Ako jej dať prvú pusu bez akéhokoľvek strachu

ako jej dať prvú pusu Ako jej dať prvú pusu bez akéhokoľvek strachu prva pusa vasnive bozkavanie tahanie za vlasyAsi každý muž má problém s prvým bozkom a rozmýšľa nad každou možnou variantnou výsledku.

Či sa uhne, či bude spolupracovať… nikdy nevieš, aký bude výsledok.

Preto veľa mužov postupuje verbálne a to tromi najznámejšími spôsobmi.

 

Neodpáľ si šance zbytočným rozprávaním 

1. Kompliment – „máš krásne pery“. Čakajúc, že dostaneš kladnú odpoveď, po ktorej sa na to bezhlavo vrhneš.

2. Neurčitá otázka – „bozkávaš sa rada?“ Výsledok berieš ako smerodajný a buď ideš do toho, alebo rušíš hru.

3. Otázka na telo – „môžem ti dať pusu?“ Otázka sama osebe vytvára trápne ticho a v 99% je zakončená absolútnym ukončením hry z ženského pohľadu.

Ako vidíš, ani jedna verbálna metóda nevedie zaručene k puse a nebojím sa tvrdiť, že 2 z nich sú pre ženy silno asexuálne a zároveň pre čarovný okamžik prvej pusy ničivé. Veľa mužov rieši tento problém alkoholom, ktorý vieme, že búra zábrany. 

Preto tento spôsob úplné neodsudzujem, lebo väčšina prvých bozkov bola povzbudená metlou ľudstva. 

 

3 fázy pred prvým bozkom

1. Verbálna kvalifikácia – zbiera od teba informácie, hodnotí všetky tvoje myšlienky a posudzuje, či si vhodný adept na druhú fázu.

🙂 Páčia sa jej tvoje myšlienkové pochody. Máte veľa spoločného a si vhodný adept po verbálnej stránke.

🙁 Nemáte nič spoločne, verbálna komunikácia viazne, nemáte si čo povedať. Rozhovor sprevádza časté trápne ticho. Si nevhodný pre fázu dva.

 

2. Neverbálna kvalifikácia– hodnotí a analyzuje tvoje pohyby a dotyky. Začínaš od ruky a pomaly sa prepracúvaš až na krk. Musíš postupovať pomaly, aby sa nevystrašila, no zároveň dostatočne rýchlo, aby sa neunudila.

🙂 Odhadol si situáciu. Zvolil si správne dotyky v správny čas. Má rada, keď sa jej dotýkaš a sama vytvára situácie, aby ste sa navzájom dotýkali.

🙁 Išiel si na ňu príliš rýchlo. Chytal si ju za stehno, keď si jej mal chytiť ruku. Začína sa ťa báť. Myslí si, že ju chceš len na jedno (aj keď naozaj chceš).

 

3. Kiss kvalifikácia – Pozoruje a vyčkáva, ako to na ňu skúsiš. Čaká na spontánny moment, ktorý navodíš, aby sa dosiahla situácia, v ktorej bude bozk jediná možnosť (situácia na spadnutie).

🙂 Ten moment prišiel. Všetko to vyzeralo spontánne. Obaja ste to už nemohli udržať v sebe.

🙁 Bez akejkoľvek pripravenej nálady a momentu na spadnutie si sa do toho vrhol. Zľahka nastupujú obranné manévre.

 

11 Krokov k úspešnému bozku 

Pokiaľ nie si afc Adams alebo Brad Pitt, asi ťažko preskočíš niektorý z týchto krokov. Aké sú teda metódy neverbálnej komunikácie na presvedčivý prvý bozk?

 1. Spomaľ svoje pohyby
 2. Pomalšie rozprávaj
 3. Naviaž silný očný kontakt
 4. Uveď do svojej reči pauzy
 5. Stupňuj dotyky
 6. Šeptaj jej do ucha s udržaním očného kontaktu
 7. Jemný bozk na líce počas šeptania alebo dotyky líc
 8. Čakaj na správnu pauzu a jej trojuholníkový pohľad (vysvetlíme si v samostatnom článku)
 9. Nakloň sa jemne k nej a všímaj si jej reakcie
 10. Zúž absolútnu telesnú vzdialenosť
 11. POBOZKAJ JU

 

Rozpráva práve ona alebo ty?

Samozrejme, existujú 2 najznámejšie situácie, ak to beriem z pohľadu, že si svoju vyvolenú izoloval od skupinky. Určite je lepšie, ak dôjde k prvému bozku izolovane od skupinky, pretože tvoja úspešnosť rastie. Ona bude uvoľnenejšia, priatelia ju kvôli tomu nebudú súdiť, plus vyššia intimita zvýši sexuálne napätie.

1. Prvá situácia vzniká, keď ste osamote a rozprávate sa. Presnejšie, rozprávaš ty. Máš všetko vo svojich rukách. Môžeš určovať, kam vaša konverzácia bude smerovať. Ak je toto tvoja situácia, stačí sa riadiť 11 bodmi a úspech je zaručený.

2. Druhá situácia nastáva, keď väčšinou rozpráva žena. Nebudeme si klamať, je to častejšie, ako rozprávaš ty. Ženy schovávajú svoj stres za slová. Rozprávajú rýchlejšie a skáču z témy na tému. Toto určite nie je dobré, pretože váš rozhovor nedosiahne moment, kedy je už bozk na spadnutie.

K druhej situácii existuje jednoduché riešenie, a to jej znervóznenie vedúce k strate myšlienky. Napríklad ona rozpráva a ty sa na ňu začneš pozerať, akoby si ju chcel pobozkať. Ak to nezaberie, začni sa pomaly približovať s úmyslom bozku. Jej reakcia by mala byť taká, že sa stratí v tom, čo hovorila a začne sa smiať a obviňovať ťa, že sa na ňu tak pozeráš. A v tom momente máš vyhraté.

 

Hosťovský príspevok napísal Estoril

Chceš na sebe ďalej pracovať?

Ak áno, pridaj sa do FB skupiny Chceme byť lepšími chlapmi ku mne a ďalším 3127 chlapom, ktorí si denne navzájom pomáhajú, zdieľajú know-how a vytvárajú si podporné prostredie.

Nie si autorom blogu akozbalit.sk, ale chceš aj ty niečo k téme zvádzania a vzťahov povedať a myslíš si, že by sme mali tvoj článok uverejniť? Napíš mi na casanova@akozbalit.sk
 • hups

  Když už ženě chci šeptat do ucha a tím nemyslím pouze kvůli hluku na diskotéce tak je to přece jenom už intimnější, tak by mě zajímalo co bych jí měl při tom říkat?

 • adrian

  ako nájdem tú pravú na bozkávanie?

 • hopá

  Podla toho co som si vsimol na sebe nepouzivam 6. a 7. bod.. a ten trojuholnikovi pohlad som si vyvodil nejak aj bez vysvetlenia z toho co som videl ako sa holka pozera 😀

 • Brko

  Je v tom článku „trojuholníkový pohľad“ či som ho len prehliadol ? 😀

 • Skvelý článok ešte som nikoho túto tématiku nevidel napísať tak „analyticky“ 😀 mimochodom menšia oprava nieje to AFC Adams ale AFC ADAM, inak pecka článok 😎

 • help

  ja mam taky problem ze ani neviem o com sa mam rozpravat s dievcatami a nie to ich este balit a bol by som velmi vdacny ak by mi niekto poradil o co m sa mam s nimi bavit ci uz na fb alebo ked sa normalne stretneme 🙁

  • Skúsim ja jednoducho 🙂

   V prvom rade musíš nabrať sebavedomie http://akozbalit.sk/blog/mas-nizke-sebavedomie-sebadovera-pre-samoukov, potom to už z teba je cítiť a ide to samé.

   Nesmieš sa báť komunikovať so ženami. Veď nehryzú. Možno tak počas sexu v posteli, ale to je fajn. Dávaj ženám otvorené otázky typu „Čo si dnes robila?“ „Ako sa ti to podarilo?“ „Čo by si chcela ďalej robiť?“ Proste otázky, na ktoré nedokáže odpovedať áno/nie a rozvíjaj debatu ďalej. Pýtaj sa jej do hĺbky. Maj nejaké okruhy tém (rodina, priatelia, škola, práca, budúcnosť, dovolenka, hobby, šport, zábava) a zisti si o nej čo najviac.

   Pomôcka: Polož si za ciel SPOZNAŤ JU čo najviac, ako sa len dá. Keď budeš mať tento cieľ, tak konverzácia ti pôjde sama. Pretože s cielom budeš mať cestu jasnejšiu 🙂 Drž sa zatiaľ

 • Jozinator

  „Chceš ma pobozkať?“
  „Áno“ = ideš na to
  „Možno“ = „Tak to poďme zistiť“ = ideš na to
  „Nie“ = „Nepovedal som, že môžeš“ = ak vidíš pozitívnu reakciu, ideš podľa vyššieho článku.

  Estoril, dobrý článok 😉

  • @Jozinator: pravda 😉 Z každej situácie sa dá vyťažiť. Hlavne to „Nie“ ju odrovná a bude ťa chcieť ešte viac 🙂

  • Lolita

   neviem či by si to docielil 😀 lepšie je potom: chcem ťa…a žena keď celý čas počas rozhovoru (tak ako chlap myslí len na jedno), tak ju zašimrá a mozog zastane a keď ešte nie je pripravená, tak sa len začne smiať a ty to môžeš odôvodniť potom niečím takým, že prápč, si taká krásna, že som sa nezdržal. A jej to iba polichotí 😉

 • friend

  Skutočne dobrý článok. Tých 11 bodov je pravdivých praktizujem to 😀

 • hehe

  hmm dobrý článok a pravdivý ! ❗ 🙂