Čo na seba na prvom rande?

chlap, oblečenie, rande, sako, okuliare (600 x 400) rande Čo na seba na prvom rande? chlap oble enie rande sako okuliare 600 x 400Taká jednoduchá a zároveň pre niekoho zložitá otázka.

Som presvedčená o tom, že ak by si zvolil outfit muža na prezentačnom obrázku, v tom momente by si ju na prvom rande mohol požiadať o ruku, kľudne aj o nohu, a buď si istý, že slovo NIE by nepadlo ani v neskorých nočných hodinách.

Ženy oceňujú štýlovosť a originalitu. Každý jeden chlap je ORIGINÁL a si ním aj TY!

Pozrime si muža na prezentačnom obrázku. Biele sako, lagúnová košeľa s prvými dvoma rozopnutými gombíkmi, štýlové okuliare a ten zvodný pohľad sebavedomého muža.

Takto nejak by si mal na prvom rande či na prvej schôdzke vyzerať aj ty.

 

Elegantný doplnok, s ktorým u žien zaboduješ

Vrátim sa teraz k saku. Určite si si všimol dosť vymakanú fialovú pánsku vreckovku, ktorá mu nenápadne vykúka zo saka.

vreckovka pre chlapa, doplnok, oblečenie (473 x 312) rande Čo na seba na prvom rande?  atka   l pre chlapa doplnok oble enie 473 x 312

Takáto vreckovka je elegantný a šmrncovný doplnok všedného pánskeho saka. Zaboduješ ním a ani nebudeš vedieť ako.

Žena, s ktorou sa stretneš, ho z teba v tom momente bude chcieť strhnúť, vŕŕŕŕ, a to nehovorím len o vreckovke.

Takáto sranda stojí pár eur. Jej výber vyžaduje istý cit pre farby. S bielou vreckovkou, samozrejme, nič nepokazíš. No pokiaľ chceš byť na prvom rande na zjedenie, zvoľ niečo farebnejšie.

Ak nevieš, ako kombinovať farbu, kľudne mi dole do komentáru napíš, opýtaj sa ma a rada ti poradím.  🙂 

Základom je, že ak chceš zaujať, tak si nedávaj do modrého saka modrú vreckovku. To sa hodí skôr na obchodné stretnutia a v biznise.

Na rande buď odvážny a pokojne do modrého saka šupni žltú, oranžovú, ružovú, pásikavú, akúkoľvek vzorovú vreckovku.

Ak sa pri pohľade na teba rozplače od dojatia, aký si štýlový a sexi, môžeš jej tú vreckovku zo saka kľudne podať a v tom momente sa pre ňu staneš jej SUPERMANOM, BATMANOM, SPIDERMANOM, ktorý je za každých okolností pripravený na všetko.

Ženy milujú HRDINOV.

 

Aká košeľa je ideálna na prvé rande?

Čo sa košele týka, jednofarebná je v tomto prípade najlepšia a „SLIM FIT“.

Hladká a samozrejme, vyžehlená. Kedže ide o rande, gombíky si kľudne rozopni. Ale nie všetky,  😀  stačia prvé 2.

muž, chlap, košeľa, slim fit, sexy (468 x 312) rande Čo na seba na prvom rande? mu  chlap ko e a slim fit sexy 468 x 312

Budeš pôsobiť uvoľnene, do pohody, bez napätia a stresu.

Ženy cítia takéto veci. Keď bude vidieť, že si v pohode ty, bude v pohode aj ona, a potom bude v pohode aj celé rande, atmosféra a všetko ostatné.

 

A aké SAKO?

Farba saka, hmmm, tu by sme mohli strašne dlho polemizovať.

Ale nič nepokazíš modrým, čiernym, tmavozeleným, tmavomodrým, bielym, šedým, pásikavým.. to sú také najuniverzálnejšie.

Pomaly ale isto sa dostávame k spodnej časti odevu, a to sú…, tam tararááám, NOHAVICE.

štýlový muž v saku, vreckovka červená, sako, oblečenie (312 x 468) rande Čo na seba na prvom rande?  t lov  mu  v saku vreckovka  erven  sako oble enie 312 x 468

Ako si vybrať správne nohavice, aby sa ti ženy chceli pozerať na zadok?

V prípade nohavíc to máme rôznorodé. ALE! Keď už sa takto snažíme, tak vymeňme rifle za nohavice.

Chlapský zadok v nich vyzerá neskutočne dobre a neexistuje žena, ktorá si na chlapovi nevšimne jeho ZADOK. A priznajme si, zadky máme radi predsa všetci.  😉

Aj v prípade pánskej módy rozlišujeme NOHAVICE s VYSOKÝM pásom, NOHAVICE s NÍZKYM pásom, NOHAVICE s KLASICKÝM pásom.

Pri výbere pásu je podstatný tvoj TYP POSTAVY.

Pokiaľ máš bruško, pri nohaviciach s nízkym pásom ti bude „trčať“ a to nie je veľmi vkusné. Ak teda to bruško máš, a tým bruškom nemyslím vyšportované, ale „pivné“, najlepšie budeš vyzerať v nohaviciach s vysokým pásom.

Opticky bude outfit vyzerať lepšie, línie budú čistejšie a pivné bruško sa stratí.

V prípade kombinácie chudý a nízky si daj nohavice s nízkym pásom. Opticky budeš pôsobiť tak „akurát“.

Ak by si zvolil nohavice s vysokým pásom, predĺžiš si nohy, ale skrátiš trup, a v prípade nízkych mužov to pôsobí viac smiešne ako pekne alebo príťažlivo, a už vôbec to nie je prirodzené.

Ak si nízky a máš bruško, tak zvoľ pás, ktorý je medzi nízkym a vysokým.

Pokiaľ chceš pôsobiť štíhlejšie, zvoľ tmavšiu farbu – šedú, čiernu, tmavo-modrú, tmavo zelenú, tmavé odtiene. Ak ti je šumafuk, že máš bruško, tak si daj aj farebné nohavice.

No a chlapi vysokí, vyšportovaní, tak akurát, s menším bruškom môžu voliť aj nízky, aj klasický a aj vysoký pás.

Aj keď v prípade nohavíc v obchodoch, málo kedy natrafíš na vysoký pás. Najčastejšie majú k dispozícií taký ten klasický pás, ktorý je vhodný pre všetkých  🙂  to som ťa teraz potešila, však?

Keď chceš pôsobiť „frajersky“, tak si košeľu do nohavíc nezasúkaj.

 

Na toto určite nezabudni

Do nohavíc patrí aj opasok. A dokonca pôsobí sexi a vyspelo. Bavíme sa o kvalitnom koženom opasku. Žiadne látkové, ani neviem aké.

Kvalitný kožený opasok. Čierny alebo hnedý sú najuniverzálnejšie farby, ktoré by si v šatníku mal mať.

Farba opasku by mala ladiť s farbou topánok.

nohavice, farebné ponožky, oblečenie, móda, štýl (468 x 312) rande Čo na seba na prvom rande? nohavice farebn  pono ky oble enie m da  t l 468 x 312

Pánskych topánok je od výmyslu sveta.

Mokasíny.

Poltopánky.

Celé topánky.

Výber je široký a tu už ide o to, v čom ti je pohodlnejšie. Čo preferuješ.

Jeden geniálny TIP, ktorým určite zaujmeš, sú FAREBNÉ a VZOROVANÉ PONOŽKY.

Celému outfitu dodajú ten správny šmrnc. Budeš naozaj originálny a ešte viac žiadaný.

Je to detail, ale veľké veci sa skladajú z mnohých malých DETAILOV. 

 

Kvalitné oblečenie využiješ nie len na rande

Ak vo svojom šatníku nič z toho, o čom som dnes písala, nemáš, pekne krásne vytiahni kreditku, zodvihni svoj lenivý zadok z toho gauča a choď na nákupy.

Ak si až príliš praktický, tak všetko z toho využiješ aj inde než len na rande.

Investuj do seba a do toho, čo máš na sebe.

Oblečenie ťa prezentuje rovnako ako to, čo vypúšťaš z úst. Prvý dojem urobíš len raz a to v priebehu asi 5-tich sekúnd. Máš naň len jeden jediný pokus.

Ženy takéto veci ocenia a ver mi, že si ťa všimnú hneď, ako vojdeš do miestnosti. Obzrú si ťa od hlavy po päty ani nevieš ako.

Kvalitné oblečenie je základom šatníka každého jedného muža. Kvalitné, vkusné a štýlové oblečenie.

Chceš na sebe ďalej pracovať?

Ak áno, pridaj sa do FB skupiny Chceme byť lepšími chlapmi ku mne a ďalším 3127 chlapom, ktorí si denne navzájom pomáhajú, zdieľajú know-how a vytvárajú si podporné prostredie.

Nie si autorom blogu akozbalit.sk, ale chceš aj ty niečo k téme zvádzania a vzťahov povedať a myslíš si, že by sme mali tvoj článok uverejniť? Napíš mi na casanova@akozbalit.sk
 • Jozef Novotny

  takze ak muz pride v rifliach tricku sportovej bunde botaskach na rande je to zle?

 • Ondrej

  Ahoj Miška. Páči sa mi tvoj článok a dáva mi zmysel 🙂 Nakoľko viem ako dôležitý je prvý dojem (a to nehovorím len o ženách 😉 ) tak súhlasím s tým, že oplatí sa tomu venovať ako peniaze, tak čas aby to bola fakt kvalita 😉 ! Chcel by som sa ťa opýtať, keďže si spomenula, že si ochotná aj poradiť, čo si cením :), tak akú farbu košele by si odporúčala k sivému saku, poprípade aj farbu vreckovky ako doplnok v úvode tvojho článku. 🙂

  • Michaela Háčiková

   Ahoj Ondrej. Ďakujem za koment, som rada, že ti môj článok dáva zmysle 🙂 O tom mi išlo 🙂
   No v prípade sivého saka, hmmmm, aby som ti poradila najlepšie ako viem,pomohlo by mi, ak by si mi napísal aký si typ. Myslím či si tmavovlasý, blondiak, ryšavý? A ešte ak by si mi napísal aké nohavice si chceš dať, farba a materiál, ak je toho na teba veľa, stačí farba nohavíc 😉

   • Ondrej

    Tmavé hnedé vlasy. Mám 178 cm, atletická postava a radšej nosím nohavice ako rifle. Mám aj klasické mustang jeans s bielymi občasnými pásikmi ale aj hnedo-horčicové nohavice a taktiež, čierne rifle a aj sivé. Vďaka Miška 😉

    • Michaela Háčiková

     Ďakujem za dobré podanie informácií 🙂 V tvojom prípade, si to viem úplne živo predstaviť. Keď si atletický typ a dosť vysoký s tmavo hnedou hrivou, jednoznačne najlepšie to bude BIELA KOŠEĽA s BIELOU VRECKOVKOU. Budeš pôsobiť ako muž na úrovni, ktorý si je vedomý svojich kvalít, sebavedomí muž, rovnako prítažlivý. Tá vreckovka ak nájdeš, môže byť vzorová, najlepšia kombinácia farieb bilo-šedá. Môže byť kocková, pásikavá. Košeľu si daj jednoznačne bielu, pozor však nato, aby nepresvitala! To je veľmi dôležité. Ak ti nevadí tričko alebo tielko pod košeľou, môžeš si dať, samozrejme biele. Ak máš však kvalitnú bielu košeľu, ktorá nepresvitá, nepotrebuješ už nič pod ňu. Ak máš radšej nohavice a cítiš sa v nich dobre a pohodlne a si to ty, tak si daj nohavice 🙂 Budeš vyzerať skvele!!! 😉