10 skvelých tipov na darček na Vianoce pre muža (sprav mu aj ty radosť!)

darček na Vianoce pre muža 10 skvelých tipov na darček na Vianoce pre muža (sprav mu aj ty radosť!) Dollarphotoclub 62946860 208 x 312

Možno aj ty patríš k tej skupine ľudí, ktorá si rada necháva niektoré veci, špeciálne, kupovanie vianočných darčekov na poslednú chvíľu.

Už sa ďalej neklam vetou: „Veď mám ešte čas.“ Nie, už ho veruže moc nemáš.

V predchádzajúcom článku som zisťovala, aké darčeky chcú ženy na Vianoce. Podobne som to urobila aj v tomto prípade a opýtala som sa na to mužov.

Toto je výsledkom môjho malého prieskumu. Inšpiruj sa 10 tipmi na darček na Vianoce pre muža.

 

Prečo je dôležité počúvať?

Odkaz pre muža: „Hlavne sa netvár, že nich nechceš, lebo potom dostaneš niečo, nad čím budeš ohŕňať nosom.“

Prečítaj si krátky príbeh, o ktorý sa so mnou podelil jeden z chlapov. Nenechaj, aby sa to stalo aj tebe.

Lepšie je povedať, keď niečo muž chce, ako mlčať. Minule som priateľke spomenul, že potrebujem nový mobil, že si kúpim nejakú dotykovku. Dostal som tlačidlový. Nechcel som ju uraziť, tak som s ním “šťastný“. Teraz si však musím kúpiť navigáciu.“

 

1. Technika a elektronika

Podľa jeho preferencií mu môžeš vybrať technologickú hračku. Ako tablet, telefón, GPS navigáciu, playstation. Doplnky a príslušenstvo k nim alebo k počítaču.

Určite svojho muža počúvaj, keď ti bude špecifikovať, čo chce. Počuť, že chce mobil nestačí. Správna doplňujúca otázka je: „Aký mobil, čo by mal obsahovať, robiť, vedieť?…“

 

2. Hračky

V každom chlapovi sa skrýva kus veľkého dieťaťa. Radi skladajú, majstrujú, vytvárajú, ale aj rozoberajú.

Ak má aj ten tvoj k tomuto blízko, tak ho určite poteší niečo z tohto – skladanie lodiek, lietadielok alebo rôznych strojov z lega pre pokročilých. Prípadne lietadlo, alebo autíčko na diaľkové ovládanie.

Niečo, kde sa môže chlap prejaviť a vie ukázať svoju šikovnosť. Čím viac sa to hýbe a čím viac to bliká, tým je chlap šťastnejší.

 

3. Spoločná dovolenka

Aj ženy aj muži radi trávia svoj čas niekde na dovolenke. Na predĺženom, wellness a romantickom víkende. Relaxuj a užívaj si spoločný čas vo dvojici s partnerom.

Muži sa často síce tvária, že romantika nie je pre nich, ale tento darček mu dávaš ty. Ak máš romantiku rada, tak nachystaj tú správnu atmosféru.

Choďte na večeru, alebo ju uvar ty sama. Zapáľ sviečky a nalej víno. Priprav sladký dezert, ktorému určite neodolá. Nikto nepovedal, že to musí byť na jedenie.

 

4. Zážitky

Autá. Rýchle autá. Drahé autá. To je niečo v čom sa muži vyžívajú. Má ich rád aj tvoj priateľ? Tak mu dopraj jazdu na formule.

Rád navštevuje hokejové alebo futbalové zápasy? Prípadne chce ísť na nejaký festival alebo koncert? Chce skočiť z lietadla alebo vyskúšať nejaký šport?

ZAMYSLI SA. Na niečo parádne určite prídeš.

 

darček na Vianoce pre muža 10 skvelých tipov na darček na Vianoce pre muža (sprav mu aj ty radosť!) Dollarphotoclub 59619587 312 x 2085. Darčeky so sexuálnou tematikou

Sex nesmie chýbať ani na Vianoce. Veď o čom by to už len bolo. Tvoj partner sa poteší erotickým pomôckam a iným hračkám.

Ešte viac bude nadšený, ak zapojíš svoju fantáziu. Sexi prádielkom ho správne navnadíš, alebo sa zabaľ len do mašle. Rozbaliť si ťa môže na vašej spoločnej dovolenke.

Nenechaj sa ani ty zahanbiť a ukáž aká dračica v tebe drieme. Vytvor mu darčekový poukaz, v ktorom mu ponúkneš svoje sexi služby. (Viac som o tom písala v 1. tipe – darček pre ženu).

 

6. Šport

Láska k športu je niekedy silnejšia ako…

Výber darčeka  závisí, akému druhu športu sa tvoj princ venuje a čo by potreboval alebo chcel. Posilka, turistika, plávanie, paragliding,…

Oblečenie, batoh, doplnky, rukavice. Choď s ním do obchodu a pýtaj sa ho na čo je tá, ktorá vec. Čo sa mu páči, čo potrebuje.

Bude sa tešiť, že sa o jeho záľuby zaujímaš a s radosťou ti o nich bude rozprávať. Ty sa niečo nové dozvieš a ešte mu aj zoženieš darček.

 

7. Oblečenie

Tiež chodíš so svojím miláčikom do obchodov a asistuješ mu pri kúpe oblečenia? Povzbudzuješ ho pri správnom výbere a nezabúdaš ani na to, aby bol sexi?

Staráš sa aj o to, aby mal dostatok ponožiek či spodného prádla? Väčšina chlapov sa poteší, keď sa nakupovaniu môže vyhnúť. Budú ti vďační.

 

8. Hobby alebo len tak

Ak vieš čo má rád, aké má záľuby, tak to bude pre teba hračka. Má obľúbený časopis či počítačovú hru? Tak mu môžeš kúpiť predplatné.

Možno by sa rád vytiahol pre kamošmi a pozval ich na pravú kubánsku cigaru.

Určite má rád poriadnu kávu alebo pivo. Daruj mu pivnú cestu. Spozná slovenské pivovary a bude degustovať najlepšie pivá.

Rád niečo majstruje? Je to taký domáci kutil? Mohol by sa potešiť kufríku na náradie alebo novým šrobovákom.

 

9. Praktický a aktuálny darček

Určite má tvoj chlap auto, rád šoféruje a často využíva diaľnicu. Tak sa mu rozhodne zíde ročná diaľničná známka.

Miluješ, keď tvoj muž úžasne voní? Hneď ťa to navnadí? Parfém je povinnou výbavou každého poriadneho chlapa.

Ak sa tvoj priateľ neholí žiletkou, tak mu nekupuj sadu na holenie. Potom musí vymýšľať komu to podaruje.

 

10. Darček pre nezadaného kamarátaMagnet na ženy darček na Vianoce pre muža 10 skvelých tipov na darček na Vianoce pre muža (sprav mu aj ty radosť!) magnet logo cmykBLACK 250

Nezadaný chlap by rád od Ježiška dostal na Vianoce ženu, priateľku alebo sexuálnu partnerku. 😀 Vraví sa, že si máme pomáhať.

Ty ako správna kamarátka (v tomto prípade Ježiško) môžeš pomôcť svojmu kamošovi dostať sa z tejto nie veľmi príjemnej situácie.

Ukáž mu, kde nájde informácie o tom, ako sa môže stať Magnetom na ženy, alebo ako môže zbaliť ženu cez internet.

 

Napíš nám dole v komentároch, či ťa inšpirovali niektoré z tipov. Alebo sa podeľ so svojimi nápadmi a pomôž iným ženám, ktoré riešia tiež otázku, čo kúpiť ako darček na Vianoce pre muža.

Článok napísala Martina Trepáková.

Chceš na sebe ďalej pracovať?

Ak áno, pridaj sa do FB skupiny Chceme byť lepšími chlapmi ku mne a ďalším 3009 chlapom, ktorí si denne navzájom pomáhajú, zdieľajú know-how a vytvárajú si podporné prostredie.