Predčasná ejakulácia – 10 jednoduchých tipov ako si predĺžiť sex a uspokojiť tak ženu

Predčasná ejakulácia Predčasná ejakulácia – 10 jednoduchých tipov ako si predĺžiť sex a uspokojiť tak ženu predcasna ejakulacia cviky sklamany muz

Predčasná ejakulácia trápi takmer každého chlapa.

Klesá tým jeho sebavedomie, má zranené ego a žena ho buď utešuje alebo prevracia očami.

Ukážem ti, ako pomocou jednoduchých tipov dokážeš predĺžiť sex a uspokojiť tak aj ženu, nie len seba.

 

1. Nauč sa správne dýchať

Je úplne prirodzené zhlboka a uvoľnene počas sexu dýchať. Ale vieš čo? Presne toto nerobí vyše 99% chlapov, ktorí majú problém vydržať dlhšie v posteli.

Tým, že sa naučíš, ako správne dýchať pred sexom a počas neho, ti zabezpečí predĺženie tvojej výdrže pri sexe.

Určite si si všimol, že počas predohry a sexu dýchaš prerývane, lapáš po dychu a máš problémy s dýchaním. Skús na moment tvoje dýchanie kontrolovať, uvoľni sa, nadýchni sa nosom a pomaly vydýchni ústami.

 

2. Masturbácia pred sexom

Jedna z najznámejších techník vôbec, ktorá ti zaiste pomôže. Nespôsobí síce to, že vydržíš mnohonásobne dlhšie, ale na 100% oddiali tvoje prvé vyvrcholenie.

Najlepšie spravíš, keď si ho “ponaťahuješ” tesne pred tým, ako vyrazíš z domu alebo kým príde dotyčná za tebou.

 

3. Zatiahni ručnú brzdu

Keď sa už blížiš k vyvrcholeniu, zastav sa a stlač svoj penis pod hlavičkou žaluďa tak, aby si sústredil silu na močovú trubicu – to je tá rúrka, ktorá je na spodku tvojho hada. Toto vytlačí krv von z penisu a na moment zastaví blížiacu sa ejakuláciu.

Vyskúšaj si to najprv na “nečisto”. Keď v tom budeš mať trochu praxe (ale nemusíš to zas s tým cvičením preháňať), vyskúšaj to aj počas sexu.

 

4. Hor sa na druhé kolo

Nie je hanba prísť s predčasným vyvrcholením. Samozrejme, pokiaľ to tým pre teba nekončí!

Pokojne sa môžeš rýchlo spraviť a začať sa venovať jej potešeniu (znamená to, že ešte nespíš) a potom naskočíš znovu do hry. Väčšina mužov vydrží dlhšie druhé (a tretie, štvrté,…) kolo.

Čím viac budeš mať v tomto praxe, tým dlhšie bude trvať aj tvoje prvé kolo. Len sa prosím ťa nenechaj knockoutovať v prvom kole ako amatérsky boxerista so šampiónom superťažkej váhy.

 

5. Buď aj v sexe gentleman

Ukáž dáme trochu zdvorilosti. A bavíme sa momentálne o niečom viac ako len o otvorení a podržaní jej dverí.

Keď sa postaráš v prvom rade o jej orgazmus, opadne z teba kus nátlaku a zodpovednosti, ktoré vedú k tvojej predčasnej ejakulácii.

Miesto toho, aby si myslel na mŕtve zvieratká či rátal násobky 7, zameraj sa celým svojim vedomím na jej uspokojenie.

Zamerať sa na ňu celým svojim vedomím neznamená len jazykom metať ako helikoptéra medzi jej nohami. Uvedomuj si všetko, čo sa práve v tom momente deje.

Nalaď sa na jej dotyky, nalaď sa na zvuky a vzdychy, ktoré vydáva. Nalaď sa na pocity celého jej tela. Toto celé má za následok to, že nebudeš vôbec myslieť na svoje uspokojenie a tým oddiališ aj svoje vyvrcholenie.

Zabiješ tak dve muchy jednou ranou. Uspokojíš ženu a oddiališ svoj orgazmus.

 

6. Poloha – ona na tebe

Dovoľ jej vyliezť si na teba. Keď je ona hore, tvoj penis je menej stimulovaný.

A popros ju, aby išla na to pekne pomaly – čím rýchlejšie a dlhšie bude jazdiť, tým je nebezpečnejšie, že skráti tvoju výdrž.

 

7. Uvoľni svoje svaly!

Ak by si sa pozrel na mužov, ktorí majú problém dlhšie vydržať v posteli, tak buď vedome alebo nevedome napínajú svaly panvového dna počas styku. Aby si vydržal dlhšie, toto je niečo, čo sa musíš pokúsiť zastaviť.

To nás vedie k skutočnému tajomstvu dlhšej výdrže v posteli. Je proste faktom, že je fyzicky nemožné ejakulovať, pokiaľ sú podpanvové a ejakulačné svaly v pokoji. Takže kľúčom je uvedomiť si tento stav svalov a naučiť sa jednu špeciálnu techniku a cvičenie, ktoré ti pomôže udržať ich v pokoji.

Napríklad Kegelova metóda je typ cvičenia, ktorá pomáha spevniť svaly zodpovedné za kontrolu ejakulácie. Zoznámiš sa s nimi tak, že zastavíš počas močenia moč a znovu začneš močiť.

Akonáhle zistíš, ktoré svaly sa ti pri tom napínajú, môžeš tento cvik cvičiť kdekoľvek – na prednáške, na lavičke v meste, cestou domov v autobuse. Napni jednoducho svaly, narátaj do desať a potom uvoľni.

 

8. Pomôž si alkoholom

Nie som zástanca alkoholu pred sexom, ale ak ti má pomôcť práve toto…

Osobne uprednostňujem víno pred tvrdým alkoholom. Jeden pohárik červeného vína skôr tvoju túžbu naštartuje a privodí ti predčasnú ejakuláciu. Vyskúšaj 2-3 poháre bieleho či červeného vína a môžeš si byť istý, že partnerka bude mať problém s tvojim vyvrcholením.

Jednej slečne išla pri mne doslova ruka odpadnúť a predsa sa jej to nepodarilo.

Alkohol je jedna z najúčinnejších metód, ako oddialiť mužské potešenie.

 

9. Bolesť ti vie pomôcť

V niektorých prípadoch ti dokonca vie pomôcť oddialiť orgazmus aj bolesť. V tom momente sa nesústredíš na uspokojenie, ale na mieru bolesti.

Tá preukázateľne dokáže znížiť sexuálne vzrušenie. Teraz nemám na mysli, aby ti partnerka skoro odtrhla penis. Pokojne stačí pohryznutie do ruky alebo si sám sebe môžeš zahryznúť do jazyka (pozor na odhryznutie!).

Treba si ale dávať pozor a robiť všetko, čo sa týka bolesti, s mierou. Niekomu to nemusí vyhovovať a môže to dokonca ukončiť samotný sex.

 

10. Neprikladaj na seba zbytočne tlak

Najhoršia vec, ktorú môžeš počas sexu spraviť je, ak sa budeš obávať toho, že čo sa stane, keď nevydržíš dostatočne dlho.

Ak sa ti stane, že si príliš skoro, ešte to nie je koniec sveta. Je veľmi veľa vecí, ktoré môžeš spraviť, aby si vydržal dlhšie. Buď si istý, že s trochou odhodlania a cviku to dokážeš.

Upokoj sa, zapracuj na predchádzajúcich krokoch, o ktorých som ti tu hovoril a vychutnaj si ten moment.

Moment, kedy ti nebude robiť predčasná ejakulácia problém, predĺžiš si sex a uspokojíš tak svoju ženu či partnerku.

 

BONUS – Pomôž si k lepšiemu výkonu

Ak chceš istotu a chceš zaručiť, že ti bude dlho stáť a uspokojíš tak aj svoju (sexuálnu) partnerku, určite vyskúšaj doplnok na lepšiu a dlhšiu erekciu od Zerex.sk.

Mne pomáhal fantasticky a ženy sa čudovali, koľko dlho som vydržal…

Vyskúšaj to!

Vyskúšaj si ktorúkoľvek z týchto techník. Nie každá musí fungovať práve na teba. Preto je dôležité, aby si si vybral pre seba tú najvhodnejšiu. Určite ich nebudeš používať všetky.

Pokojne sa podel dolu v komentároch s ostatnými, čo pomáha proti predčasnej ejakulácii práve tebe 🙂

Chceš na sebe ďalej pracovať?

Ak áno, pridaj sa do FB skupiny Chceme byť lepšími chlapmi ku mne a ďalším 1347 chlapom, ktorí si denne navzájom pomáhajú, zdieľajú know-how a vytvárajú si podporné prostredie.

Michal Kopecký je zakladateľom najpopulárnejšieho slovenského blogu o mužoch, ženách a vzťahoch akozbalit.sk a je autorom prémiových kurzov, ktorými do dnešného dňa prešlo vyše 1000 chlapov. Michalovím cieľom je pomôcť chlapom stať sa o niečo schopnejšími a príťažlivejšími a priniesť tak ženám lepšie zážitky. Verí, že keď budú chlapi makať na sebe, na svojom sebavedomí, hodnote, charizme a komunikácii, budú priťahovať ženy úplne prirodzene a nebudú ich musieť naháňať, nasilu baliť a skúšať na ne rôzne naučené triky a finty "pickuperov".Ak ti je niečo ohľadom žien nejasné, pokojne napíš email a určite do pár dní odpíše :)Ak si na Facebooku, pridaj sa aj do FB skupiny Chceme byť lepšími chlapmi. Je to skvelý spôsob, ako komunikovať spolu so mnou a ostatnými chlapmi.
 • renata

  ja odporúčam Drivelan, môj muž je s ním naozaj celkom spokojný.

 • Petko.

  Ahoj.Ja som skušal všetko ale zatial nič stale som rychli. Už neviem čo s tym.

  • tom

   Skusim ti pomoct….precitaj si o Asentre… Je to liek ….S nou to zvladnes a mozes trenovat aj tieto techniky 🙂
   Ak je zaujem napis mi na teeajee@gmail.com nejake balenie mi ostalo

 • maly tip :)

  da sa to oddialit aj tym ze si silou buchnete po penise a mam to aj odskusane… je to sice dost neprijemny pocit ale pomaha to 🙂