#2 Praktický spôsob, ako zvýšiť hodnotu a zaujať aj „desiatku“

ako zvýšiť hodnotu ako zvýšiť hodnotu #2 Praktický spôsob, ako zvýšiť hodnotu a zaujať aj "desiatku" ako zvy  s  it   svoju hodnotuViackrát som sa stretol s chlapmi, ktorí chceli vedieť, ako zvýšiť svoju hodnotu, ako priťahovať atraktívne a hodnotné ženy. No keď prišlo na konkrétne činy, nevedeli, čo znamená makať na sebe a čo presne majú robiť.

Existuje jedno veľmi jednoduché pravidlo:

Ak sa tvoja hodnota = jej hodnote, je veľmi pravdepodobné, že to bude dlhý a kvalitný vzťah.

Ak je tvoja hodnota > ako jej hodnota, nebude ti stačiť a onedlho budeš hľadať inú.

Ak je tvoja hodnota < ako jej hodnota, nie si pre ňu dosť dobrý (pravdepodobne ste iba kamaráti).

Viac hovorím o princípe hodnoty v knihe Príťažlivosť, ty si kapitolu o hodnote môžeš prečítať TU.

Pre teba a ďalších čitateľov som pripravil špeciálnu sériu 7 praktických tipov, ako začať na sebe pracovať a ako zvýšiť hodnotu chlapa. 

Sú to moje osobné tipy, ktoré rád používam a naozaj mi pomohli. Žiadne motivačno – kadejaké teórie, ktoré dokázali „americkí vedci“.

Len jednoduché a rýchle pomôcky na každý deň, o ktorých som presvedčený, že ti pomôžu hneď potom, čo ich začneš používať.

A tu je ten háčik – ty musíš vstať a urobiť niečo pre to, aby bol tvoj život plnohodnotný, zaujímavý, aby si priťahoval krásne ženy, aby si mal zážitky a niečo, na čo budeš do smrti rád spomínať. 🙂 

 

#2 Spôsob, ako zvýšiť hodnotu a zaujať aj „desiatku“

V minulom videu sme hovorili o tom, že by si sa mal zamyslieť nad 5 ľuďmi, s ktorými tráviš najviac času. (Ak si ešte nevidel prvé video z tejto série, tak si ho môžeš pozrieť tu.)

Poďme sa pozrieť už konkrétne na dnešnú tému – vzdelávanie.

Keď zvyčajne poviem chlapom, aby sa vzdelávali, nemyslím tým školu.

Čo všetko sa ukrýva v téme vzdelávanie a čím som si prešiel?

Pozri si video:

 

Začni spoznávať sám seba

Na vysokú školu som sa vykašľal, keď som mal 21 rokov. Odvtedy nie že by som sa nevzdelával, práve naopak. Odvtedy som začal na sebe poriadne makať.

Začal som čítať knihy, pozerať náučné youtube videá, začal som chodiť na vzdelávacie kurzy. Všetko, čo som dosiahol, a ešte dosiahnem, sa mi podarilo vďaka neustálemu vzdelávaniu sa.

Najprv musíš pochopiť sám seba. Čo ťa baví, čo ťa motivuje.

Mám tu pre teba niekoľko odporúčaných zdrojov, kníh a kontakty, ktoré ti pomôžu posunúť sa ďalej. Opäť ťa upozorním, že ti dávam rady z mojich skúseností. Vezmi si z nich tie, ktoré ťa najviac zaujmú.

Skvelým spôsobom vzdelávania sa sú aj živé tréningy a semináre, kde máš príležitosť vyskúšať si veci v praxi. A presne takéto nadupané semináer organizujem pre chlapov, ktorí chcú niečo vo svojom živote zmeniť a dosiahnuť úspech. Sleduj kalendár akcií. 🙂

Odhaľ tajomstvo SCHOPNÝCH chlapov aj ty

Chceš vedieť, ako priťahovať aj tie najlepšie a najkrajšie ženy ako magnet a to bez toho, aby si sa ich musel tak veľmi snažiť zaujať? Klikni sem a zisti, ako sa stať schopným chlapom…

 

Odporúčané knihy

vzdelávanie knihy ako zvýšiť hodnotu #2 Praktický spôsob, ako zvýšiť hodnotu a zaujať aj "desiatku" vzdela  vanie knihyZačínal som sa vzdelávať pri knihe Ako si získať priateľov a pôsobiť na ľudí od Dala Carnegieho. Osobne môžem povedať, že je to tá najlepšia kniha, ktorú som kedy čítal.

Otvorila mi nové dvere, zvlášť, keď som bol introvertom.

Ďalšia kniha, ktorú ti odporúčam prečítať, je od Iva Tomana – Debordelizácia hlavy.

A ak hľadáš nejakú finančnú istotu, určite ti odporučím prečítať si Bohatý otec, chudobný otec od Roberta Kiyosakiho.

Samozrejme, odporučím ti prečítať si aj moju knihu Príťažlivosť, ak chceš vedieť ako na ženy, bez tehličiek na bruchu a iných nespravodlivých výhod.  🙂

 

Odporúčané akcie

Čo ti môžem odporučiť je Toastmaster, kde sa naučíš rozprávať pred ľuďmi, získaš zručnosti v rečníctve. Nájdeš ich v kluboch vo všetkých väčších mestách na Slovensku.

Ďalšia skupina je Učíme sa podnikať, ktorú som založil pred pár rokmi. Tam si spoločne vymieňame know how. A neostalo to len pri FB skupine, aj sa stretávame navzájom v rôznych mestách na Slovensku, takže môžeš spoznať nových zaujímavých ľudí.

ted talks ako zvýšiť hodnotu #2 Praktický spôsob, ako zvýšiť hodnotu a zaujať aj "desiatku" Sni  mka obrazovky 2016 08 22 o 14Za zmienku určite stoja aj TEDx konferencie v tvojom meste.

Ponúkajú ti široké spektrum oblastí a rôznych spíkrov, ktoré ti pomôžu zlepšovať sa v danej oblasti.

Môžeš skúsiť vyhľadávať aj semináre a kurzy v tvojej oblasti.

Prípadne si môžeš otvoriť stránku ted.com a pozrieť si zahraničné TED talky – krátke odborné prednášky, ktoré skvelo rozšíria tvoj všeobecný rozhľad. 🙂

 

Ako budovať hodnotu – V poznaní je sila

Čím viac vieš, tým si kompetentnejší a máš viac sebavedomia. Keď sa viac vzdelávaš, keď v danej oblasti toho viac vieš, si istejší a skúsenejší.

Ale pozor, maj na vedomí, že gram činu je viac ako tona vedomostí. Moje odporúčanie je: vzdelávaj sa a okamžite choď do praxe.

Rob chyby, uč sa na nich a rozširuj svoj obzor. Robíš to pre seba, zisťuj, čo ti funguje a nefunguje, a z toho vychádzaj.

Odhaľ tajomstvo SCHOPNÝCH chlapov aj ty

Chceš vedieť, ako priťahovať aj tie najlepšie a najkrajšie ženy ako magnet a to bez toho, aby si sa ich musel tak veľmi snažiť zaujať? Klikni sem a zisti, ako sa stať schopným chlapom…

Chceš na sebe ďalej pracovať?

Ak áno, pridaj sa do FB skupiny Chceme byť lepšími chlapmi ku mne a ďalším 3127 chlapom, ktorí si denne navzájom pomáhajú, zdieľajú know-how a vytvárajú si podporné prostredie.