Nauč sa čítať medzi riadkami a nenechaj viac zo seba robiť handru

čítanie medzi riadkami čítanie medzi riadkami Nauč sa čítať medzi riadkami a nenechaj viac zo seba robiť handru chlap sa plazi k zeneBlondínka? Čiernovláska? Alebo bruneta?

Viem!

Máš to úplne na háku, pretože v tejto chvíli tvoju hlavu ovládlo len jedno meno. Ženské meno.

Jej zvodné oči, sladké pery a hebký krk, do ktorého by si sa jej najradšej zahryzol.

Štíhla postavička, pevný zadoček a husté dlhé vlasy, za ktoré by si ju najradšej poriadne schmatol a… Veď povedzme si na rovinu, na čo sa tu hrať, že to nemáme takto rady ;).

Z jej pŕs či vypracovaného bruška tak ľahko povahu a jej osobnosť nevyčítaš. Preto ťa dostáva na kolená práve jej sexepíl a nedostupnosť, ktorou sa tak obrnila.

Tento nezáujem ťa rajcuje čoraz viac a viac. Zakázané ovocie totiž chutí najlepšie, všakže.

Uvažuješ, ako sa s ňou zoznámiť?

Čo tak facebook? Veď predsa to je najlepší spôsob, ako sa vyhnúť statusu totálneho truľa so spotenými dlaňami, koktavým hlasom a blbými neistými pohybmi ako zo škôlky.

čítanie medzi riadkami - zoznámenie čítanie medzi riadkami Nauč sa čítať medzi riadkami a nenechaj viac zo seba robiť handru woman 593133 640Mnoho chlapov začína konverzáciu rôznymi spôsobmi. Niekto staví na klasiku, iní na originalitu.

No každý sa skôr či neskôr dopracuje k fáze dohadovania osobného stretka.

Nechcem hádzať všetkých do jedného vreca.

Avšak, existuje jedna skupinka mužov, ktorí majú tendenciu nás zavaliť neustálymi otázkami, kedy si s nimi dáme tú ich vytúženú kávičku.

Najprv je to káva, džús, miešaný drink (tí „menej čitateľní“ nás pozývajú na vínko či tvrdší alkohol), a keď stihne vymenovať celý nápojový lístok, tak sa nám znechutí až do nepríčetnosti.

Naivnosť a dobrota sa ti nevyplatí

čítanie medzi riadkami a nebuď len bábka čítanie medzi riadkami Nauč sa čítať medzi riadkami a nenechaj viac zo seba robiť handru muz  upratujePotom jej posielaš pusinky, milučké obrázky Hello Kitty a točíš sa okolo nej ako okolo princeznej.

Radíš, pomáhaš jej a riešiš za ňu jej domáce úlohy, na ktoré ona nemá čas.

Robíš jednoducho tú špinavú prácu, ktorou by nezaťažovala nikoho iného.

Dávno vie, že máš o ňu záujem, ale ona ťa necháva neustále v tom srdiečkovom a macíkovom svete.

Prečo to tak je?

Niektoré ženy sa spoliehajú na to, že tie jej náznaky nezáujmu pochopíš a dáš jej pokoj, čo je v tomto prípade od nej riadna, ale riadna hlúposť.

čítanie medzi riadkami a nenechaj sa zneužívať čítanie medzi riadkami Nauč sa čítať medzi riadkami a nenechaj viac zo seba robiť handru zena udiera muzaTebe to totižto ani po 50-tom odmietnutí akosi nedochádza a ona hrá nevinnú anjelskú formu a využíva ťa ako svojho sponzora, taxikára a bútľavú vŕbu, keď ju práve nejaký hajzel opäť ranil a odkopol.

Zobuď sa a vykašli sa na ňu! Maj svoju hrdosť a buď chlap, lebo nestratíš len ju, ale aj jej kamošky a tvoje potenciálne partnerky či iné jej ženské okolie. Ženy sú v tomto riadne mrchy, to mi ver.

Klebetíme, klebetíme a ešte raz klebetíme. Takže každá naša kamoška sa dozvie o tom, aký si ty dobrý chlapček. I keď chlapi v krčme nie sú na tom o nič lepšie, nalejme si čistého.

Chceš vedieť, kedy ťa žena chce, túži po tebe a chce sa s tebou bozkávať?

Stiahni si PDF – Ako zistíš, že ťa chce? Nájdeš v ňom 5 chýb, ktoré keď budeš robiť, tak ťa vždy bude brať iba ako kamaráta či brata.

 

No a čo spravíš, keď ťa odmieta?

čítanie medzi riadkami - odmietnutie čítanie medzi riadkami Nauč sa čítať medzi riadkami a nenechaj viac zo seba robiť handru dve zeny odmietaju muzaZačneš na ňu ísť rôznymi výčitkami a ukazuješ jej, ako ťa to všetko moc berie a si z toho zúfalý.

Presne toto je tá posledná fáza. Keď sa dopracuješ k nej, tak sa z teba vykľuje trapko prvého stupňa a zabiješ aj ten posledný záujem v nej (ak tam teda vôbec doteraz nejaký z jej strany bol).

Nie len ženy, ale aj muži neznášajú vtierky a výčitky. Mám pocit, ako keby som sa ocitla v 20-ročnom manželstve. Žiadna žena nevydrží neustály nátlak a reči, aká je nespravodlivá, hnusná potvora a ako spravila chybu.

Poriadne ťa nepozná, ešte ste sa ani nestretli, povedzme, a už ťa odsúdila na post kamaráta? Využila tvoju dobrotu a spravila z teba hotovú babku?

Chyba! Jedinú hračku si urobil TY sám zo seba.

Koľko jej dovolíš, toľko si k tebe dovolí

čítanie medzi riadkami a buď alfa samec čítanie medzi riadkami Nauč sa čítať medzi riadkami a nenechaj viac zo seba robiť handru muz sa chyta za hlavuTakto sa dáš teda využiť nielen takzvanými mrchami, no takisto môžeš prísť o super babu. Pretože takéto vtieranie a prestieranie tácky rovno pod nos je neatraktívne až odpudzujúce.

Nenadávaj na všetky ženy a neškatuľkuj nás. Sú totižto ženy a Ženy!

Je na tebe, či podľahneš tým nesprávnym a opäť to pre teba skončí veľkým fiaskom a sklamaním. No takisto môžeš ísť na to pomalšie alebo jednoducho úplne iným štýlom.

Niekedy je príjemným úprimný rozhovor na rovinu a oceníme to viac ako romantické a nudné točenie sa okolo horúcej kaše.

Čo teraz?

Nepchaj sa ženám do zadku. Nevyčítaj jej, že sa s tebou nestretla alebo stretnutie odvolala na poslednú chvíľu, lebo jej do toho „vraj“ niečo prišlo.

Ženy sú majsterky vo výhovorkách, keď nechcú, aby ťa ranili. Ostatne, používajú ich hojné množstvo – viď týchto Top 5 najväčších klamstiev žien, keď ťa nechcú.

Malo by to byť pre teba varovným signálom toho, že niekde robíš chybu. Nauč sa čítať medzi riadkami a nenechaj viac zo seba robiť handru, ktorou ženy rady vytierajú podlahu.

Budem rada, ak dolu do komentárov napíšeš a podelíš sa aj s ostatnými o výhovorky, ktoré pri tebe ženy používajú, keď sa nechcú stretnúť.

Chceš vedieť, kedy ťa žena chce, túži po tebe a chce sa s tebou bozkávať?

Stiahni si PDF – Ako zistíš, že ťa chce?  Nájdeš v ňom 5 chýb, ktoré keď budeš robiť, tak ťa vždy bude brať iba ako kamaráta či brata.

Chceš na sebe ďalej pracovať?

Ak áno, pridaj sa do FB skupiny Chceme byť lepšími chlapmi ku mne a ďalším 2483 chlapom, ktorí si denne navzájom pomáhajú, zdieľajú know-how a vytvárajú si podporné prostredie.

 • xedex

  Jako kdybych četla o jednom nejmenovaném chlapovi. I muži to dělají ! 🙁 Nikdy není dobrý být pod úrovní, a to platí z obou stran pohlaví.

 • Katka Kováč

  Zdá sa mi, že už proti sebe muži a ženy príliš bojujeme a neveríme si…videla som to aj na svojom správaní, a tu to vidím tiež…

 • Beznádejne zaľúbený :.(

  Presne toto zažívam teraz. Iné ženy ani nevnímam len JU! Priznávam že je atraktívna no viac túžim po ňej ako po jej ceckoch 🙂 Pomáham jej, chcem aby bola šťastná, skúšam jej vylepšíť náladu a vôbec som tu vždy pre ňu ! I keď som jej povedal (opitý) čo k nej cítim, ONA ma má úplne na háku. Je furt s iným trapkom, ktorého keď vidím mám problém ovládnuť sa. Viem že je krava a sú lepšie. Snažím sa ju dostať z hlavy no keďže je to spolužiačka, uvidím ju a som zase zaľúbený. Viem že som stratený prípad no poraďte mi ako mám danú situáciu riešiť. Keďže ju mám naozaj rád a už dlhé WTF 4 roky !!

  • TwIsTeR

   Každy na to príde časom že mu je lepšie bez nej … 😉 Najlepšie čo môžeš spraviť je, že budeš vyhladavať žensku spoločnosť v zmysle, že budeš chodiť s inými babami.
   Skús urobiť sam so sebou dohodu, že budeš mať 2-3 rande do týždna s inými babami. Samozrejme podľa tvojich možnosti 🙂 .
   Mnohí si tým prešli a prechádzaju … nie si prvý a ani nebudeš posledný.
   Tak nesed doma a neľutuj sa chod vonka a objavuj 😉 🙂

  • Nájdi si ďalších 5 a bude ti ukradnutá… Za to ty jej potom určite nie

   • Miriam

    Tak toto je 100 % pravda. Sama som to zažila na vlastnej koži. Keď som ho mala vždy, keď som chcela, brala som to ako samozrejmosť. Zrazu sa v jeho živote niečo stalo a už tu nie je vždy, keď ho chcem a teraz som ja nešťastná a trápim sa. Už mi nie je ľahostajný, už ho ľúbim, a chcela by som vrátiť čas späť, keď ma priam zbožňoval

  • Romanka Laukova

   Je ľahké poradiť, aby si sa na ňu vykašlal, avšak vieme, že v praxi je to 1000x ťažšie. Poviem ti len jedno. Nikto nemá rád, keď sa niekto naňho vešia, takže prestaň sa takto okato o ňu zaujímať. Žiadna žena či chlap nechce partnera, ktorý sa mu takto núka. Prečo? Lebo chceme mať vedľa seba tú jedničku, ktorú môže mať len on(a). Buď viac nedostupný a začni byť aktívnejší- posilka, pivko s kamošmi, kavička s kamarátkou, venuj sa viac práci/škole,… Keď budeš sedieť znudene doma, tak samozrejme, že budeš uvažovať nad takými hlúposťami a budeš to riešiť ako 15-ročná ženská. Ak sa jej pohľad na teba nezmení, tak sa poobzeraj po inej. Nie je jediná a niekde tam čaká zaručene lepšia. Držím palce

  • Roya

   Ty pako aj ja ta ľúbim a prestaň byť už vyplašene kuriatko – to nebo sakra nepadá. Veci treba riešiť a nie sa večne skrývať a cykliť to .. nap. úprimnosť mimo alkoholu ?

 • Eva

  Jednoznačne som za pravdu,chlapec sa ma vyjadriť o čo mu ide ,aby sa baba vedela zariadiť . A veď ktovie možno aj ona čaká na rozuzlenie…jasné že sú situácie, kedy to je ťažké ,ale pred-príprava je myslím práve tu 🙂

 • Ondrej СРБИЈА Blažek

  „Už som v pyžame…“
  „Nechce sa mi, lebo som lenivá a musím sa navyše učiť“ 😀

 • vlado

  Budem rada, ak dolu do komentárov napíšeš a podelíš sa aj s ostatnými o výhovorky, ktoré pri tebe ženy používajú, keď sa nechcú stretnút.

  Vyhovorky co som dostal: Som velmi zaneprazdnena, dam ti vediet (neozvala sa), podrzis mi bundu?, jasne, mozme ist do kina, ale zoberes ma autom na urad prace?, ziadna vyhovorka;cely rozhovor mala pod kontrolou, stanovila mi mantinely, obtrie sa o mna prsiami a povie: vymenis mi ziarovky v kuchyni?,
  Velmi zle sa citim, je mi z toho zle,nechal som zo seba robit handru

 • vlado

  Za tento clanok si zasluzis odmenu, mozes mi ist urobit kavu

  • Nemyslím si, že by to bola práve pre ňu odmena 😉 S rešpektom…

   • vlado

    Nie. Mas pravdu Michal. Za tento clanok davam 10 bodov z 10-tich. Vsetky baby s tymto narabaju, niekolke by to aj chalanom povedali, ale iba jedna to povie. Dakujem za vyborny clanok, lebo toto je presne to, co mi otvara oci a uplne ma to zasahuje. Dakujem Romanka, ze si to napisala

    • Romanka Laukova

     Veď toto. Nie každý vie byť úprimný, priamy, a potom vzťahy vyzerajú tak ako vyzerajú. Ďakujem pekne Vladko 😉

     • Sarah Varcholová

      Prečo by mal byť chlap vo vzťahu v ktorom žena nie je úprimná a nehovorí niečo narovinu ? Ten vzťah nemá budúcnosť..