6 skvelých miest na sex, kam zobrať ženu po vydarenom rande

2

kam zobrať ženu po vydarenom rande 6 skvelých miest na sex, kam zobrať ženu po vydarenom rande zena sex na hoteli v posteli1Rande klaplo a obaja máte na to chuť. No v tom príde tá otázka – kam ísť??

Chceš zanechať predsa na ňu dobrý dojem.

Takže, kam ju vezmeš??

 

1. Staré dobré auto     

Ak ho máš, je to fajn. Zažila som niekoľko najlepších milovaní práve v aute. No nie je jedno v akom a s akým partnerom. Ak máš 2 metre, širšie ramená a vlastníš nejaké mini autíčko, ver mi, že to bude väčšie trápenie ako pôžitok.

Tiež nepovažujem za veľmi vzrušujúce, keď sa v aute povaľujú všetky tie veci od výmyslu sveta. Od škatuliek od cigariet, cez papieriky každého druhu, ( a nedajbože nejaké už neidentifikovateľné jedlo) po omrvinky na sedačkách. Hompáľajúca sa nahá slečna s vanilkovou vôňou tiež  na atmosfére nepridá, skôr napovie čo to o majiteľovi.  

Ak si už zoberieš babu do auta za účelom, že ju tam pretiahneš, daj si tú námahu, že ho vezmeš do umývarky. Nech ti ho aspoň povysávajú.

car-731122_640 kam zobrať ženu po vydarenom rande 6 skvelých miest na sex, kam zobrať ženu po vydarenom rande car 731122 640

No najlepšie je auto udržiavať čisté permanentne. Nikdy predsa nevieš, kedy ťa kto prekvapí.

Nemusí to byť drahé auto, ani luxusné. Ak je baba normálna, také veci si nevšíma. No maj ho čisté! Kto by chcel predsa súložiť  v chlieve s prasaťom??

 

2. K tebe domov

Ak nebývaš s rodičmi a nemáš spoločnú izbu s ďalšími dvoma či troma súrodencami, tak priniesť si ženu domov je lepšie, ako sa tlačiť v aute.

No pamätaj. Ženskému oku nič neunikne. Tvoj byt, či izba je tvoja vizitka. Špinavé ponožky vedľa postele či bodrel akéhokoľvek typu ti na kredite nepridá. Ženám sa páčia muži, ktorí nežijú v chlieve. Nedajbože nemáš vyvetrané a je tam smrad ešte od rána. 

Chlap, čo má v byte ako po bombardovaní, si možno s tou ženou zasúloží raz…..ale iba raz. Potom ti radšej nezdvihne telefón, alebo povie, že nemá čas.

Ak ešte bývaš s rodičmi, svet sa ešte nezrúti. Len sa ubezpeč, že nie sú doma. Nepoznám horšie faux-pas, ako keď v tom najlepšom vtrhne do izby mamička s koláčmi v ruke(osobná skúsenosť).

 

3. Študentský intrák

Z intráku síce skúsenosť nemám, no bude to niečo podobné ako možnosť doma. Vypratať spolubývajúcich je síce ľahšie ako rodičov ( netreba si vymýšľať výhovorky), no udržať poriadok je tam o čosi ťažšie. A keď už, tak sa aspoň vyhovor na spolubývajúcich 😉

 

4. Kancelária

stairs-home-loft-lifestyle kam zobrať ženu po vydarenom rande 6 skvelých miest na sex, kam zobrať ženu po vydarenom rande stairs home loft lifestyleAk máš svoju firmu alebo pracuješ v nej a v nej máš svoj ,,kancel,, ,nie je nič ľahšie. Ale keď už chceš využívať tento priestor na účely sexu a preťahovania, mysli na to pri zariaďovaní a kúp si tam gauč. Neskôr to určite oceníš.

Prípadne si tam zriaď nejaký minibar. Ale ako pri každom bode aj tu ťa upozorňujem na zásadu č.1. PORIADOK!!!! Ženy si ho vážne všímajú. Veľa to o tebe prezrádza.

 

5. Slušný hotel

Najlepšie možné riešenie, kde vás zaručene nikto nevyruší. Neutrálne územie, kde ten poriadok 100 % bude. Ak na to samozrejme máš peniaze.

Ak máš zobrať ženu do nejakej ubytovne tretej cenovej kategórie, radšej na to ani nepomysli. Prvý krát do nej investuj. Ovocie, ktoré pozbieraš, na seba nenechá dlho čakať.

 

6. Kdekoľvek vonku

Je to ten najvzrušujúcejší spôsob aký som zažila. Zájdite do tmavej uličky a ostané príde samo. Nezáleží dokonca ani na ročnom období. Pokiaľ nie je vonku vyslovene –15 °C. Nechceš predsa, aby si ho hľadal pinzetou. 😀

No mierna zima v tomto prípade nie je žiadny problém. V žilách ti prúdi dosť horúca krv. A to vzrušenie z odhalenia alebo vedomie, že sa niekto možno pozerá, to baby vzrušuje. Podmienka je len jedna. TMA. Musí byť tma…

Ak vás totiž odhalia policajti, už to také vzrušujúce nebude. Za verejné pohoršovanie (tak ako čúranie na verejnosti) sa platia pokuty. To si radšej zaplaťte ten hotel.

 

Je samozrejme ešte mnoho iných možností. Ak má chlap fantáziu, je to na nezaplatenie a vždy to oceníme. Len jednu vec maj na pamäti. Ženy na neporiadnikov neberú. Ak sa staráš o seba, staraj sa aj o to kde žiješ.

Veľa šťastia pri súložení. 😉

Chceš na sebe ďalej pracovať?

Ak áno, pridaj sa do FB skupiny Chceme byť lepšími chlapmi ku mne a ďalším 1347 chlapom, ktorí si denne navzájom pomáhajú, zdieľajú know-how a vytvárajú si podporné prostredie.

Bývalá autorka a spoluzakladateľka blogu
  • fray

    tak hotel je istota…

  • @tomcat: Tak to je myslím samozrejmé 😛 Preto to je v sekcii sex a nie vzťah 😉