[5/10] Ako viesť rozhovor, aby si vždy vedel, čo povedať? | 10 krokov do vzťahu

10-krokov-05 ako viesť rozhovor [5/10] Ako viesť rozhovor, aby si vždy vedel, čo povedať? | 10 krokov do vzťahu 10 krokov 05Super, štvrtý krok do vzťahu venovaný zoznámeniu máme za sebou.

Prekonal si svoj strach otvoril si prvýkrát ústa a išiel si za tou neznámou kráskou a ona ťa prekvapivo neodmietla.

Popravde, väčšinou sa táto naša obava nikdy nenaplní a baby reagujú úplne v pohode.

Dnes, v piatom kroku do vzťahu budeme po tomto zoznámení sa v rozhovore pokračovať.

Pozrieme sa už na samotnú konverzáciu, do ktorej sa so ženou následne po zoznámení sa dostaneš.

Prezradím ti, ako a o čom sa s ňou baviť po tom, ako si prvýkrát otvoril ústa a ona ťa neposlala kade ľahšie.

Dozvieš sa aj, ako by si mal rozhovor viesť, rozvíjať a čo sa jej ideálne pýtať.

Je možné, že sa občas zasekneš, nevieš, čo povedať ďalej a nastane trápne ticho. Aj na túto situáciu ti prezradím zopár tipov a už viac nebudeš musieť tŕpnuť, keď tento moment nastane.

[5/10] Konverzácia | 10 krokov do vzťahu by Michal Kopecký on Mixcloud

 

Prečo máme 2 uši a 1 ústa?

Veľa chlapov rieši najprv to, čo majú povedať a ako majú ženu zaujať. To je síce pekné, ale veľmi neefektívne.

To, čo ťa naučím, ako prvé nebude výrečnosť, rozprávanie príbehov alebo zaujímavé témy, ktorými ženu ohúriš. Najprv ťa naučím počúvať.

Áno, čítaš dobre.

Čo myslíš, prečo máme 2 uši a len 1 ústa?

Miesto toho, aby si sa snažil ženu zaujať svojim rozprávaním skús otočiť karty a nech sa ona snaží zaujať svojím rozprávaním teba. A ty ju počúvaj.

Totižto, my ľudia milujeme rozprávať o sebe.

Ak nám dá druhý možnosť hovoriť o nás, budeme ho milovať tiež. Cítime sa pri tom dobre.

Preto maj na pamäti jednoduché pravidlo, že 30 % rozprávaj ty a 70 % nech rozpráva ona. A ty ju počúvaj.

Počúvanie je absolútna nutnosť pre dobrú konverzáciu. Vďaka nemu môžeš vyvolať v ľuďoch pocit, že im rozumieš bez toho, aby si povedal čo i len slovo.

A tým vytvoríš medzi vami spojenie, ktoré bude dôležitým krokom k flirtovaniu a zvádzaniu, k čomu sa dostaneme nabudúce.

 

Aké je tajomstvo dobrého počúvania?

žena-rozpráva-pár-sa-rozpráva-na-rande ako viesť rozhovor [5/10] Ako viesť rozhovor, aby si vždy vedel, čo povedať? | 10 krokov do vzťahu  ena rozpr va p r sa rozpr va na rande

 1. Keď ti žena hovorí o niečom, čo ťa zaujíma a máš k tomu, čo povedať, neprerušuj ju a neskáč jej do reči.

A nezaoberaj sa príliš tým, ak niekto iný preruší teba. Ľudia ťa prerušia, pretože sú do konverzácie hlboko vtiahnutí, čo je presne to, čo chceš. Ber to úplne v pohode a buď za to rád. No ty to nerob.

 1. Keď sa rozprávaš so ženou, sústreď sa na ňu a nie na seba.

Chápem, že má hlboký výstrih, zvodný parfém alebo hovorí o niečom, k čomu hľadáš rýchlo odpoveď a už ti v hlave víria myšlienky nad tým, ako na to zareaguješ, či čo povieš ďalšie.

Skús sa zamyslieť nad tým, čo hovorí a prečo o tom hovorí. Asi to bude pre ňu dôležité a pre teba je to príležitosť baviť sa o tom viac.

 1. Ak narazíš povedzme na ženu, ktorá rada rozpráva (čo teda bola skoro každá, s ktorou som sa stretol), skráť svoje vety a zaveď viac páuz, aby mohla hovoriť väčšinou ona.

Pretože ako som spomínal pred chvíľou, čím viac niekto pri tebe hovorí, tým ťa má radšej.

 1. Úprimne premýšľaj o tom, čo ti žena hovorí a zaujímaj sa o to.

Každé dievča je nové objavovanie a máš ešte toľko vecí, čo na nej môžeš preskúmať. Takže si vo svojich konverzáciách daj načas a buď dobrý poslucháč.

Každá má rada niečo iné, každá má pre niečo iné vášeň. Ona sama ti prezradí, čo to je. Stačí sa jej len pýtať, zaujímať sa o ňu a prezradí ti toľko vecí, ktoré budeš môcť v budúcnosti využiť.

Napríklad, keď ju budeš chcieť niekam pozvať, tak to nemusí byť káva, ale môže to byť dobré jedlo z jej obľúbenej indickej kuchyne v neďalekej reštaurácii, ktorú práve otvorili. Určite ti povie áno.

 

Plus ďalšie tri tajomstvá dobrého počúvania

 1. Nečakaj na to, kým sa dostaneš v rozprávaní na rad a nerozmýšľaj nad tým, čo povieš ďalšie.

Žena hneď zistí, že nie si úplne prítomný a len čakáš, kým konečne budeš môcť hovoriť ty. Aký asi bude mať z toho pocit?

 1. Jedna z najčastejších chýb, ktorú robia chlapi pri počúvaní je, že príliš často prikyvujú, hmkajú, majú na tvári priblblý úsmev a nasilu sa snažia zapáčiť. 

Nepreháňaj to s prikyvovaním a citoslovcami súhlasu.

Raz za vetu je to okej, tým nič nepokazíš. Ak to budeš však robiť príliš často, tak budeš na ňu pôsobiť, že sa jej snažíš príliš zapáčiť. A to je umelé.

 1. Posledná rada pre teba znie, ako môžeš zlepšiť svoje počúvanie je, aby si sa nehral s rôznymi predmetmi a nepoklepkával si rukou či nohou.

No a to už vôbec nehovorím, keď máš pri sebe mobil, neustále ho kontroluješ alebo nebodaj niekomu odpisuješ či s ním voláš. To je maximálna neúcta k druhej osobe, s ktorou sa bavíš.

Ja viem, že ti tam vyskočil status nejaký na facebooku. Že ti práve prišla smska. Alebo že ti práve volá neznáme číslo a ty to musíš súrne zdvihnúť, lebo na svete zomrie 300 mačiatok.

Vôbec nič sa nestane. Neboj sa. Ja osobne som napríklad na začiatku stretnutia vybral svoj telefón a pred ženou som povedal, že si ho vypnem úplne, aby ma nič nerušilo a mohol som jej venovať pozornosť.

Sprav to podobne aj ty. Stavím sa, že to nikto predtým u nej nespravil a ona sa bude cítiť dôležito.

 

Pocit, pocit a pocity

Skvelé, to bol prvý krok k lepšej konverzácii. Pozorne počúvať a zaujímať sa o ženu. Nesnaž sa ju zaujať. Ak rozpráva ona, tak sa podvedome snaží zaujať ona teba.

Konverzáciu ber ako horúci zemiak. Kto práve rozpráva, ten sa musí snažiť.

Nie, ešte ti neprezradím, o čom sa máš so ženou baviť a aké témy sú najvhodnejšie. Pretože to nie je tak podstatné, ako to, o čom sa budeme baviť práve teraz. Ale neboj, aj na to už o chvíľu príde.

Keď sa bavíš so ženou, tak si ťa nepamätá podľa toho, o čom ste sa spolu bavili.

Na to veľmi rýchlo po rozhovore zabudne. Avšak to, na čo nezabudne, bude pocit, ktorý si v nej vyvolal, keď si sa s ňou bavil.

Preto je kritické, aby sa pri tebe ľudia cítili dobre.

Ľudia si spoja to ako sa pri tebe cítia (inteligentne, zaujímavo, žiadane) s tebou a tieto prvky prenesú aj na teba.

Takže, ak sa žena pri tebe cítila inteligentne, tak tento pocit si spojí s tebou.

Ak žena cítila pri rozhovore s tebou vzrušenie, tak tento pocit si tiež s tebou spojí, keď si bude na ten rozhovor spomínať.

 

Vieš, kedy sa ti takéto vyvolané pocity hodia?

rande, večera, pár sa dobre zabáva, dobrá nálada, smiech ako viesť rozhovor [5/10] Ako viesť rozhovor, aby si vždy vedel, čo povedať? | 10 krokov do vzťahu rande ve era p r sa dobre zab va dobr  n lada smiechÁno, práve vtedy, keď ste sa dohodli na nejakom rande a ona rozmýšľa, či sa jej chce naň ísť alebo ti radšej napíše, že už niečo má…

Ak nemá s tebou spojené žiadne pocity, tak tomu ver, že sa jej nebude chcieť investovať do teba svoj čas a energiu.

Poviem jeden krátky príbeh, aby si ešte lepšie pochopil to, čo ti chcem povedať.

V roku 1886 sa Viliam Gladstone a Benjamin Disraeli uchádzali o miesto Prime ministra Veľkej británie a víťaz mal v tej dobe vládnuť polovici sveta.

Posledný týždeň mali obaja večeru s tou istou dámou a prirodzene chcel každý z nich spraviť ten najlepší dojem.

Po večeri s oboma táto žena povedala: „Po večeri s pánom Gladstonom si myslím, že je tým najmúdrejším človekom v celom Spojenom kráľovstve. Ale po večeri s pánom Disraelim si myslím, že JA som bola tým najmúdrejším človekom v Anglicku.“

Hádaj, koho zvolili. :)) Bol to človek, ktorý dal pociťovať druhým, že sú inteligentní, zaujímavý a fascinujúci.

Nesnaž sa zaujať ženy.

Dovoľ im, aby ony zaujali teba a budú ťa za to milovať. Nepotrebuješ, aby si pôsobil múdro, potrebuješ, aby pôsobili múdro ony.

 

Prečo je dôležitý tvoj pohľad a hlas?

Dôležitý pri rozhovore so ženou je aj tvoj pohľad.

Keď sa pozeráš na ženu pri tom, ako ti niečo rozpráva a neblúdiš pohľadom po miestnosti, iných ženách, po jej prsiach alebo nesleduješ svoj mobil, je to pre ňu obrovský kompliment a cíti sa dôležito.

Ukazuješ jej tým, že sa jej nebojíš, že si sebavedomý a vytváraš ním aj tak trochu intímnu atmosféru.

Robí to z teba dôveryhodného, starostlivého a nedočkavého za každým slovom, ktoré vyjde z úst osoby, s ktorou konverzuješ.

Ešte pred tým, ako sa pustíme do toho, ČO ženám hovoriť a O ČOM sa s nimi baviť, tak je dôležité, aby si vedel, AKO im to hovoriť.

Áno, bavíme sa teraz o tvojom hlase.

Je rozdiel, keď vetu: „Vieš, celkom sa mi páčiš, si zaujímavá žena, rád ťa spoznám lepšie…“ povieš roztraseným, piskľavým a nesebavedomým hlasom.

A naopak: „Vieš, celkom sa mi páčiš, si zaujímavá žena, rád ťa spoznám lepšie…“ povieš rázne, energicky, sebavedomo alebo „Vieš, celkom sa mi páčiš, si zaujímavá žena, rád ťa spoznám lepšie…“ to povieš jemne, intímne a s pauzami.

 

Prečo nezabúdať aj na pauzy?

Skús sa viac hrať so svojim prejavom ako s obsahom viet, ktoré hovoríš.

Áno, aj tu platí, že nezáleží až tak na tom ČO hovoríš, ale aký majú z teba ženy pocit, keď sa s nimi bavíš. A to len na základe tvojho hlasu.

Skús preto zavádzať do svojej reči pauzy.

Všade tam, kde by si dal čiarku, daj polpauzu. Mierne sa nadýchni.

A všade tam, kde končíš vetu a dal by si tam pomyselnú bodku, tak daj trochu dlhšiu pauzu a nadýchni sa normálne.

Dôležité je, aby si počas rozhovoru dýchal. Pretože inak hltáš slová, zle artikuluješ, nie je ti rozumieť a nestíha registrovať obsah toho, čo jej chceš povedať.

Keď sa rozprávaš so ženou, daj do toho energiu. Nech je cítiť z tvojho rozprávania nadšenie, úsmev a pozitivitu.

Intímnejší a jemnejší hlas budeme používať potom, ako sa dostaneme k flirtovaniu a zvádzaniu.

Možno si práve teraz v tomto momente hovoríš: „Michaaaaal, no taaak, čo mám tej žene vlastne hovoriť? O čom sa s ňou mám baviť? Ja viem, že toto všetko je dôležité, ale načo mi to je, keď neviem ten obsah?“

Okej, okej, rozumiem ti.

 

Ako mať VŽDY, čo povedať?

Chcem ti prezradiť, ako budeš mať počas rozhovoru so ženou vždy čo povedať.

Predstav si, že ti niečo povie a ty okamžite vieš, ako reagovať. A ak náhodou aj nie, tak vieš prísť pohotovo s niečím ďalším.

Chceš vedieť, ako niečo také dosiahnuť?

Nie, nie je to žiadne kúzlo, je to len jedna veľmi jednoduchá finta, ktorú môžeš použiť pri každom rozhovore s ktoroukoľvek ženou. Či už na začiatku rozhovoru, počas neho alebo na jeho konci.

Okej, ale čo sa bežne v konverzácii deje?

Vediete nejakú zaujímavú debatu, ona niečo povie alebo sa niečo spýta a čaká na tvoju reakciu. A ty sa ZASEKNEŠ. V momente rozmýšľaš, čo máš povedať.

Či máš na to reagovať, či vytiahneš nejakú inú tému, alebo či je teraz ten správny moment akurát ju pobozkať.., ale ešte nepredbiehajme, to je predmetom až ďalších krokov.

V tomto momente prichádza tvoja záchrana. Veľmi jednoduchý a univerzálny spôsob, ako mať vždy čo povedať, ako vedieť vždy reagovať, je práve metóda Nekonečného rozhovoru.

 

Čo to je metóda Nekonečného rozhovoru?

rozprávajúci-sa-pár-konverzacia-dobrá-náladanekonečný-rozhovor ako viesť rozhovor [5/10] Ako viesť rozhovor, aby si vždy vedel, čo povedať? | 10 krokov do vzťahu rozpr vaj ci sa p r konverzacia dobr  n ladanekone n  rozhovorHneď ti to vysvetlím a ukážem ti to aj na príklade, aby si mal čo najlepšiu predstavu.

Predstav si, že v rámci vašej debaty povedala nasledujúcu vetu (buď na konci alebo niekde počas vášho rozhovoru): „Vieš čo, včera som bola s kamarátkami v meste nakupovať topánky.“

Možno sa pri takejto vete zasekneš a nebudeš vedieť, čo máš ďalej povedať. Veď teba nezaujímajú ani nákupy, ani topánky a máš pocit, že sa nechytáš.

Dám ti na to veľmi jednoduchý recept.

Každú jednu vetu, ktorú povie si môžeš rozdeliť na niekoľko častí. Rozbiť na drobné.

Čo sa týka napríklad našej spomenutej vety, tak si ju môžeš rozdeliť na slová: včera, nakupovať, kamarátky a topánky.

Máš? Super. Následne si môžeš vybrať, na čo budeš z tejto jej vety reagovať.

Čiže máš tu štyri konkrétne informácie, ktoré ti povedala a teraz si vyber jednu, na ktorú budeš reagovať.

Môžeš niečím osobným, nejakým názorom či minipríbehom a spýtaš sa jej dodatočnú otázku, ktorou nasmeruješ rozhovor tam, kam chceš ty.

Pretože KTO sa pýta, TAK ten vedie. Na to pamätaj.

 

Vyberaj si, reaguj a veď rozhovor TY

Povedzme, že si teda vyberieš, že bola nakupovať topánky.

Môžeš na to reagovať napríklad nasledovne: „Tiež som si bol minule kupovať topánky, obehal som niekoľko obchodov, kým som našiel tie, ktoré sa mi skutočne páčili.

Dokonca sa tam dve predavačky doťahovali, ktorá mi pomôže s výberom. To si ich mala vidieť. S takým niečím som sa ešte nestretol. Aké topánky si bola kupovať? Nejaké na víkendovú diskotéku?“

Môžeš si vybrať nekonečné množstvo spôsobov NA ČO a AKO budeš reagovať. Nekonečne.

Preto je to metóda Nekonečného rozhovoru.

Ty si vyberáš. Ty reaguješ a ty to nejakým smerom vedieš.

Ako som už spomenul, tak túto našu ukážkovú vetu ti môže povedať ako poslednú alebo niekde uprostred vášho rozhovoru.

 

Prečo sa ti oplatí počúvať, čo ti žena hovorí?

Môžeš si vybrať, či budeš reagovať na to, čo práve povedala ako posledné, alebo keď už máš pocit, že to nikam nevedie, tak sa jej spýtaš na niečo, čo povedala niekedy počas rozhovoru a to ďalej rozvedieš.

„Počuj, pred chvíľou si mi spomínala, že máš ešte mladšiu sestru, ak som dobre zachytil. Aký máte spolu vzťah? Lebo my s bratom sme sa otĺkali a vadili, keď sme boli mladší, no teraz vychádzame spolu perfektne. Ako to bolo u vás dvoch?“

Takže môžeš sa k tomu kedykoľvek vrátiť a môžeš vybrať slovíčko, vec, o ktorú sa s tebou podelila a opäť ísť následnými otázkami do hĺbky.

Čím viac budeš so ženami komunikovať a čím viac budeš trénovať (krátke rozhovory, dlhšie rozhovory, metódu Nekonečného rozhovoru), tak prirodzene budeš v tomto zbehlejší a budeš to robiť už automaticky.

Takže, POZORNE počúvaj, čo ti žena hovorí, o čom sa s tebou baví, pretože ti dáva informácie, ktorých sa môžeš chytiť a na ktoré môžeš reagovať. Nemusíš sám tvoriť a vymýšľať niečo od nuly.

Povedz jej k tomu svoj názor, povedz jej k tomu svoj príbeh. Potom môžeš pokračovať ďalšou otázkou, ktorá pôjde hlbšie, reagujúc na to, čo povedala.

 

Vieš, o tom, že ženy milujú príbehy?

ako viesť rozhovor [5/10] Ako viesť rozhovor, aby si vždy vedel, čo povedať? | 10 krokov do vzťahu p r smej ci sa p r chlap hovor  pr behy rozpr vaj ci chlapChcem ti dať niekoľko tipov, aby tvoje príbehy rada počúvala, prežívala pri nich rôzne emócie a ukázal si jej v nich  svoje vlastnosti, ktoré ona na chlapoch oceňuje.

Na to, aby si rozprával naozaj dobrý príbeh sa s ním najskôr sám musíš stotožniť. Musíš si v mysli spätne spomenúť, čo všetko si zažil a čo môže byť zaujímavé.

Zo všetkých príbehov, ktoré máš, si vyber tie, ktoré podporujú tvoje kvality a chceš jej ich ukázať.

Vždy existuje správny príbeh na danú situáciu. Aby bolo jasné, keď hovoríš o niečom osobnom, tak tým nemyslím vek, kam si chodil do školy alebo tvoje zdravotné problémy.

Poviem ti príklad príbehu, ktorý je vymyslený, ale ty si určite príbehy nevymýšľaj!

Maj nachystané skutočne reálne príbehy, ktoré sa ti stali, pretože len prostredníctvom nich môžeš vytvoriť to správne spojenie a tie správne emócie.

Keď si príbeh vymyslíš, tak tápaš pohľadom kade tade, premýšľaš a žena vidí, že to nie je autentické a úprimné.

 

Môžeš jej povedať napríklad takýto príbeh

Predstav si, že sa bavíš so ženou a povie ti, že bola teraz nedávno na dovolenke v Taliansku a ty si hneď na to spomenieš: „Vážne?

„My sme tiež boli pred troma rokmi v Taliansku a stala sa tam taká nemilá vec, ale všetko dobre dopadlo. Ak chceš porozprávam ti o tom.“ Ona samozrejme bude súhlasiť.

Povieš, že ste sa boli kúpať pri mori a bola tam kamienková pláž.

Svoje príbehy sa snaž opísať čo najviac detailne, aby si to vedela živo predstaviť. Čím viac detailov opíšeš, tým viac háčikov jej v hlave vytvoríš a čím lepšie si dokáže ten obraz predstaviť, tak tým lepšie.

Opíšeš, aký tam bol horúci piesok a ostré kamene na pláži. Hrali ste plážový volejbal s kamarátmi a začul si zrazu nejaký krik.

Obzrieš sa, čo sa to deje a tam sa nejaká dievčina topí. Pozeráš, kde je plavčík a v tom reflexe, keď si nikoho nevidel, tak si rýchlo utekal za ňou.

Proste ideš ju zachrániť, nech sa deje, čo sa deje. Nahol si sa k nej nahltal si sa vody, chytil si ju a vyniesol na breh.Dal si jej masáž srdca a dýchanie z úst do úst. Ľudia na teba pozerali, ale nevšímal si si to. Ona sa náhle prebrala, poďakovala ti a vystískala ťa.

Takýto príbeh môžeš o sebe porozprávať ALE hlavne, aby to bolo autentické a úprimné.

 

Prečo milujeme emócie?

Žena v tomto príbehu uvidí tvoje vlastnosti, ako dokážeš rýchlo reagovať, že si spoľahlivý, dokážeš niekomu pomôcť, zachrániť ho.

Ženy milujú, keď ich chlap dokáže ochrániť, že si typ chlapa, pri ktorom sa cítia bezpečne.

A taktiež v tom príbehu boli emócie. Slnko, pláž, pohoda, volejbal, ale aj strach, adrenalín, boj o život. Držíš ju v napätí a vyvolávaš v nej pocity. To je dôležité.

Presne, ako to robia hollywoodske filmy a príbehy v nich. Tiež je v nich plno emócií a preto ich tak milujeme.

Raz sa smejeme, bavíme, inokedy plačme, na druhej strane sa zas bojíme, potom nadávame, cítime nádej… Emócia za emóciou. Ako na horskej dráhe.

Avšak na to, aby si mal zaujímavé príbehy, musíš mať aj zaujímavý život.

 

Zbieraj každý deň nové a skvelé príbehy

To nie je len o tom sedieť doma za počítačom alebo chodiť chlastať v piatok večer do mesta.

Aj keď uznávam, aj tam môžeš nabrať celkom zaujímavé príbehy. Ale ak nechceš na ňu pôsobiť ako pártyboy a diskotékový ožran, tak ich radšej nevyťahuj rad za radom.

Preto veľa cestuj, užívaj si život, skúšaj nové veci, zoznamuj sa s novými ľuďmi. Všetko je nový príbeh, ktorý môžeš zažiť a následne aj porozprávať.

Skvelé, teraz už vieš, ako povedať pútavý a zaujímavý príbeh, ktorý bude žena hltať.

Teba ešte stále občas trápi, že počas tvojich rozhovorov nastane trápne ticho a chceš vedieť, ako sa od toho môžeš odraziť.

Áno, metóda nekonečného rozhovoru bola jedna z možností, no chcem ti dať aj ďalšie, nech si vyzbrojený do ďalšieho rozhovoru.

 

Ako zabiť trápne ticho

ako viesť rozhovor [5/10] Ako viesť rozhovor, aby si vždy vedel, čo povedať? | 10 krokov do vzťahu prekvapen  chlap  okovan  chlapPoznáš to. Bavíte sa o niečom. Zrazu prestane hovoriť a teba to zaskočí. Trápne ticho

Prejde sekunda, dve, tri… Pozeráš ako puk a ona čaká, že niečo povieš. Že nejak zareaguješ. Že prevezmeš kontrolu nad rozhovorom.

Sekundy plynú a tebe začína byť trápne a častokrát to ticho prerušíš nejakou blbosťou, len aby si niečo povedal.

A tento blbý pocit, ktorý z toho aj ona prirodzene má, sa v nej ukotví.

Ak to išlo doteraz skvele, tak toto ti to môže tak trochu pokaziť.

Ako sa tomu vyhneš? Ako sa na toto ticho môžeš nachystať a od tohto momentu už vždy reagovať takmer okamžite, ako nastane?

Chcem sa s tebou podeliť o niekoľko tipov, ktoré mi skvele fungovali a verím, že sa nimi inšpiruješ a pomôžu aj tebe.

Chceš vedieť Ako ju získať?

Pouč sa z mojich zážitkov a vyhni sa chybám, ktoré som kedysi urobil ja. V tejto knihe ti dám praktický návod ako stretnúť, spoznať a získať ženu tvojich snov. Klikni sem a objednaj si bestseller Ako ju získať

 

 1. Chyť sa niečoho, o čom už predtým hovorila

Presne tak, ako to robia hollywoodske filmové štúdiá. Spravia ďalšie pokračovanie série úspešného filmu.

Mal by si sa aj ty vrátiť k téme, ktorá ju rozžiarila.

Keď vieš niečo nové do tej témy prihodiť, nebude to len znamenať, že si ju predtým dobre počúval, ale že ťa dokonca zaujímajú detaily, ktoré väčšinu chlapov nezaujímajú. A to ťa vytiahne na dobré svetlo.

“Minule si mi inak písala, že chodíš na spoločenské tance a tak ma to nejak chytilo, pozeral som pár videí na youtube a chcel by som to skúsiť. Čo mi na začiatok odporúčaš sa učiť? Koho mám vyhľadať?”

“Tuším si mi raz spomínala, že ťa vždy priťahovali zlí chlapci. Ako je to u teba teraz? Už si z toho trochu vyrástla alebo ťa to prenasleduje stále? ;)”

 

 1. Podel sa s ňou o to, čo sa ti nedávno stalo

“Neuveríš, ale minule som stretol takú hroznú ženu, že som si sľúbil, že už sa s nikým z netu nestretnem, pokým ma nepresvedčí o tom, že to nie je žiadna stíhačka a fúria, ktorá sa mi dobre že nie po 5 minútach bude vešať okolo krku… Máš aj ty skúsenosti s takými chlapmi, čo ťa po prvom stretnutí naháňajú?”

“Počuj, chcem vedieť tvoj názor na jednu vec… Bavil som sa s kamarátkou o vzťahoch a ona mi povedala, že síce vždy chcela nejakého dobrého chlapa, ale skončila s úplným debilom. Stalo sa ti tiež niekedy niečo podobné?”

 

 1. Môžeš ohodnotiť niečo, čo sa nachádza vo vašom okolí

Okomentovať zaujímavé oblečenie tej dámy vedľa či výzdobu reštaurácie, v ktorej sa nachádzate, môže neuveriteľným spôsobom postrčiť vašu konverzáciu ďalej.

Môžete sa spolu dobre na danej veci pobaviť, zasmiať sa a možno jej to pripomenie nejakú zaujímavú historku z jej minulosti, ako ju raz napríklad jeden chlap pozval na rande a musela zaňho platiť.

 

 1. Zaujímavá vec, ktorú môžeš spraviť počas toho, ako nastane ticho je, že sa k nej nahneš a usmeješ sa

Ticho a trápne ticho nie je to isté.

Niekedy je ticho tou najlepšou vecou na navodenie romantickej neverbálnej komunikácie, ktorá môže navodiť v slečne tú správnu náladu.

Taktiež, keď sa k nej len nahneš a usmeješ, ukážeš jej, že máš sebavedomie na správnom mieste.

A čo si myslíš, aká je najčastejšia reakcia na úsmev? No predsa úsmev! A následne jej môžeš dať kompliment.

 

 1. Alebo jej daj v tom momente kompliment

usmievavá_pokojná_žena (312 x 208) ako viesť rozhovor [5/10] Ako viesť rozhovor, aby si vždy vedel, čo povedať? | 10 krokov do vzťahu usmievav  pokojn   ena 312 x 208Pravdaže by komplimenty nemali nahrádzať konverzáciu alebo ešte horšie, nemali by pôsobiť tak, že po nej ideš príliš rýchlo.

Všetko má svoj čas a nechceš ju predsa odplašiť.

Namiesto toho, aby si básnil o jej nádherných očiach (čo jej mimochodom povedal doteraz asi každý chlap), povedz niečo, čo pravdepodobne predtým od chlapa ešte nepočula.

V momente, ako nastane ticho, zadívaj sa na ňu a usmej sa. Ona sa pravdepodobne spýta, čo sa deje alebo prečo sa tak na ňu pozeráš či na čo myslíš.

A ty jej môžeš povedať, niečo ako: „Keď som tak na teba pozeral chvíľu, uvedomil som si, že máš zaujímavú iskru v očiach. Niečo také som u ženy dlho nevidel.“

Originálny kompliment, ktorý ju poteší.

 

 1. Základom v momente, kedy nastáva trápne ticho je položiť jej otvorenú otázku

Posledná vec, ktorú chceš v tomto momente dosiahnuť je ďalšie trápne ticho po tomto trápnom tichu. A to ďalšie trápne ticho docieliš veľmi jednoducho.

Spýtaš sa jej otázku, na ktorú ti môže odpovedať ÁNO alebo NIE.

Nedaj jej túto možnosť!

Nie každá žena sa bojí či hanbí rozprávať o svojom osobnom živote. Väčšina žien sa dokáže neuveriteľne rozrozprávať o škole, práci či koníčkoch. Takže sa jej na ne pýtaj a to tak, aby na tvoju otázku nebolo možné odpovedať áno/nie.

“Počuj, tak mi napadlo… Bavil som sa s mojou kamarátkou modelkou, čo najbláznivejšie sme v živote spravili. Docela ma šokovalo, čo mi napísala. A určite ma zaujíma aj tvoja odpoveď na túto otázku. Čo najbláznivejšie si v živote spravila, za čo si teraz na seba pyšná/nahnevaná…?”

“Jedna veci mi nejde do hlavy. V poslednej dobe si všímam, že práve tie najkrajšie dievčatá majú so svojim výzorom či váhou najväčší problém a častokrát majú aj nízke sebavedomie. Prečo je tomu podľa teba tak?”

 

 1. Alebo jej povedz vtipnú historku či vtip

Úsmev dokáže zázraky. Preto by si mal mať pripravený jeden či dva skvelé vtipy na každú príležitosť. Povedz niečo, čo ju dokáže rozosmiať.

Ale POZOR! Mal by si sa vyvarovať vtipom, ktoré napríklad útočia na vierovyznanie či tučné ženy.

Nikdy nevieš, ako to dotyčná vezme. Či sama nemala kedysi podobné problémy alebo ich náhodou nemá niekto v jej rodine. Tým si môžeš pekne podpíliť pod sebou konár.

Najlepšie je spraviť si srandu sám zo seba. Vtedy nemôžeš nič pokaziť.

Máš nejakú vtipnú či trápnu historku zo svojho života? Niečo sa ti nepodarilo? Vyzeral si ako blbec? Tak sa s tým pochvál! Nakoniec možno budeš v jej očiach pôsobiť milo.

 

Trápne ticho neštve iba teba

ako rozosmiať ženu, ako ju rozosmiať, humor a sex ako viesť rozhovor [5/10] Ako viesť rozhovor, aby si vždy vedel, čo povedať? | 10 krokov do vzťahu DSC 8344 534 e1439786243750Myslím si, že som ti dal dosť veľa príkladov, ako môžeš zabiť trápne ticho, ktoré počas tvojho rozhovoru doteraz nastávalo. No nie?

Vyber si, čo tebe najlepšie vyhovuje a vyskúšaj jednu z tých vecí nabudúce. Uvidíš, že to robí zázraky.

UPOZORNENIE: Rozhovor so ženou sa ti môže veľmi ľahko vymknúť spod kontroly, pokiaľ sa ešte tak dobre nepoznáte.

Vyskúšaj jednu z týchto 7 možností, ako zabiť to trápne ticho na prvom rande pred tým ako sa z toho stane problém.

Miesto toho, aby si za trápne ticho vinil sám seba, využi to ako príležitosť a ukáž jej, že tráviť s tebou čas bola dobrá voľba a že sa pri tebe zabaví.

Myslíš si, že to trápne ticho štve len teba? Tiež je z toho nesvoja.

Ak dokážeš tento moment zvládnuť, druhé rande máš zabezpečené!

 

O čom sme sa dnes bavili?

Konečne vieš AKO a O ČOM sa so ženami baviť. No nie je to skvelý pocit? Mať všetky tieto informácie?

Verím, že sa už nevieš dočkať, ako to pôjdeš vyskúšať v praxi a aké skvelé výsledky s tým budeš dosahovať.

Ale pre istotu si zhrňme všetko to, o čom sme sa dnes bavili, aby sa ti to ešte lepšie vrylo do pamäte.

Ešte pred tým, ako sa naučíš rozprávať so ženami je nutné, aby si sa ich naučil počúvať. Nie nadarmo máš 2 uši a len jedny ústa.

Počúvanie je absolútna nutnosť pre dobrú konverzáciu. Vďaka nemu môžeš vyvolať v ľuďoch pocit, že im rozumieš bez toho, aby si povedal čo i len slovo.

A tým vytvoríš medzi vami spojenie, ktoré bude dôležitým krokom k flirtovaniu a zvádzaniu, k čomu sa dostaneme nabudúce.

Prezradil som ti aj, že keď ti žena hovorí o niečom, čo ťa zaujíma a máš k tomu čo povedať, neprerušuj ju a neskáč jej do reči. Je to neslušné. Ak to však spraví ona tebe, ber to úplne v pohode.

Taktiež sa nerozptyľuj pri rozhovore so ženou nejakými predmetmi, nepoklepkávaj si rukou, nohou a nesleduj veci, ktoré sa dejú okolo vás.

Dozvedel si sa, že je dobré pozorne počúvať a zaujímať sa o ženu. Nie snažiť sa ju zaujať. To je to tajomstvo.

Ak rozpráva ona, tak sa podvedome snaží zaujať ona teba.

Konverzáciu ber vždy ako horúci zemiak. Kto práve rozpráva, ten sa musí snažiť.

 

Vyvolaj v nej pocity, tak na teba nezabudne

V konverzácii so ženou ti pomôže taktiež jednoduché pravidlo, že by si mal rozprávať 30 % času a zvyšných 70 % ona.

Keď sa bavíš so ženou, tak si ťa nepamätá podľa toho, o čom ste sa spolu bavili. Na to veľmi rýchlo po rozhovore zabudne.

Avšak to, na čo nezabudne, bude pocit, ktorý si v nej vyvolal, keď si sa s ňou bavil.

Dôležitý pri rozhovore so ženou je aj tvoj pohľad. Pozeraj jej pri tom do očí a neuhýbaj ním do strán či do zeme.

Taktiež pracuj so svojim hlasom. Pretože dôležitejšie ako ČO jej hovoríš, je spôsob, akým to hovoríš.

V rámci nekonečného rozhovoru si sa dozvedel, že by si mal POZORNE počúvať, čo ti žena hovorí a o čom sa s tebou baví, pretože ti dáva informácie, ktorých sa môžeš chytiť a na ktoré môžeš reagovať.

Nemusíš sám tvoriť a vymýšľať niečo od nuly.

 

Príbehy sú silný nástroj

Povedz jej k tomu svoj názor, povedz jej k tomu svoj príbeh. Potom môžeš pokračovať ďalšou otázkou, ktorá pôjde hlbšie, reagujúc na to, čo povedala.

Keď už sme pri tých príbehoch… Tak pamätaj, že cez rozprávanie príbehov môžeš prezentovať svoju príťažlivosť, hodnotu a svoje kvality.

Porozprávaj jej krátky príbeh o tom, ako si niekomu pomohol, ako si bol v spoločnosti iných žien, ako sa niekto mohol na teba spoľahnúť či ako si vyriešil nejaký konflikt. Nech sú tvoje príbehy detailné a plné emócií.

Pokiaľ občas v tvojich konverzáciách so ženami nastáva trápne ticho, tak ho môžeš zahnať hneď niekoľkými spôsobmi.

 1. Chyť sa niečoho, o čom už predtým hovorila.
 2. Podel sa s ňou o to, čo sa ti nedávno stalo.
 3. Môžeš ohodnotiť niečo, čo sa nachádza vo vašom okolí.
 4. Zaujímavá vec, ktorú môžeš spraviť počas toho, ako nastane ticho je, že sa k nej nahneš a usmeješ sa.
 5. Alebo jej daj v tom momente kompliment.
 6. Určite jej polož nejakú otvorenú otázku, na ktorú nemôže reagovať áno alebo nie, aby ste sa nedostali do ďalšieho trápneho momentu.
 7. Alebo jej povedz vtipnú historku či vtip.

 

Čo bude nasledovať v ďalšom kroku?

Aj dnes si sa dozvedel množstvo skvelých a hodnotných informácií.

Teraz je rad na tebe, aby si tieto veci skúšal u seba a hlavne ich uviedol do praxe. Pretože ja to síce viem, ale dôležité je, aby si to vedel aj ty a mal s tým výsledky.

A čo bude nasledovať v ďalšej časti, v ďalšom 6. kroku?

Ešte pred tým, ako sa pustíme do flirtovania a zvádzania, sa pozrieme na bližšie budovanie spojenia a dôvery.

Pretože k tomu, aby vznikol medzi vami vzťah, je potrebné niečo viac ako vypiť 2 drinky, bozkávať sa, skočiť do postele a ráno z nej zas zdrhať.

V ďalšom kroku sa teda pozrieme na to, ako sa pri tebe bude cítiť žena dobre, bude ti dôverovať a bude sa chcieť posunúť s tebou aj ďalej – k tým zaujímavejším veciam…

O tom všetkom sa budeme baviť už nabudúce.

Pamätaj. Nenaháňaj sa za ženami. Nauč sa ich priťahovať úplne prirodzene a staň sa magnetom na ženy.

Chceš vedieť Ako ju získať?

Pouč sa z mojich zážitkov a vyhni sa chybám, ktoré som kedysi urobil ja. V tejto knihe ti dám praktický návod ako stretnúť, spoznať a získať ženu tvojich snov. Klikni sem a objednaj si bestseller Ako ju získať

 

V sérii 10 krokov do vzťahu ťa čaká:

1. krok: Ako si vybuduješ príťažlivú osobnosť?

2. krok: Ako si zvýšiš svoju hodnotu?

3. krok: Ako získaš zdravé sebavedomie?

4. krok: Ako prekonáš svoj strach z oslovenia a jednoducho sa zoznámiš?

5. krok: Ako viesť rozhovor, aby si vždy vedel, čo povedať?

6. krok: Ako dosiahnuť, aby sa žena pri tebe cítila dobre a dôverovala ti?

7. krok: Ako ženu zavolať na rande, bez toho, aby ťa odmietla?

8. krok: Ako sa žien dotýkať, flirtovať s nimi a zvádzať ich?

9. krok: Ako sa vyhneš kamarátstvu a získaš ju do vzťahu?

10. krok: Ako si udržíš a oživíš vzťah?

Chceš na sebe ďalej pracovať?

Ak áno, pridaj sa do FB skupiny Chceme byť lepšími chlapmi ku mne a ďalším 3127 chlapom, ktorí si denne navzájom pomáhajú, zdieľajú know-how a vytvárajú si podporné prostredie.

 • andy

  Michal, tvoje clanky su paradne. Velmi sa mi paci, ze su aj podrobne, ze ides do hlbky. Prave preto, ze je v nich rozobrane mnozstvo aspektov, by som navrhoval kratky sumar toho najdolezitejsieho z clanku niekde na konci. Take drobne zosumarizovanie. Co by si na to povedal? Dakujem.

  • Ahoj Andy 🙂 Myslím, že v tej audio relácii je to vždy na záver aj zhrnuté. Len akosi to zmizlo z toho prepisu v článku 🙂