Ako spraviť okamžite dobrý prvý dojem?

dobrý prvý dojem Ako spraviť okamžite dobrý prvý dojem? dobry prvy dojem chris hemsworthKeď chceš naraziť na atraktívne ženy a spraviť na ne okamžitý dobrý prvý dojem, mal by si pravidelne počas dňa kontrolovať, ako vyzeráš, voniaš a ako na ne pôsobíš.

Možno budeš prekvapený, ale tvoj fyzický vzhľad nie je pre ženy až tak podstatný ako typ oblečenia, ktorý nosíš, topánky, v ktorých chodíš a parfém, ktorý používaš.

Prečo to tak je môžem zhrnúť do jedného jednoduchého slova – kontrola.

Ženy podvedome prikladajú viac váhu mužovi, ktorý má kontrolu nad vecami okolo seba skôr ako k chlapovi, ktorý si moc nezakladá na tom, ako je s ním zaobchádzané a ako vyzerá.

 

Nemusíš mať šťastie na dobré gény

Hej, chlap, ktorý má šťastie na dobré gény, vedel sa dobre narodiť a vyzerá ako Brad Pitt alebo George Clooney, na toho budú ženy prirodzene pozerať a získa si ich obdiv automaticky.

Ale muž, ktorý si dokáže vybudovať obdiv a rešpekt kvôli rozhodnutiam, ktoré robí, bude vždy vzbudzovať pozornosť u žien ale aj mužov.

S rešpektom prichádza sociálny status.

So sociálnym statusom prichádza osobná hodnota. A tvoja osobná hodnota znásobená sociálnym statusom (fakt, že muži aj ženy ťa rešpektujú a vzhliadajú k tebe ako k dominantnej osobe) vedie k pritiahnutiu pozornosti opačného pohlavia.

 

Móda nech je tvojim priateľom

Ženy sú sociálne tvory už od nepamäti. Vyhľadávajú populárne trendy súčasnej verejnej scény viac ako muži.

Takže na ne pôsob atraktívne v oblečení, ktoré nosíš. Pozri sa na populárny súčasný štýl v magazínoch, čo sa považuje za módne a trendové a skús obohatiť svoj šatník niečím podobným.

Pokým si teda neplánuješ vytvoriť svoj vlastný štýl, vsaď na rovnováhu medzi oblečením na úrovni/bežným oblečením s čistými líniami a iba jednou svetlou farbou v celkovom oblečení. Mne najviac napríklad vyhovuje športovo elegantné obliekanie z New Yorkera.

 

Skús vziať ženu so sebou na nákupy

Dnešné ženy milujú rozprávať mužom, čo si myslia, že robia zle, keď príde na výber oblečenia a vo všeobecnosti prezentovanie seba samého. Preto beriem so sebou najlepšiu kamarátku, aby mi pomohla vybrať niečo vhodné.

Niečo, čo ženy hodnotia pravidelne (špeciálne keď si spravil tú “chybu” a spýtal si sa ich na názor) sú topánky, ktoré nosíš.

To, čo si obuješ, skutočne nerobí žiaden rozdiel v tej veľkej schéme vecí, ale dosť žien povedalo, že naša obuv je presná reprezentácia našej osobnosti.

Takže ironicky – teraz by to mohlo robiť rozdiel.

Vyhni sa teda tomu, aby ťa žena nachytala na hruškách a obuj si čisté topánky hodiace sa k tvojmu celkovému outfitu. Nezáleží absolútne na tom, kde si ich kúpil, koľko stáli alebo či je na nich “fajka” alebo “čierna mačka”.

Dobre vyzerajúci pár čiernych topánok stačí na to, aby si ulahodil každej vyberavej žene a vyhol sa odmietnutiu len preto, že si si vybral nevhodnú obuv.

 

Buď kamarát aj s ujom hrebeňom a ujom gélom 

Nedať možnosť žene, aby jej čokoľvek na tvojom zovňajšku vadilo, sa vzťahuje taktiež na tvoje vlasy. Môže to znieť blbo alebo očividne, ale je to pravda.

Ak sa nechceš strachovať o úpravu účesu, ktorý stiahne davy aj z vedľajšieho mesta, maj ho proste jednoduchý a vkusný.

Tvoja skutočná sila a vplyv na ženy je v technikách, ktoré použiješ psychologicky a podvedome, takže vyvaruj sa odstrihnutiu si šance tým, že pôjdeš ku kaderníčke a upravíš svoju afro hrivu do podoby, kedy sa dá na ňu pozerať.

 

Prestaň kradnúť matke jej voňavku

Jedna z najdôležitejších vecí, ako vytvoriť dobrý prvý dojem je to, ako voniaš. Ženy milujú voňavého chlapa.

Zvoľ si parfém či vodu po holení, ktorá vyjadruje tvoju osobnosť a ktorá neútočí na zmysly každého, kto prejde okolo teba. Môj osobný výber je Hugo Boss – Boss či feromónový parfém Love and Desire for men.

Najefektívnejšia cesta používania parfému je, keď ako príjemné prekvapenie pre ženu sa k nej nahneš, aby si ju lepšie počul, alebo prídeš k nej bližšie, aby si nechal prejsť niekoho poza seba.

Len dávaj pozor, nech neotupíš jej zmysly ako sila prírody, ktorá zamáva aj s členkou ruského zväzu ľadového hokeja na 50 metrov.

 

Chceš na sebe ďalej pracovať?

Ak áno, pridaj sa do FB skupiny Chceme byť lepšími chlapmi ku mne a ďalším 1819 chlapom, ktorí si denne navzájom pomáhajú, zdieľajú know-how a vytvárajú si podporné prostredie.