Ako zbaliť dievča na pozitívny postoj? Oddeľujeme zrno od pliev

ako zbaliť dievča Ako zbaliť dievča na pozitívny postoj? Oddeľujeme zrno od pliev muz usmev obklopeny troma zenamiDnes budeme oddeľovať zrno od pliev 🙂

Mať správny postoj je zvyčajne to, čo oddeľuje mužov, ktorí skúšajú a uspejú v zvádzaní žien, ale čoskoro to vzdajú, od chlapov, ktorí skúšajú, vytrvajú a uspejú – znovu a znovu – v užívaní si s vážne atraktívnymi ženami. (dosť krkolomná veta, však?)

Predtým, ako položím základné pravidlá, je dôležité, aby si pochopil o akom type postoja sa tu bavíme.

Zjednodušene povedané, tvoj postoj je tvoj pohľad na seba samého, na druhých ľudí (aj ženy, ktoré hľadáš ale aj muži, ktorým konkuruješ) a na situácie, v ktorých sa ocitneš.

Takže, postoj – na ktorý sa my zameriame – nie je to, ako sa správaš, ale ako rozmýšľaš a chápeš.

 

Správna perspektíva aby si sa v tom nestratil

Prvá vec, ktorú si treba uvedomiť a vždy mať na mysli je, aby si mal správnu predstavu o „hre“ zvádzania a tvoj celkový úspech so ženami. Je to veľmi dôležité a priamo ovplyvňuje to, ako uspeješ u žien.

Takže, vždy sa snaž vyhnúť tomu, aby si si položil za cieľ stať sa majstrom v zvádzaní miesto toho, aby si nestratil svoj primárny cieľ.

Pretože muži, ktorých život sa točí len okolo študovania, praktizovania a myslenia na balenie dievčat  sa zvyčajne v tom stratia. Miesto toho buď v pohode okolo celej tejto témy. Napreduj vo svojej schopnosti so ženami a sprav si z toho len ďalšie hobby.

To neznamená, že by si nemal tvrdo skúšať a praktizovať tieto baliace techniky, ale nemalo by ti to nikdy prerásť cez hlavu a nevedomky ti to zničiť šance v tom, aby si bol úspešný.

Takže zostaň sústredený, ale tak isto sa ukľudni a zostaň v pohode okolo zlepšovania sa tvojich celkových schopností okolo žien.

Toto, ako sa čoskoro dozvieš, ti vlastne pomôže v šanciach a zlepšia sa tvoje schopnosti – pretože nie je nič atraktívnejšie pre ženu ako muž, ktorý robí veci prirodzene, nezištne a bez úmyslov.

 

Čím viac špagiet hodíš na stenu…

Len na minútu si predstav seba ako značku, produkt či nejakú komoditu. Keď dostatočne neprezentuješ seba a to, čo vieš ponúknuť trhu (čo je v tomto prípade žena), nikdy nemôžeš očakávať úspech. Taktiež, MUSÍŠ hrať hru čísiel.

Mužom, ktorí len začínajú, sa môže toto zdať trochu skľučujúco, ale ako si oni ale aj my všetci uvedomíme, je to dôležitá časť tohto procesu. Našťastie, je to súbor celkom jednoduchých pravidiel.

Aj keď máš možno výhodu toho, že ovládaš určité pokročilé zvádzacie techniky, stále ich ale musíš použiť, aby si mal úspech.

Dáva to zmysel, keď sa na to takto pozrieš, ale neveril by si, koľko mužov sa už naučilo vede okolo nekonečného zvádzania ale nikdy nevyvinuli skutočné úsilie a nešli von aby ich vôbec použili.

Myslia si, že ženy k nim pribehnú samé ako mušky ku svetlu. Bohužiaľ ale nepribehnú. Takže, hraj túto hru a vedome a pravidelne vyvíjaj úsilie tým, že čokoľvek sa naučíš tak pôjdeš s tým do terénu a použiješ to.

Sprav si z toho rutinu a vymedz si určité hodiny určitých dní/večerov v špecifický čas, kedy pôjdeš von a budeš budovať vzťah a príťažlivosť s aspoň piatimi rôznymi ženami. Ak je na začiatok 5 pre teba veľa, začni s jednou, potom tromi a nakoniec piatimi.

Táto metóda, ktorú sme si popísali vyššie je najsilnejšia, keď si ju spätne analyzuješ. Nepotrebuješ si kresliť grafy alebo pokročilú matematiku, aby si vedel, čo ti šlo dobre a čo nie, alebo v čom máš ešte nedostatky a v čom si naopak dobrý.

Takže, po každej noci – či už si úspešný alebo nie – rozmýšľaj nad tým, čo sa udialo a v hlave si poznač, čo by si mal zlepšiť a vypichni sa vo veciach, v ktorých si si viedol dobre.

Väčšina chlapov nemá gule na to, aby vyskúšala veci, ktoré vyskúšaš ty. Čo je dôvod, prečo aj super nízky level úspechu, ktorý chlapi bežne majú, v skutočnosti pre nich prichádza ako prekvapenie.

Ako som sa pri predaji naučil – „Čím viac špagiet hodíš na stenu, tým viac ich tam zostane prilepených“ 😉

 

Zostaň pozitívny

Nakoniec a možno aj najdôležitejšie, vždy sa pokús zostať pozitívny a nad vecou. Pomáha ti to nielen zostať motivovaný (čo je vlastne to, prečo prichádza úspech), ale to aj platí na ženy, ktoré stretneš.

Tvoja pozitivita a bezstarostná povaha je vždy cenená a preto ti pomáha zvýšiť tvoju hodnotu v ich mysliach a vytvorí v ich podvedomí príťažlivosť k tebe.

Ak chceš, pozri sa na nejaké základy o reči tela.

Keď si zhrnieme spôsoby reči tela bežne spájané so zvádzaním (tak isto u teba aj u žien), budeš v tej najvýhodnejšej pozícii, keď si vonku a hráš – vyhrávaš voči ostatným chlapom, ktorí nevedia reagovať, keď príde na čítanie ženskej mysle tým, že budú analyzovať spôsob, ako používajú svoje telo.

Chceš na sebe ďalej pracovať?

Ak áno, pridaj sa do FB skupiny Chceme byť lepšími chlapmi ku mne a ďalším 2483 chlapom, ktorí si denne navzájom pomáhajú, zdieľajú know-how a vytvárajú si podporné prostredie.