Prvý bozk – Rýchlokurz ako mať 100% úspešnosť pobozkania bez odmietnutia

4

Za posledné tri roky žiadna baba neodmietla odo mňa prvý bozk.

Nedostal som žiadnu facku pre neúspešný pokus, žiadna sa neodtiahla odo mňa a nepozrela na mňa, čo to robím.

Sledujem totiž signály pred tým, ako ju pobozkám. Presne pre to som si vždy na 100% istý, že ma neodmietne.

Chceš vedieť, aké sú tie signály a ako by si ju mal k prvému bozku pripraviť? 

Maj sebavedomý postoj a nerob z toho vedu

Predovšetkým musíš pamätať na to, že ženy majú rady sebavedomých mužov. Chlap, ktorý sa im nevie sebavedome pozerať do očí, usmiať sa na ne či príležitostne sa ich dotknúť, moc bozkov nezinkasuje. Pamätaj na to.

Navyše bozkávanie sa je len vyjadrenie príťažlivosti voči tomu druhému. A to, či ju priťahuješ a chce ťa pobozkať, zistíš podľa určitých znakov, ktoré ti podvedome vysiela.

 

Sleduj jej pery a máš vyhraté

Sledovanie jej pier je jedným z najistejších znakov toho, že ťa chce pobozkať. Ak sa ti počas rozhovoru zadíva na tvoje pery (a spraví to viackrát opakovane), choď do toho! 

Tak isto by si mal považovať za samozrejmý signál to, ak sa na teba zadíva a jemne si hryzne do pery

Náznakom toho, že sa chystá pobozkať ťa alebo ak očakáva, že pobozkáš ty ju, je aj navlhčenie si pier jazykom. Nikto sa predsa nechce bozkávať s popraskanými a suchými perami.

 

Jej dotyky ti prezradia, že môžeš

Predstav si, že sa bežne rozprávaš s nejakou babou v klube. Stojíte vedľa seba a máš svoju ruku pri tej jej. Ak pohladíš jej ruku a ona reaguje na to tým, že sa ti začne hrať s prstami alebo prepletať ich medzi tie svoje, opäť nemáš na čo čakať a smeruj k bozku!

Keď ťa drží okolo pásu, za opasok alebo má prst v tvojich vreckách na gatiach – je to znak toho, že ju priťahuješ a môžeš ju pobozkať. Ak ťa obíjma a pritom sa ti dotýka zadku, opäť nemáš nad čím rozmýšľať.

 

Predbozkávaj si cestu k bozku

Ak si si aj tak neni istý tým, či ju môžeš pobozkať, vyskúšaj jednu z následujúcich “predbozkávacích” taktík.

 • Pobozkaj ju na ruku a sleduj jej reakciu. Ak sa pousmeje a sklopí zrak….máš zelenú.
 • Pobozkaj ju na líce. Ale nie tak, ako bozkávaš svoje kamarátky na obe líca. Len na jedno a sprav to jemne.
 • Daj jej letmú pusu na pery a tvár sa, akoby sa nič nestalo. Ak ťa nejde zavraždiť pohľadom alebo ťa nebude chcieť ukameňovať za to, že si to spravil… opäť máš zelenú.

 

Dobrá rada na záver

Pokus o prvý bozk na rýchlodráhe či v partii jej kamarátov nie je moc dobrá voľba. Vždy si ju odtiahni bokom alebo do súkromia. Prvý bozk tiež chce trochu intimity a nehy. Nepchaj jej jazyk až do krku po pár sekundách…všetko má svoj čas. Aj keď… no dobre, som vinný. Porušil som to častokrát 😉

 

P.S: Daj si aspoň tic-tac alebo žuvačku. Mastný chleba s kopcom cibule z teba bozkávacieho kráľa veru nespraví.

Páčilo sa ti, čo si čítal?

Ak áno, tak sa pridaj k viac ako 20000 chlapom, ktorí pravidelne od nás získavajú exkluzívne informácie o najnovšom obsahu.

Michal Kopecký je zakladateľom najpopulárnejšieho slovenského blogu o mužoch, ženách a vzťahoch akozbalit.sk a je autorom prémiových kurzov, ktorými do dnešného dňa prešlo vyše 1000 chlapov. Michalovím cieľom je pomôcť chlapom stať sa o niečo schopnejšími a príťažlivejšími a priniesť tak ženám lepšie zážitky. Verí, že keď budú chlapi makať na sebe, na svojom sebavedomí, hodnote, charizme a komunikácii, budú priťahovať ženy úplne prirodzene a nebudú ich musieť naháňať, nasilu baliť a skúšať na ne rôzne naučené triky a finty "pickuperov". Ak ti je niečo ohľadom žien nejasné, pokojne napíš email a určite do pár dní odpíše :) Ak si na Facebooku, pridaj sa aj do FB skupiny Chceme byť lepšími chlapmi. Je to skvelý spôsob, ako komunikovať spolu so mnou a ostatnými chlapmi.
 • http://www.memoare.cekuj.net Chuan Armando DePoldeci Bongo

  Pre akú vekovú kategóriu píšeš?

  • http://akozbalit.sk Casanova

   Zdravím ťa.
   Píšem pre mužov, ktorí nemajú až také úspechy u žien, ako niektorí “vyvolení”, ktorí takéto veci neriešia ani nečítajú. Akosi prirodzene to vedia a nevedia to pomenovať.

   Máš pravdu, že nie je to 100% funkčné pre každého chlapa a na každú ženu. Niekedy nedostaneš ani jeden signál a proste to riskneš a výjde ti to.

   • Angelina Jolie

    @Casanova: Nepchaj jej jazyk až do krku po pár sekundách…všetko má svoj čas? Tak na toto mily “Casanova”, nie je nikdy ten správny čas.

    • http://akozbalit.sk Casanova

     Každému ako chutí Angelina 🙂