Blahoželanie k MDŽ – medzinárodný deň žien

MDŽ Blahoželanie k MDŽ - medzinárodný deň žien medzinarodny den zien mdz

Dnes je výnimočný deň. Naše ženy dnes majú sviatok.

Touto cestou by som sa vám chcel poďakovať za všetko, čo pre nás v živote robíte.

Pripravil som pre vás jednu malú drobnosť a verím, že toto blahoželanie k mdž sa bude šíriť ku každej žene na slovenskom internete.

Ste SKVELÉ!

 

 

Ak chceš spraviť svoje vlastné videoblahoželanie k MDŽ, klikni sem.

P.S.: Špeciálne venovanie patrí mojej manželke Evičke 🙂

Chceš na sebe ďalej pracovať?

Ak áno, pridaj sa do FB skupiny Chceme byť lepšími chlapmi ku mne a ďalším 1347 chlapom, ktorí si denne navzájom pomáhajú, zdieľajú know-how a vytvárajú si podporné prostredie.

Michal Kopecký je zakladateľom najpopulárnejšieho slovenského blogu o mužoch, ženách a vzťahoch akozbalit.sk a je autorom prémiových kurzov, ktorými do dnešného dňa prešlo vyše 1000 chlapov. Michalovím cieľom je pomôcť chlapom stať sa o niečo schopnejšími a príťažlivejšími a priniesť tak ženám lepšie zážitky. Verí, že keď budú chlapi makať na sebe, na svojom sebavedomí, hodnote, charizme a komunikácii, budú priťahovať ženy úplne prirodzene a nebudú ich musieť naháňať, nasilu baliť a skúšať na ne rôzne naučené triky a finty "pickuperov".Ak ti je niečo ohľadom žien nejasné, pokojne napíš email a určite do pár dní odpíše :)Ak si na Facebooku, pridaj sa aj do FB skupiny Chceme byť lepšími chlapmi. Je to skvelý spôsob, ako komunikovať spolu so mnou a ostatnými chlapmi.