10 dôvodov prečo ti ženy na internete neodpisujú (a ako to napravíš)

prečo ti ženy na internete neodpisujú 10 dôvodov prečo ti ženy na internete neodpisujú (a ako to napravíš) nastvany muz krici na notebook

Zas ti neodpísala na správu. Mrcha jedna.

Prečo to robí? Chce byť chrumkavá a trochu ťa potrápiť? Možno.

Alebo si ešte stále namýšľaš, že možno tvoju správu akosi prehliadla a musíš ju teda zahrnúť ďalšími 10-timi (pre istotu), aby si ťa všimla? 

Čo je však oveľa pravdepodobnejšie, má ťa na saláme kvôli chybám, ktoré pri písaní ženám cez internet zakaždým robíš.

 

Písať ženám na Pokeci, Facebooku, Stretni, Badoo či na iných zoznamkách nie je už pre mňa ťažké. Čím to je?

Narástli mi za ten čas kocky na bruchu a vycapil som si do albumu či na profilovku fotku hore bez? Kiežby (tie spotené kocky mmm).

Zarobil som neskutočné peniaze a kúpil si Mercedes a ukazujem ho všade? Možno časom.

Pravda je však taká, že mi ubudli vlasy, pribral som, auto mám stále to isté a peniaze na konte sú v norme.

Tak kde je potom ten pes zakopaný?

Za tie roky som písal s tisíckami žien a stretol sa s vyše stovkou z nich. Postupom času som začal vidieť isté vzorce.

Neúspešné vzorce, ktoré ťa od stretnutia posielajú na kilometre ďaleko a potom tie úspešné vzorce. Tie, ktoré ti prinesú ženy, po akých túžiš – Krásne, blonďaté, kozaté, s vypuklým zadkom či hnedými očami (výber nechám na tebe).

Čomu by si sa mal teda pri písaní vyhnúť a ako to môžeš ešte zachrániť?

 

 

1. Píšeš jej úchylné somariny hneď v úvodnej správe 

Nechaj si to na neskôr (ak ju to bude vôbec zaujímať). Denne ženám prídu desiatky až stovky úchylných správ.

Ak nemáš predstavu, čo si ženy musia každý deň otvárať, pozri si článok o úchylných správach na Pokeci či album mojej krásnej kamarátky, ktorá si z nich robí zbierku. 

Denne toho majú naozaj dosť.

Keď sa s nimi chceš baviť o sexe, dá sa to aj inak. Hlavne nie priamo a skoro. Všetko má svoj čas.

 

2. Dávaš jej ihneď neoriginálne komplimenty 

Keď sa chlapov pýtam, ako začínajú ženám písať, častokrát mi odpovedia, že nejakým komplimentom.

“Ahoj, si krásnučká a sexi, rád by som s tebou popísal, máš záujem?” Bzzzzz! Skús znovu. Opäť. Takýchto správ má denne niekoľko.

Prečo by si mala písať po tomto práve s tebou? Keď jej už na začiatku dávaš všetku hodnotu do rúk a ona je tým pádom na koni?

Ako si to zaslúžila? Tým, že vôbec existuje a ono sa to tak nejak má robiť? Omyl.

Ak žene neukážeš, že si z nej paf niekoľko hodín či dní, začne sa pýtať, či sa ti vôbec páči a bude jej vŕtať v hlave, kde spravila chybu.

Nezáujem vzbudzuje záujem. Drž si svoju hodnotu. Nesnaž sa príliš. Počkaj si na to.

 

3. Oslovuješ ju tak, ako všetci ostatní

Čo by to bol článok o chybách pri písaní, keby neobsahoval tieto oslovenia? – „Ahoj popíšeš?“ „Ahoj pokecáme?“ „Ako sa máš?“.

Znovu sa pýtam, prečo by si mala písať práve s tebou, keď jej archív správ vyzerá takto?

Obsah správ RP Pokec prečo ti ženy na internete neodpisujú 10 dôvodov prečo ti ženy na internete neodpisujú (a ako to napravíš) obsah sprav rp pokec 600 x 399

Ak chceš zaujať jej pozornosť, musíš tak spraviť hneď v samom úvode. Musíš sa odlíšiť od všetkých týchto chlapov, ktorí to na ňu každých pár minút skúšajú úplne rovnako.

Rozmýšľaš, čo jej teda napísať? Úplne bude stačiť správa reagujúca na súčasné pomery u nej typu – “Koľko neoriginálnych, úchylných a nudných chlapov ti dnes napísalo? :)” A hádaj čo? Pravdepodobne odpíše.

 

4. Vedieš s ňou jednostrannú konverzáciu ako výsluch

Bol si už niekedy na polícii? Ak nie, pokojne stačí, ak si videl seriály typu kriminálky. V uzavretej miestnosti sedí človek, ktorý je za niečo obvinený a oni ho drsne vypočúvajú.

Kto kladie otázky? Vyšetrovatelia. Obvinený musí len odpovedať a nepýtať sa. Cíti sa previnilo a má strach, že nebodaj niečo naozaj spravil.

Predstavuješ si to? Nie je to príjemný pocit, však?

Tak prečo sa so ženami bavíš podobne? Prečo im dávaš neustále v tvojich správach nejakú otázku, na ktorú čakáš odpoveď? “Ako si sa dnes mala?” “Čo robíš?” “Kde si dnes bola?” “Kam ideš?” alebo ešte lepšie – “Čo nové?”

Pri tej poslednej otázke sa mi chce plakať.

No dobre, ale ako sa teda so ženami baviť, keď sa ich nemám stále niečo pýtať? Otoč to. Buď tajomný, buď záhadný, buď kontroverzný, buď zaujímavý a ona sa bude pýtať teba.

Pretože kto sa pýta, ten sa zaujíma. A predsa chceš, aby sa o teba ženy zaujímali, nemám pravdu?

 

5. Pýtaš sa jej priskoro na osobné veci

Chceš o nej vedieť hneď čo najviac. “Ako sa voláš?” “Kam chodíš do školy?” “Kde pracuješ?” “Koľko máš súrodencov?” “Ako to máš rada?”

Nepripomína ti to trochu výsluch a protiotázku – Čo teba vlastne do toho?

Pravdepodobne ti bude sucho odpisovať (ak vôbec), pretože denne musí to isté hovoriť ďalším chlapom a je z toho otrávená a unudená.

Aj tak si to nebudeš všetko pamätať. Pri toľkých ženách, s ktorými sa budeš baviť. Preto si daj v tomto načas.

Ak by si si pozrel 100 mojich posledných konverzácií, ani jednej ženy som sa nespýtal na meno, čomu sa venuje, čo by chcela v živote či ako to má rada.

Buď sa ma to spýtajú ony prvé (pretože som pre ne natoľko zaujímavý a odlišujem sa od ostatných chlapov, s ktorými si píšu) alebo sa ich na osobné veci začnem pýtať v momente, kedy si píšeme dlhšie a nejak ma zaujmú. Až potom sa začnem o ne bližšie zaujímať.

 

6. Píšeš jej viac správ, ako ti píše ona

Pripadá na jednu jej správu 2, 3 či viac tvojich? Sú tvoje správy dlhšie ako tie jej?

Potom si si vytvoril jeden veľký problém. A ten problém sa volá jej vyššia hodnota oproti tebe a menší záujem z jej strany, pretože sa o ňu zaujímaš viac, ako ona o teba.

Recept? Veľmi jednoduché. Odpíš jej jednu správu a čakaj. Napíš jej maximálne tak dlhú správu, ako odpísala ona tebe.

 

7. Si príliš nedočkavý a bombarduješ ju správami

Píšete si a ona ti už 10 minút neodpisuje. Navyše vidíš, že si správu prečítala. Ako si to vôbec mohla dovoliť? Potvora jedna!

Potom už len nasleduje tvoje “Prečo mi neodpisuješ?” “Haloooo” alebo “Si tu?” a ona sa cíti akoby tlačená do písania s tebou a vidí, že ju uháňaš.

Aj keď spočiatku možno mala záujem, takéto dodatočné správy vedia zabiť akýkoľvek náznak jej záujmu.  

Neodpísala? Nič sa nedeje. Ozvi sa jej o pár dní akoby sa nič nestalo a neopakuj znovu chyby, ktoré si doteraz robil. Ak aj potom nebude odpisovať, kašli na ňu.

 

8. Navrhuješ stretnutie príliš skoro

Chvíľu si píšete a ona sa ti páči. Navrhuješ preto stretnutie, že – “Mohli by sme niekedy skočiť na kávu” alebo “Chcela by si sa so mnou stretnúť?” (mimochodom jedno horšie pozvanie ako druhé).

Potom už len vidíš – “S ľuďmi z internetu sa nestretávam, prepáč” alebo “Mám toho veľa, možno inokedy” či “Stretko? Minule som jedno mala a nedopadlo dobre. Už sa nestretávam.”

Otázka však je – Prečo by sa mala stretnúť práve s tebou? Čím si ju doteraz zaujal a ako si sa odlíšil od všetkých ostatných, ktorí sa s ňou chceli stretnúť a ona ich odmietla?

Pred akýmkoľvek návrhom na stretnutie musíš vybudovať záujem a príťažlivosť. Bez toho sa s tebou žiadna žena nestretne. Buď ho vybuduješ za hodinu alebo za mesiac. Voľba je na tebe.

Avšak platí, že čím dlhšie budeš nezaujímavý a nepríťažlivý, tým máš menšiu šancu na stretnutie s ňou.

 

9. Tlačíš na ňu, keď sa s tebou nechce stretnúť hneď

Na tvoju otázku, že kedy sa stretnete, ti odpovie, že možno budúci týždeň, teraz má toho veľa.

Prejde týždeň a znovu jej položíš tú istú otázku a tentokrát dostaneš odpoveď, že bola na pohrebe a nemá náladu.

Si nedočkavý a máš dojem, že sa s tebou chce stretnúť, ale nemá čas. Ak si tohto názoru, v tom prípade si prečítaj Top 5 najväčších klamstiev žien, keď ťa nechcú a otvoríš oči. Možno sa v tom nájdeš.

Aby nemala pocit, že na ňu tlačíš, tak sa jej viac na stretnutie nepýtaj. Keď bude chcieť, sama ho časom navrhne alebo naznačí, že by sa rada stretla.

A ak nemá záujem, nenavrhne ho vôbec a ty s ňou len strácaš čas. Zavri konverzáciu a napíš inej. Teda pokiaľ ju silou mocou nechceš za internetovú kamarátku, čo je v tom prípade v poriadku.

 

10. Snažíš sa aj keď ona nemá záujem

Píšeš jej aj napriek tomu, že neodpisuje, odpisuje jednoslovne či neprejavuje nejak záujem o debatu s tebou?

Platí, že 9 z 10 žien nie je pre teba vhodných a tým pádom nikdy z toho nič nebude. Mal by si sa naučiť rozoznávať, kedy sa oplatí bojovať a kedy to radšej zabaľ.

Občas robíš tú chybu, že jej zakaždým napíšeš prvý a si prihlásený vždy v dobu, kedy to ona očakáva. Prekvap ju. Takto mi napísala jedna baba tu na online chate. 

Záujem z jej strany prečo ti ženy na internete neodpisujú 10 dôvodov prečo ti ženy na internete neodpisujú (a ako to napravíš) nenapisal zaujem

Vidíš, ako jednoducho vzbudíš na druhej strane záujem? Je to tak jednoduché. Proste jej nenapíš!

Pokiaľ sa ti žena nedokáže sama od seba raz za čas ozvať, som toho názoru, že taká žena ti za to nestojí. 

Sprav sám sebe službu, zavri konverzáciu a prípadne si ju vymaž z priateľov

 

Nech sú tieto body pre teba odteraz ako Sväté písmo. Ak sa ich nebudeš držať, nečakaj, že si dohodneš stretnutie, získaš číslo, budete sa bozkávať či mať sex na prvom alebo maximálne druhom stretnutí.

Zaujalo ťa to, o čom som ti tu písal a dáva ti to zmysel? Ak chceš viac a chceš vidieť, ako to robím ja, keď si píšem so ženami a ako to môžeš jednoducho robiť aj ty, stiahni si teraz môj ebook Chýbajúca Ingrediencia úplne zadarmo.

Chceš na sebe ďalej pracovať?

Ak áno, pridaj sa do FB skupiny Chceme byť lepšími chlapmi ku mne a ďalším 1819 chlapom, ktorí si denne navzájom pomáhajú, zdieľajú know-how a vytvárajú si podporné prostredie.

 • Evushka James

  Pohľad ženy na to? Nie všetko sedí z toho čo tu píšeš.Prejdem to po bodoch.

  Body č. 1 a 2: Sexuálne návrhy chlapov normálna žena, ktorá je znechutená takými správami rovno blokuje, nie že neodpisuje, ale blokuje. To sedí. Oslovenia v štýle kráska? To žena prehliada, pokiaľ to nie je nejaká žena, ktorá má minimálne podmienky a už je zúfalá. Inak buď nereaguje alebo zareaguje veľmi stručne, niečo ako “vďaka”, “díky”, “nj, tak dík” a pod.

  Bod č. 3: Haha 😀 Tak to je blbosť, vôbec nemusíte byť originálni. Nejde o to čo napíšete, ide o to čo spĺňate. Každá žena má isté podmienky, rovnako ako vy sa pozeráte na jej fotku, ona sa pozerá na vašu (ak ju máte), ak nespadáte aspoň do skupiny “môže byť, akceptovateľný”, nečakajte odpoveď. No sú ženy, ktoré si potrpia na iných veciach a pátrajú profiloch, výška, vzdelanie, občas niektoré aj znamenie (no čudujte sa svete a aj tak sme zväčša normálne), ešte možno omrknú čo hľadáte na stránke a váš prístup k sexu (ak tam budete mať závisí od okolností, ojoj, nie na každú to pôsobí dobre). Proste keď nespĺňate to, čo ju najviac zaujíma, nemá dôvod odpisovať.

  Body č. 4 a 5: Sú podobné. S tým výsluchom to nie je tak strašné, otázne je, či si žena chce naozaj písať alebo len zabíja čas a ak zabíja len čas, tak ju to prestane baviť. Podľa mňa je oveľa horšie, keď muž napíše a zrazu nevie viesť debatu a nič sa tej ženy neopýta. Tak čo má žena robiť? Buď to po chvíli prejde do hmm, a smajlíkov alebo sa musí pýtať ona. Piaty bod ako v čom, spýtať sa na meno nie je vôbec zlé a naopak považuje ktorákoľvek žena za milé, ak sa muž pýta na niektoré osobné veci (pokiaľ to nie je niečo spojené so sexom a erotikou alebo inými citlivými vecami, najmä ak naznačí, že tu končí hranica a chlap to nevie rešpektovať).

  Body č. 6 a 7: Zase hovoria čosi podobné. V prvom rade, ak sa zrazu stane, že muž píše viac správ ako žena, tak žena stratila záujem a vtedy je lepšie sa porozhliadnuť po inej. Týmto smerom už cesta nepovedie, ani keď sa jej na týždeň odmlčíš. A druhá vec, bombardovať ženu otázkami “prečo nepíšeš” a pod. je pomerne otravné, takže opäť strata záujmu a nie je šanca na záchranu.

  Body č.8,9 a 10. Súhlasím. Nie je dobré navrhovať stretnutie hneď, vlastne aj týždeň je na niektoré ženy skoro. Keď je žena na takejto stránke, chce si v prvom rade písať a zistiť o tom človeku niečo viac. Nemyslite si, že ste jediní s kým si píše, takže pre ňu to nie je strata času, ona si za ten čas preklepne aj 5-7, možno 10. Len drvivá väčšina “výberu” po chvíli odpadne, možno aj celý výber a potom začne od znova. Okrem toho môže popritom písať na počítači nejakú prácu, sledovať film, či čítať knihu. Tlačenie do stretnutia všetko len zhorší, lebo prestane mať záujem, povie si “Ten chlap nemá trpezlivosť, nie je ochotný na mňa počkať, som jedna z mnohých, a to ja nechcem, tak prečo by som mala mať záujem?” No a bod č. 10, také veci prehliadajú buď len hlupáci či veľkí zúfalci.

 • Janík Johnny Šarišský

  Michal,keby si mi poslal nejaku konverzaciu ako flirtovat s bybou? Dík

 • GRINCH

  Chalani vy ste fakt borci 😉 !

 • Trinity

  jasné 😀

 • zbalení baby na netu

  ahoj, četl jsem článek a jsem toho názoru že né všecky ženy jsou stejné. je sto lidí a také sto povah ne? já zmých vlastních skušeností na chatovacím webu jsem dokázal zbláznit dost žen, a to jen čistě psaním. jdeto ale chce to byt prostě vtipný, zábavný . nesmí bejt chlap vážný a příliš sebevědomí. naopak, ženy těší kdyš se oně muži zajímají, chtějí vědět jak se mají, odkat jsou, co dělají e volném čase, jakou muziku poslouchají. podle tohoto článku se mi zdá že by sme ženám měli vyprávět sami osobě, což vidím za velkou chybu. ano je pravda že když neprojevíte oní tak velký zájem že ji to znejistí , ale kdyš se to přežene naštve se a písmenko odní už nedostanete.

  • V prvom rade ti chcem pogratulovať k tvojim úspechom! 🙂 Z veľkej časti máš samozrejme pravdu.

   Spomínal som, že sa žien pýtam na veci o nich (pokiaľ mi ich už samé nepovedali), ale nie hneď na začiatku. Mne to funguje takto.

   K vete nie všetky ženy sú rovnakú musím však povedať, že väčšina ich reaguje rovnako a nájde sa pár výnimiek. Moje články zakladám na väčšinovej pravdepodobnosti 😉

 • uplná kravina

  tak vážení, nalejme si čistého vína…
  celé balenie na nete, facebooku a neviem čom všetkom je troška komplikovanejšie ako sa to tu opisuje… zoberme si niekoľko faktov.
  zoberme si príklad bežného chalana…
  1. ak vás baba nepozná, vôbec ju nezaujímate, nech sa tvárite akokoľvek tajomne, má vás v p…
  2. ak máte rozumbradovské reči, tak ste trápni
  3. baby, ktoré za čosi stoja, sa cez net stretávať nepotrebujú!!! majú chlapov v reálnom živote 5 na každý prst
  4. dobre, podarí sa vám nejakú dostať von, ale zo sto je to tak 5 kusov, ostatné iba naťahujú. tým pádom s každou musíte stráviť hodiny a hodiny kecania, čo v konečnom dôsledku je obrovská časová strata.
  5. je tu faktor strachu… veď čo všetko zlé sa deje na tomto svete, stále jej húta v hlave, čo ak vy ste ten úchyl, ktorý ju znásilní
  myslím, že tých vecí je oveľa viac.. iba toto ma tak sčasti napadlo. preto… radšej choďte na disku a skúšajte šťastie tam, alebo cez kamarátov spoznávať nové dievčatá, určite ušetríte čas a bude to omnoho efektívnejšie

  • Casanova

   @uplná kravina: Máš pravdu. Je to oveľa komplikovanejšie, ako som tu napísal 🙂

   A každý z nás dvoch má očividne úplne iné skúsenosti. Každému podľa jeho chuti 😉

   • uplná kravina

    @Casanova:
    keď máš také skúsenosti, sprav printscreen nejakej tvojej dlhodobejšej známosti, s ktorou si sa postupne zoznámil na nete, ukáž tu chalanom jasný príklad

  • trochu mimo

   @uplná kravina:
   takže, nie každá baba za to prvoplánovo stojí, a má okolo seba chalanov, ktorí ju zaujímajú, takže aj cez net sa dá zoznámiť… poznám také baby, ktoré sú ako sivé myšky, ale sama ako dievča, keby som bola chlapom, chcem ich, napriek tomu, že hneď nemajú na každý prst 5 chlapcov 🙂

 • hmmm

  Neviem ked to tak citam, resp. pocuvam dobre vravis, ale pride mi to tak ako keby mi chlapi sme boli nejaky luzry a zeny si mohli vyberat a my muzi sa musime tak a onak spravat. 👿

  • @hmmm: No za to si samy predsa môžeme, že my naháňame ženy 🙂

   Ak si stiahneš eBook Chýbajúca Ingrediencia, tak v následných emailoch dostaneš veľa konverzácií, v ktorých sa karta obracia a ja som tá hodnota pre ženy, o ktorú sa snažia 😉

   Stačí sa im iba nepchať do zadku a uvidíš, aké to má účinky. Drž sa

   • uplná kravina

    @Casanova:
    a ešte jedna vec, ak ich aj teda dokážeš oblafnúť na nete (o čom pochybujem), tak asi bohvieaký svetový nebudeš, keď stále a stále píšeš s novými, nakoľko si tie staré neudržíš…

    • @uplná kravina: No v prvom rade ja nikoho neoblafujem 😉 Ja som k nim úprimný.

     Nie som vôbec svetový, priznávam. Som iba obyčajný chalan, ktorý má nejaké skúsenosti so ženami a odovzdávam ich tým, ktorých zaujímajú 🙂

     P.S. Rád spoznávam nových a zaujímavých ľudí a hlavne ženy. Sú to skvelé kamarátky neskôr.

   • saska

    ty si ozaj casanova 🙂 na tomto blogu som prvykrat, ale so vsetkym, co pises plne suhlasim :)) super, len tak dalej, dam to precitat nejakym pripadnym napadnikom, ab vedeli, ako sa chovat 🙂

    • Len im pekne pošli odkaz na tento článok, keď ti napíšu nejak podobne 😉 Šírme osvetu 😀