#5 Praktický spôsob, ako zvýšiš svoju hodnotu a staneš sa pre ženy viac zaujímavý

Pýtaš sa občas sám seba:zoznámenie sa so ženou  #5 Praktický spôsob, ako zvýšiš svoju hodnotu a staneš sa pre ženy viac zaujímavý chlap konverzuje rozpr  va sa so   enami

  • Ako by som mal budovať svoje sebavedomie?
  • Ako zvýšiť svoju hodnotu v očiach ženy?
  • Ako mať viac zaujímavých zážitkov vo svojom živote?

Vrámci série 7 praktických spôsobov, ako na sebe pracovať a zvyšovať svoju hodnotu ti pravidelne prinášam tipy, ako môžeš na sebe zapracovať hneď teraz.

Výsledkom toho, že si hodnotnejší chlap, je potom hodnotnejšia a kvalitnejšia žena v tvojom živote.

Spoločne sme hovorili o tom, s akými ľuďmi sa stretávaš, ako sa stravuješ a ako žiješ, či a koľko sa vzdelávať, no a naposledy sme sa pozreli na tému obliekanie a imidž.

Dnes ti odpoviem na otázku:

“Ako ženu zaujať svojim zážitkami zo života, byť pre ňu príťažlivý a celkovo viac zaujímavý?”

Pred pár rokmi, keď som začal viac cestovať, začal som zbierať aj viac príbehov a zážitkov z ciest.

Čo to pre mňa znamenalo? Pri stretnutiach so ženami, som často hovoril svoje zážitky, historky a príbehy z cestovania.

Vďaka pútavému rozprávaniu som sa pre ne stal viac zaujímavý a príťažlivý. Ženy sa chceli so mnou stretávať a chceli počúvať moje historky z exotických krajín, či víkendových výletov.

Pozri si aj ty dnešné video a odhaľ ďalšie výhody cestovania, plus tipy, ako začať cestovať pohodlne, no predsa lacno:

Výhody cestovania 

Už som hovoril, že tvoje historky sa stanú zaujímavými, dokonca ty ako osoba sa celkovo stávaš pre ženu zaujímavý a chce sa s tebou stretávať.


Tvoje zážitky dajú žene najavo, že si scestovaný chlap
, ktorý jej vie ponúknuť  dobrodružstvo a niečo vzrušujúce.

Zároveň, keď veľa cestuješ, staneš sa zodpovednejším a odvážnejším, čo sú vlastnosti, ktoré ženy na chlapoch veľmi zbožňujú.

ako zvýšiš svoju hodnotu  #5 Praktický spôsob, ako zvýšiš svoju hodnotu a staneš sa pre ženy viac zaujímavý ako zvy  s  is   svoju hodnotu

Čím viac budeš cestovať, tým viac sa naučíš, zažiješ a pochopíš.

Spoznáš nové kultúry, zvyky, tradície a nových ľudí.

Tieto vedomosti môžeš využiť v budúcnosti, keď napríklad kočku nevezmeš na Balaton, ale na výlet do Paríža.

Taktiež ti môžem dať tip na ľudí, ktorých som spoznal vďaka cestovaniu a ktorí cestujú takmer zadarmo.

Nájdeš to potom v PDF dokumente: 23 zdrojov, nástrojov a inšpirácií ako na sebe pracovať a byť lepším chlapom.

Prvá je Alex, ktorú za to, že cestuje, ešte aj platia. Ďalej sú to Mažárovci, ktorí chodia do wellnes zadarmo a len za to, že píšu potom recenzie. A ešte Janka, ktorá učí ľudí, ako cestovať lacnejšie alebo ako zohnať lacnejšie letenky či dovolenky.

Čiže, môžeš cestovať zadarmo, môžu ti dokonca za to platiť alebo môžeš cestovať lacnejšie ako ostatní. Napríklad poslednú možnosť som využil aj ja.

Bol som v Dominikánskej republike, no neplatil som sumu 2 000 € na osobu ako ostatní, ale ja som na osobu platil 950 €. Aj takto môžeš lacnejšie cestovať po exotických destináciách. 🙂

Chceš lepšie chápať myslenie žien a psychológiu príťažlivosti?

Stiahni si zdarma kapitolu z knihy Príťažlivosť – TOP 1 Bestseller na Martinuse V ukážke nájdeš moje najlepšie princípy, bonusy a techniky ZADARMO

 

Risk je zisk

Ženy milujú chlapov, čo vedia riskovať. Myslia si, že dobrodružstvo potrebujú v živote, aby ho nemali nudný a obyčajný. Chcú sa cítiť výnimočné a zažívať nečakané veci. Je to pre ne vzrušujúce a ty sa stávaš nepredvídateľným.

Prirodzene, keď žene prinášaš tieto pocity nepredvídateľnosti, dobrodružstva, niečoho nového a neobyčajného, ona ťa vo svojom živote chce a nechce sa ťa vzdať. Si pre ňu príťažlivý, ba priam neodolateľný 😉

Neustále tento scenár (dobrodružstvo, nečakané zážitky, prekvapenia) nájdeš aj v tých ich romantických knihách a v chlapských postavách amerických romantických komédií…

Dokonca ešte vyšší level je nejaká adrenalínová aktivita.

Môj osobný tip: Skús napríklad paragliding, rally alebo bungee jumping.

 

Chceš na sebe ďalej pracovať?

Ak áno, pridaj sa do FB skupiny Chceme byť lepšími chlapmi ku mne a ďalším 1819 chlapom, ktorí si denne navzájom pomáhajú, zdieľajú know-how a vytvárajú si podporné prostredie.