#6 Praktický tip, ako zvyšovať hodnotu chlapa a mať vyššie sebavedomie

ako zvýšiť svoju hodnotu vyššie sebavedomie #6 Praktický tip, ako zvyšovať hodnotu chlapa a mať vyššie sebavedomie ako zvy  s  it   svoju hodnotuV dnešnom šiestom praktickom tipe ti ukážem až smiešne jednoduchú radu, vďaka ktorej možeš mať vyššie sebavedomie v očiach ženy.

Ženy MILUJÚ chlapov, ktorí sa o niečo intenzívne zaujímajú a ktorí vynakladajú energiu, aby v tom boli dobrí.

Nemyslím tým teraz ako vyspávanie, hranie počítačových hier a zabíjať život niečím neproduktívnym.

Takže moja rada znie: buď v niečom najlepší

Čo to však znamená byť v niečom najlepší a ako to môže zvýšiť hodnotu v tvojich očiach a v očiach žien?

Pozri si video a čítaj ďalej:

 

Nie je však nič horšie, ako byť dobrý v niečom, čo nie je podstatné a neobohacuje ti život. Sú tu aj zaujímavé koníčky a povolania, ktoré sú pre ženy viac príťažlivé.

Poďme sa na ne pozrieť:

Príťažlivé koníčky a povolania

Spomínam si na svojho spolužiaka Maťa, ktorý vedel hrať na akustickú gitaru. Aj keď nebol veľmi príťažlivý, sebavedomý chlap, všetky ženy ho doslova žrali. Skús si aj ty zaobstarať hudobný nástroj a venovať sa tomu.

Aj dobrovoľníctvo vie upútať ženy. Ide o činnosti ako: dobrovoľný vojak, policajt, hasič či záchranár. Je to z toho dôvodu, že títo chlapi slúžia druhým ľuďom, makajú na sebe a nosia uniformu.

Rôzne umelecké činnosti ako fotograf a herec dokáže tiež zaujať ženy.

fitness vyššie sebavedomie #6 Praktický tip, ako zvyšovať hodnotu chlapa a mať vyššie sebavedomie fitness 1Široké spektrum nájdeš aj v športe. Ženy milujú športovcov, pretože na sebe majú svaly a dosahujú veľké výkony.

Môžeš skúsiť aj bojové športy a adrenalínové činnosti ako bungee jumping, paragliding, motokáry, rýchla jazda sú veci, ktoré môžu s teba spraviť hodnotnejšieho chlapa.

Cestovanie ako aj fyzická zručnosť a schopnosť vedieť opraviť veci sú z psychologických dôvodov pre ženy naozaj zaujímavé a príťažlivé.

Pripravil som pre teba špeciálny dokument: 23 zdrojov, nástrojov a inšpirácií na budovanie tvojej hodnoty a sebavedomia.

Sú to moje osovné tipy, ako sa posúvať ďalej a ako na sebe pracovať.

Klikni sem a stiahni si ho. 

 

Ako sa správaš pri iných ľuďoch?

Veľmi dôležité je aj správanie sa k iným ľudom.

Citujem aj z knihy od Dala Carnegieho Ako si získať a udržať priateľov: „Sme takí veľkí ako sa správame k iným ľuďom.“

Čiže, keď budeš v reštaurácii, v obchode alebo sa budeš baviť so ženou či s neznámymi ľuďmi, správaj sa k nim s vtipom, s pozitívnym prístupom a s úctou.

Buď dobrý aj v týchto veciach. Napríklad, ak budeš so ženou v reštaurácii a budeš neúctivý ku čašníčke, mať veľa pripomienok a sťažností, žena si pomyslí ako sa potom budeš správať k nej.

Žena veľa číta z tvojho správania. Domýšľa si, že tak, ako sa správaš k iným ľuďom, budeš sa správať aj k nej.

Môžeš ju však ohúriť (a mať vyššie sebavedomie) aj takto:

 

Niečo ju nauč – ako? 

Ženu zaujmeš, aj keď ju niečo naučíš. Nauč sa zopár vecí, čo iní nevedia.

Skús si nacvičiť nejaký kartový trik, čítanie z rúk (veštenie) alebo sa nauč hrať na hudobnom nástroji, prípadne ju vezmi tancovať.

 

Buď chlap a podľa toho sa správaj 

chlap-oblečenie-rande-sako-okuliare-600-x-400 vyššie sebavedomie #6 Praktický tip, ako zvyšovať hodnotu chlapa a mať vyššie sebavedomie chlap oblec  enie rande sako okuliare 600 x 400Čo je veľmi dôležité, v istých situáciách sa zachovaj ako naozajstný chlap.

Takto budeš mať aj vyššie sebavedomie aj tvoja hodnota bude v jej očiach rásť: 

Ak idete napríklad autom, ktoré sa pokazí, prejav sa ako chlap a oprav to. Ak zhasne žiarovka, vymeň ju. Pomôž jej s prenosom ťažkých vecí, napr. nákupov.

V prípade, ak je na stene bude pavúk, z ktorého žena má strach „zabi pavúka“. Nemusíš ho zabiť, stačí že ho vyženieš von. Jednoducho ochrániť ju v nejakej situácií.

Vo väčšine prípadov ide o drobnosti, v ktorých sa môžeš prejaviť v role chlapa a dať jej najavo ochranu, bezpečie, a ktorý je tu pre ňu. Takto budeš mať v jej očiach vyššie sebavedomie. 

Osobitnú kategóriu tvoria emancipované, samostatné ženy, ktoré dokážu všetko opraviť, vymeniť, preniesť. Osobne takéto ženy poznám a ja som im povedal, aby umožnili chlapom prejaviť sa v role chlapa.

Veď žena, pokiaľ sa vie sama zabezpečiť, vychovať deti, vybaviť veci, tak nepotrebuje chlapa…..

Chceš mať silné sebavedomie, prirodzene priťahovať ženy a byť magnet na ženy?

Stiahni si PDF – Ako mať vyššie sebavedomie? Nájdeš v ňom 5 vecí, vďaka ktorým narastie tvoje sebavedomie a ty si budeš konečne viac veriť.

Chceš na sebe ďalej pracovať?

Ak áno, pridaj sa do FB skupiny Chceme byť lepšími chlapmi ku mne a ďalším 1819 chlapom, ktorí si denne navzájom pomáhajú, zdieľajú know-how a vytvárajú si podporné prostredie.