Erotogénne zóny ženy – ako dostať ženu do varu a užiť si predohru?

1

erotogénne zóny ženy Erotogénne zóny ženy - ako dostať ženu do varu a užiť si predohru? erotogenne zony zeny zena na posteli sexi zadok

Pre tento článok som sa inšpirovala od Lolity, keď začala svoj článok „úvahou“ o predohre, ktorá väčšine chlapov akosi uniká.

Drahí muži, uvedomte si prosím už konečne, že „na sucho“ to ide veľmi ťažko.

Preto ti budeme povďačné, keď nás pred pretiahnutím dostaneš trochu do varu a naučíš sa aj niektoré tie erotogénne zóny nás žien.

Spravím ti malý prehľad našimi erotogénnymi zónami.

Pre tých, ktorí sa nechcú vŕtať v slovníku cudzích slov, mám na to jednoduchšie pomenovanie – miesta na našom tele, ktoré si začni konečne všímať!

 

Chodidlá

Pamätám si, ako sa (až) jeden chlap venoval mojim nohám. Zobral to pekne odspodu. Aj keď sú naše nohy veľmi citlivé a takmer všetky sme šteklivé, taká jemná masáž, bozkávanie a cmúľanie prstov vie byť poriadne erotické 🙂

Bozkávanie chodidiel patrí k veľmi príjemným zážitkom počas predohry. Nečuduj sa ale, ak po celom dni, kedy sme behali obuté, ťa necháme bozkávať nám nohy. Necítime sa určite príjemne, keď ti máme pchať do úst upotené nohy.

 

Zadná strana kolien

Čudoval by si sa (a pravdepodobne si tam ani nikdy nezamieril) aké veľmi citlivé miesto máme aj na zadnej strane kolien. Skús sa nám tam trochu povenovať bozkami či jazykom.

Pozor, ale jemne! Nenechaj sa príliš uniesť a nepreháňaj to. Nechceš nám predsa spôsobiť bolesť, takže zuby a pevné chytanie na tomto mieste radšej vynechaj.

 

Vnútorná strana stehien

Hladkanie, bozkávanie, práca s jazykom na tomto mieste je výborná voľba! Sme tu opäť, ako na zadnej strane kolien, veľmi citlivé. Možno dokonca zachytíš kvapôčky vlhkosti z miesta trochu vyššie, ak sa posnažíš.

Avšak pamätaj, že ťa pravdepodobne nakopeme do zadku, ak nás na tomto mieste pohryzieš alebo pevne chytíš. Nemáme to rady.

 

Zadok

Veľa z nás miluje, keď nás chytíte za zadok a hráte sa s ním. Máme rady, keď nám ho jemne stlačíte alebo nás po ňom pohladíte. Občas nezaškodí použiť aj pery či zuby. Tak nás dostanete skutočne do varu.

Chcel by si si plesknúť po krásnom zadočku? Tak to sprav! A sleduj našu reakciu. Páči sa nám to? Môžeš si dovoliť aj viac…

 

Klitoris a bod G

Keď sa chlapi nemienite venovať nášmu klitorisu, nečakajte, že sa my budeme venovať vašim vtákom! Takto to fakt nefunguje.

Klitoris môžeš stimulovať buď jazykom, alebo prstom. Keď si šikovný, môžeš skúsiť oba. A keď chceš, aby žena už iného nechcela, vyskúšaj techniku 15 minútový ženský orgazmus.

Či sa nám tvoj „jazykový vrtuľník“ alebo „chytanie špendlíkovej hlavičky“ páči, spoznáš na našich reakciách. Ak náhodou moc na tvoje pokusy nereagujeme, spýtaj sa nás, čo máme rady a my ti to ukážeme 😉

 

Zápästia

Áno, zápästia. Aj tie máme. Prekvapený, však?

Skús občas jemné dotyky v týchto našich partiách. Pobozkať, pohladiť, škrabkať. Neublíži ti to a nás to pekne navnadí. Je tu totižto veľmi tenká a citlivá pokožka. Veľmi príjemný pocit. Vždy mi prebehne husia koža po tele. A to je dobré znamenie pre teba.

 

Prsia a bradavky

Tentokrát si myslím, že prekvapený nebudeš. Naše prsia obsahujú veľké množstvo nervových zakončení a sú veľmi sexuálne citlivé na jemné hranie sa s nimi, stláčanie, hladenie, lízanie či cucanie bradaviek.

Upozorním ťa ale na to, že sa k nim chovaj nežne. Občasné stlačenie či pohryzenie v zápale boja pod perinou nie je zlé. Ale konštantné hryzenie, silné cucanie či stláčanie nám vzrušenie neprivodí. Rovnakú bolesť spôsobíme potom my tebe.

 

Krk a ramená

A už to začína byť zaujímavejšie. Žena, ktorá ti povie, že nemá rada bozky na krku – jednoducho klame. Máme to rady všetky a aj to od teba očakávame. Očakávame, že sa budeš venovať nášmu krku.

Nežne, pomaly, meniť tempo, pridať jazyk, sem tam jemne pohrýzť, použiť horúci dych na navlhčené miesto. Toto všetko nám navodí husiu kožu.

To sa netýka samozrejme len krku, venuj sa aj našim ramenám a šiji. Pomaly, jemne, nežne… Tvoja obrovská obeta nepríde nazmar, neboj sa. Potom sa postaráme aj my o teba. A to je to, čo predsa chceš, nemám pravdu? 😉

 

Uši

Túto našu oblasť skúmaj jemnými bozkami, trochu jazykom a občas to striedaj vonku a vnútri. Ale zas nám nezaslintaj celé ucho.

Taktiež nám doň môžeš pošepkať nejaké horúce a vzrušujúce veci. Ale nedýchaj nám doň a nefúkaj! Musíš sa konečne naučiť rozoznávať príjemné veci od tých nepríjemných.

 

Pery

A víťazom sa stáááááva… Naše pery. Áno, je to pravda. Keď vieš, ako uspokojiť jej pery prostredníctvom bozkov, jazyka, cucania a hryzenia, je veľmi pravdepodobné, že bozk bude viesť k niečomu viac.

Ako na to sa dozvieš v článku „Ako sa bozkávať- kompletný návod na bozkávanie„.

 

Erotogénne zóny ženy tu nie sú len tak pre srandu. Z nejakého „záhadného“ dôvodu nám ich pán boh nadelil. Každá žena je svojim spôsobom iná. Nie všetky máme isté erotogénne zóny rovnako citlivé.

Skúšaj, čo sa ktorej páči a ako na to reaguje. Ale hlavne skúšaj! Neulakom sa len na pery a aj to s tým, že už by si chcel čoskoro zasunúť.

Tak čo? Už vieš, čo z tohto zoznamu vyskúšaš najbližšie? 🙂

Chceš na sebe ďalej pracovať?

Ak áno, pridaj sa do FB skupiny Chceme byť lepšími chlapmi ku mne a ďalším 2220 chlapom, ktorí si denne navzájom pomáhajú, zdieľajú know-how a vytvárajú si podporné prostredie.

Bývalá autorka a spoluzakladateľka blogu
  • martina

    zabudli ste na bruško, jemné hladenie, bozky, jazýček, trochu sa povenovať aj pupčeku, to je niečo úžasné