#5 Praktický spôsob, ako zvýšiš svoju hodnotu a staneš sa pre ženy zaujímavejším

Pýtaš sa občas sám seba:zoznámenie sa so ženou  #5 Praktický spôsob, ako zvýšiš svoju hodnotu a staneš sa pre ženy zaujímavejším chlap konverzuje rozpr  va sa so   enami

  • Ako by som mal budovať svoje sebavedomie?
  • Ako zvýšiť svoju hodnotu v očiach ženy?
  • Ako mať viac zaujímavých zážitkov vo svojom živote?

V rámci série 7 praktických spôsobov, ako na sebe pracovať a zvyšovať svoju hodnotu, ti pravidelne prinášam tipy, ako môžeš na sebe zapracovať hneď teraz.

Výsledkom toho, že si hodnotnejší chlap, je potom hodnotnejšia a kvalitnejšia žena v tvojom živote.

Spoločne sme hovorili o tom, s akými ľuďmi sa stretávaš, ako sa stravuješ a ako žiješ, či a koľko sa vzdelávaš, no a naposledy sme sa pozreli na tému obliekanie a imidž.

Dnes ti odpoviem na otázku:

„Ako ženu zaujať svojimi zážitkami zo života, byť pre ňu príťažlivý a celkovo viac zaujímavý?“

Pred pár rokmi, keď som začal viac cestovať, začal som zbierať aj viac príbehov a zážitkov z ciest.

Čo to pre mňa znamenalo? Pri stretnutiach so ženami som často hovoril svoje zážitky, historky a príbehy z cestovania.

Vďaka pútavému rozprávaniu som sa pre ne stal zaujímavejší a príťažlivý. Ženy sa chceli so mnou stretávať a chceli počúvať moje historky z exotických krajín či víkendových výletov.

Pozri si aj ty dnešné video a odhaľ ďalšie výhody cestovania, plus tipy, ako začať cestovať pohodlne, no predsa lacno:

 

Výhody cestovania

Už som hovoril, že tvoje historky sa stanú zaujímavými, dokonca ty ako osoba sa celkovo stávaš pre ženu zaujímavý a chce sa s tebou stretávať.

Tvoje zážitky dajú žene najavo, že si scestovaný chlap, ktorý jej vie ponúknuť dobrodružstvo a niečo vzrušujúce.

Zároveň, keď veľa cestuješ, staneš sa zodpovednejším a odvážnejším, čo sú vlastnosti, ktoré ženy na chlapoch veľmi zbožňujú.

ako zvýšiš svoju hodnotu  #5 Praktický spôsob, ako zvýšiš svoju hodnotu a staneš sa pre ženy zaujímavejším ako zvy  s  is   svoju hodnotu

Čím viac budeš cestovať, tým viac sa naučíš, zažiješ a pochopíš.

Spoznáš nové kultúry, zvyky, tradície a nových ľudí.

Tieto vedomosti môžeš využiť v budúcnosti, keď napríklad kočku nevezmeš na Balaton, ale na výlet do Paríža.

Taktiež ti môžem dať tip na ľudí, ktorých som spoznal vďaka cestovaniu a ktorí cestujú takmer zadarmo.

Nájdeš to potom v PDF dokumente: 23 zdrojov, nástrojov a inšpirácií, ako na sebe pracovať a byť lepším chlapom.

Prvá je Alex, ktorú za to, že cestuje, ešte aj platia. Ďalej sú to Mažárovci, ktorí chodia do wellnes zadarmo a len za to, že píšu potom recenzie. A ešte Janka, ktorá učí ľudí, ako cestovať lacnejšie alebo ako zohnať lacnejšie letenky či dovolenky.

Čiže, môžeš cestovať zadarmo, môžu ti dokonca za to platiť alebo môžeš cestovať lacnejšie ako ostatní. Napríklad tú poslednú možnosť som využil aj ja.

Bol som na dva týždne v Dominikánskej republike, no neplatil som sumu 2 000 € na osobu ako ostatní, ale na osobu som platil 950 €. Aj takto môžeš lacnejšie cestovať po exotických destináciách. 🙂

 

Risk je zisk

Ženy milujú chlapov, ktorí vedia riskovať. Myslia si, že dobrodružstvo potrebujú v živote, aby ho nemali nudný a obyčajný. Chcú sa cítiť výnimočné a zažívať nečakané veci. Je to pre ne vzrušujúce a ty sa stávaš nepredvídateľným.

Prirodzene, keď žene prinášaš tieto pocity nepredvídateľnosti, dobrodružstva, niečoho nového a neobyčajného, ona ťa vo svojom živote chce a nechce sa ťa vzdať. Si pre ňu príťažlivý, ba priam neodolateľný. 😉

Neustále tento scenár (dobrodružstvo, nečakané zážitky, prekvapenia) nájdeš aj v tých romantických knihách a v chlapských postavách amerických romantických komédií…

Dokonca ešte vyšší level je nejaká adrenalínová aktivita.

Môj osobný tip: Skús napríklad paragliding, rally alebo bungee jumping.

Odhaľ tajomstvo SCHOPNÝCH chlapov aj ty

Chceš vedieť, ako priťahovať aj tie najlepšie a najkrajšie ženy ako magnet a to bez toho, aby si sa ich musel tak veľmi snažiť zaujať? Klikni sem a zisti, ako sa stať schopným chlapom…

Chceš na sebe ďalej pracovať?

Ak áno, pridaj sa do FB skupiny Chceme byť lepšími chlapmi ku mne a ďalším 3127 chlapom, ktorí si denne navzájom pomáhajú, zdieľajú know-how a vytvárajú si podporné prostredie.