Vylepšené sexuálne polohy – dopraj jej klitorisu a bodu G rozkoš

vylepšené sexuálne polohy Vylepšené sexuálne polohy - dopraj jej klitorisu a bodu G rozkoš sexualne polohy

Pre takmer všetky ženy je najcitlivejšia časť klitorisu horný ľavý kvadrant z ich perspektívy, čo je z pohľadu muža niekde na jednej hodine.

Väčšina mužov sa domnieva, že viacmenej chápu ženskú anatómiu, ale – horný ľavý kvadrant na jednej hodine? To pre mňa bola novinka.

“Jeden orgazmus denne zaháňa lekára.” – Mae Westová, americká herečka a sex symbol

Výsledky? Ženy, ktoré nikdy neprežili čisto manuálny orgazmus, toho boli schopné a tie, ktoré nikdy neprežili čisto penetračný orgazmus, toho boli schopné tiež.

Koeficient úspešnosti teda bol 100%. Prečítaj si, čo som sa naučil.

 

Čo si treba ujasniť hneď na začiatku?

Poznamenal som si niekoľko otázok, ktoré mi pripadali ako dobrý východzí bod. Niekoľko z nich sa týkalo predĺženia mužskej vytrvalosti, pokiaľ sa preukáže, že je ona tým limitujúcim faktorom.

Uvedomil som si, že musím mužov vytrénovať, aby sa z nich stalo niečo ako zajačikovia z reklamy na Duracel.

Niektoré predpoklady obsiahnuté v slovných formuláciách sa ukázali byť úplne scestné, ale tu sú moje pôvodné otázky:

 1. Ako upraviť najbežnejšie sexuálne polohy, aby bolo pravdepodobnejšie, že pri nich žena dosiahne orgazmus?
 2. Ako obmedziť dobu vzdoru (doba, kedy po ejakulácii nemôžeš mať erekciu) u mužov? To by umožnilo viacej kôl za večer.
 3. Je možné, aby muži mali viac orgazmov bez ejakulácie?
 4. Ako zariadiť, aby to zas nebolo zbytočne dlhé?

 

Žena má na tom tiež svoj podiel!

Žiadny muž žene orgazmus neposkytne. Len môže pomôcť, aby sa žena k nemu dopracovala sama!

Najskôr zo všetkého, nesmie byť žene nepríjemná masturbácia. Pokiaľ pravidelne nemasturbuje, bude mať väčšie problémy a bude ich zbytočne vláčiť so sebou, pokiaľ jej ich niekto nepomôže vyriešiť.

Mala by sa aspoň postaviť na štartovú čiaru a nemať problém hovoriť o svojom orgastickom potenciále. Ženy sa cítia trápne, keď majú ukázať svoju tvár počas orgazmu partnerovi, pretože si myslia, že je to škaredé alebo odpudzujúce.

Neuvedomujú si ale, že po nej muž šalie. Žena musí vedieť, ako je v tejto situácii krásna a vzrušujúca.

 

Vylepšené sexuálne polohy – presnosť a tlak

Mal by si klásť u väčšiny polôh dôraz na dve drobné úpravy:

 1. Zmena uhla penetrácie tak, aby hlavička penisu mala väčší kontakt so ženským bodom G, ktorý sa nachádza 5 centimetrov vo vnútri hornej časti vagíny. Pokiaľ zasunieš ukazovák po druhý článok (dlaňou hore) a urobíš s ním gesto “poď sem”, mala by sa špička prstu dotknúť hubovitého tkaniva, prípadne byť tak dva tri centrimetre od neho. To je ženský bod G.
 2. Zmena tlaku v polohe tak, aby tvoja panvová kosť bola v priamom kontakte s klitorisom.

 

Misionárska poloha s vylepšeným uhlom

vylepšené sexuálne polohy Vylepšené sexuálne polohy - dopraj jej klitorisu a bodu G rozkoš vylepsene sexualne polohy

Všimni si na obrázku vyššie, kde sú ženine boky zdvihnuté, pretože sú pod vankúšom a nachádzajú sa tak bližšie k hlave. Následne pritlačíš svoje boky čo najbližšie k ženským bokom a pritom máš päty pod zadkom. Mal by si sedieť “po japonsky”, na pätách s kolenami roztiahnutými tak široko, ako ti to je príjemné.

Čím nižšie budeš držať boky, tým dosiahneš lepšieho uhlu pre kontakt s bodom G. Experimentuj s rôznou hĺbkou prenikania. Konkrétna účinná metóda je používať rytmus deviatich kratších polovičných vniknutí s jedným dlhým.

Bolesť nie je sexi, pokiaľ si o to sama žena nepovie.

 

Misionárska poloha s vylepšeným tlakom

vylepšené sexuálne polohy Vylepšené sexuálne polohy - dopraj jej klitorisu a bodu G rozkoš vylepsene sexualne polohy2

Ak chceš vyskúšať túto polohu, musíš preniesť svoju váhu o pár centimetrov dopredu. Najprv by si mal narovnať nohy (uľahčíš si to tým, že ich dáš bližšie k sebe), kolená sa tak dostanú nad posteľ. Potom prenesieš viac váhy na jej panvu (to je celý zmysel tejto polohy) a svoje ruky.

To zmení uhol prenikania, takže hlavný bod trenia už nie je ďalej medzi hlavičkou penisu a vaginálnou stenou, ale skôr medzi tvojou panvovou kosťou a jej klitorisom. Tým zabiješ dve muchy jednou ranou – vydržíš oveľa dlhšie a žena sa dostane do priamej stimulácie klitorisu.

 

Poloha na koníka s vylepšeným tlakom

vylepšené sexuálne polohy Vylepšené sexuálne polohy - dopraj jej klitorisu a bodu G rozkoš vylepsene sexualne polohy3

Poloha na koníka s vylepšeným tlakom znamená, že žena je hore a dostáva tým penis do tej istej pozície, ako v misionárskej polohe s vylepšeným tlakom.

Nemal by si ležať len tak na chrbte, ani by si nemal sedieť vzpriamene. Mal by si sa zakláňať dozadu v uhle cca 20 stupňov. To môžeš dosiahnuť tak, že si dáš vankúše za chrbát, alebo ideálnejšie, so stoličkou bez operadiel a s opierkou, o ktorú sa žena môže oprieť.

Výhoda tejto polohy je jasná – žena môže kontrolovať pohyb. Keď si na pochybách, ty zaisti tlak a ona už dodá pohyby.

 

Pre tento článok ma inšpirovala kapitola “Zlepšenie sexu” z knihy od Tima Ferrissa – 4 hour body . Okrem vylepšených sexuálnych polôh, zvýšenia testosterónu či 15 minútového ženského orgazmu sa môžeš dozvedieť aj toto:

P.S. Ak chceš zaistiť, že si to žena náramne užije (a to dokonca opakovane), tak ti odporúčam siahnuť po doplnku na tvrdšiu a dlhšiu erekciu od Zerex.sk. Mne pomohol a baby žasli, koľko som vydržal skúšať polôh.

Chceš na sebe ďalej pracovať?

Ak áno, pridaj sa do FB skupiny Chceme byť lepšími chlapmi ku mne a ďalším 1347 chlapom, ktorí si denne navzájom pomáhajú, zdieľajú know-how a vytvárajú si podporné prostredie.

Michal Kopecký je zakladateľom najpopulárnejšieho slovenského blogu o mužoch, ženách a vzťahoch akozbalit.sk a je autorom prémiových kurzov, ktorými do dnešného dňa prešlo vyše 1000 chlapov. Michalovím cieľom je pomôcť chlapom stať sa o niečo schopnejšími a príťažlivejšími a priniesť tak ženám lepšie zážitky. Verí, že keď budú chlapi makať na sebe, na svojom sebavedomí, hodnote, charizme a komunikácii, budú priťahovať ženy úplne prirodzene a nebudú ich musieť naháňať, nasilu baliť a skúšať na ne rôzne naučené triky a finty "pickuperov".Ak ti je niečo ohľadom žien nejasné, pokojne napíš email a určite do pár dní odpíše :)Ak si na Facebooku, pridaj sa aj do FB skupiny Chceme byť lepšími chlapmi. Je to skvelý spôsob, ako komunikovať spolu so mnou a ostatnými chlapmi.
 • HB

  Dá sa tá kniha zohnať aj nejak inak, ako že si ju kúpim niekde na ulozto alebo torrent alebo tak. Nie je totiž zrovna najlacnejšia.

  • To máš naozaj pravdu, je to kniha z tých “drahších” kúskov.

   Osobne by som si ju zaplatil ale znovu! 🙂 A možno by som dal za ňu aj 50€, pretože informácie v nej môžu človeku vyvrátiť veľa mylných domnienok o chudnutí, naberaní svalstva, sexuálnej výdrži a potencii, vytrvalosť, spánok… Je to naozaj príručka ako spraviť z človeka superčloveka! 🙂

   Ak ju niekedy nájdeš na ulozto či na torrentoch, pokojne daj vedieť… Tak skoro to ale asi nebude 🙂 A autor tej knihy si dal s tým sakra robotu, preto som ho neváhal ohodnotiť kúpením si jeho knihy.