Ako zistíš či bude dobrá aj v sexe?

3

My muži chceme ženy, ktoré majú rady sex a navyše sú v ňom dobré. Sme to my ale nenároční čo?

Niektoré ženy môžu považovať sex vo vzťahu za nutnosť a žiaden muž nechce tráviť svoj drahocenný čas so ženou, ktorá sa bojí svojej vlastnej sexuality.

Keď si tie chvíle s tebou v posteli nebude skutočne užívať, stane sa sex únavným, nudným a totálne neuspokojivým.

Teraz už však nemusíš riskovať, že by žena v sexe dobrá nebola, keď si ju už predtým preveríš. Aspoň nebudeš potom sklamaný. Tu je zopár znamení, že bude dobrá aj v sexe.

 

Vidíš to už na jej očiach

Keď sa spolu rozprávate, hľadí ti uprene do očí alebo rýchlo stráca pozornosť a behá pohľadom kade tade? Ak konverzácia prebieha dobre a jej oči hľadia na teba, akoby ťa chcela v tom momente dostať, je to tam.

Keď sa však len pozerá na hodinky, kontroluje si neustále mobil a pozerá sa radšej po iných chlapoch, má na rozume úplne niečo iné ako teba. To znamená, že sa nie len že nezaujíma o sex s tebou, ale nezaujíma sa o teba vôbec. Postav sa, zaplať a zober ju domov. Z nej fakt nič nebude.

 

Prezradia ju jej dotyky

Ak sa dotýka tvojej ruky, tvojej tváre či tvojho tela bez toho, aby si sa jej ty prvý dotkol, pravdepodobne sa jej páči fyzický kontakt. To je skvelý náznak toho, že si obaja užijete spolu dobrý sex a bude v tom dobrá. A to už nemusím hovoriť o tom, ak si na teba sama sadne obkročmo, začne sa na tebe vrtieť ako keby ju svrbel zadok a bude ťa bozkávať na krku.

Bude nasledovať svoje inštinkty miesto toho, aby svoju náklonnosť k tebe nejak skrývala. Od nás mužov sa väčšinou očakáva, že spravíme ten prvý krok v ktorejkoľvek oblasti vzťahu so ženou. Keď má rada sex a je v ňom dobrá, sama bude iniciovať dotyky a bude si užívať to, že ťa môže dostávať do varu.

 

Je v skvelej forme

Sú tu isté náznaky toho, že bude dobrá v sexe, pokiaľ je v dobrej fyzickej kondícii. To znamená, že bude ohybná a môžeš si u nej čo to dovoliť a taktiež bude mať veľkú výdrž v sexe. Tu sa samozrejme očakáva, že to nezabalíte po tvojich dvoch zasunutiach dnu a von! Ak máš s tým problémy (no tak, nehanbi sa, aj mne sa to podarilo), tak si prečítaj ako bojovať proti predčasnej ejakulácii.

Tým, že môže svoje telo ohýbať do neskutočných pozícií, ti poskytne skutočný sexuálny zážitok. Ženy, ktoré nie sú celkom vo forme a majú nejaké to kilečko navyše, môžu byť taktiež perfektné a skúsené v sexe, ale tie kilečká ju môžu počas sexu natoľko vyčerpať, že si moc dlho neužijete.

Nie je to pravidlo, ale zdravý sedliacky rozum hovorí, že žena, ktorá sa o seba stará a je v dobrej fyzickej kondícii, bude mať oveľa väčšiu výdrž ako žena, ktorá má problém vybehnúť na prvé poschodie a funí ako žrebec po celodennom dostihu.

 

Ako sa bozkáva?

Nie je pre teba snáď žiadnym prekvapením, že bozkávanie sa je asi najjasnejším znamením toho, či bude slečna dobrá alebo zlá v sexe. Keď si nadržaný už len pri bozkávaní sa s ňou, pravdepodobne si užiješ aj onen samotný akt lásky (či bez lásky?).

Keď však cítiš, že jej jazyk je akosi bez života a ledva ním hýbe, milovanie sa s ňou bude pre teba pravdepodobne nuda a bude pozerať do plafóna, len aby sa to už skončilo. 

Platí to však aj naopak. Veľmi rýchlo zistí, či budeš dobrodružný aj v sexe, pokiaľ sa vieš veľmi dobre bozkávať. Ak si tým nie si až tak istý a chceš vedieť, ako sa dobre bozkávať, pozri si kompletný návod na bozkávanie.

Páčilo sa ti, čo si čítal?

Ak áno, tak sa pridaj k viac ako 20000 chlapom, ktorí pravidelne od nás získavajú exkluzívne informácie o najnovšom obsahu.

Michal Kopecký je zakladateľom najpopulárnejšieho slovenského blogu o mužoch, ženách a vzťahoch akozbalit.sk a je autorom prémiových kurzov, ktorými do dnešného dňa prešlo vyše 1000 chlapov. Michalovím cieľom je pomôcť chlapom stať sa o niečo schopnejšími a príťažlivejšími a priniesť tak ženám lepšie zážitky. Verí, že keď budú chlapi makať na sebe, na svojom sebavedomí, hodnote, charizme a komunikácii, budú priťahovať ženy úplne prirodzene a nebudú ich musieť naháňať, nasilu baliť a skúšať na ne rôzne naučené triky a finty "pickuperov". Ak ti je niečo ohľadom žien nejasné, pokojne napíš email a určite do pár dní odpíše :) Ak si na Facebooku, pridaj sa aj do FB skupiny Chceme byť lepšími chlapmi. Je to skvelý spôsob, ako komunikovať spolu so mnou a ostatnými chlapmi.
  • twity

    bodu o skvelej forme si dovolím protestovať 😉 ja síce nie som celkom vo forme a mám aj to kilečko navyše, ale moje kilečká ma vo výdrži nijako neobmedzujú… a nestalo sa mi, že by som chlapovi “nestačila”… skôr vyštavím ja chlapa… 😉 😛 😛

  • hehe

    Super návod ako to rozpoznať na prvý pohľad. Ale ani zvyšok dievčat by som nezavrhoval. Ak je milá, jemná a nechá sa viesť – je vysoká pravdepodobnosť, že bude v posteli omnoho lepšia ako “party bitch queen”. Skôr ju naučíš ako to máš rád ty. Hlavne ale treba komunikovať, komunikovať a komunikovať.

  • Trinity

    ….hmmm…. 😈