Ktorá internetová zoznamka je pre teba?

internetová zoznamka Ktorá internetová zoznamka je pre teba? internetova zoznamka pokec facebook stretni badoo1

Ak hľadáš ženu na zoznámenie cez internet, tak tento prehľad ti veľmi pomôže zorientovať sa v slovenských internetových zoznamkách.

Existuje niekoľko menších a samozrejme aj jedna, ktorú pozná každý teenager.

Na tie menšie zoznamky ti ani neodporúčam chodiť. Z jednoduchého dôvodu. Veľmi malý výber žien. A ty si predsa chceš vybrať pre seba to najlepšie!

Ako sa teda zorientovať pri výbere tej správnej zoznamky pre teba a ako odlišne musíš na každej z nich pristupovať k ženám?

„Aký máš nick na pokeci?“- Obľúbená otázka mladých

 

Ako zbaliť babu na pokeci?

Najznámejší a najväčší „katalóg žien“ je samozrejme Pokec. Niektorí ho nenávidia, niektorí ho milujú. Tiež som ho spočiatku nenávidel.

Myslel som si, že tam chodia len primitívni ľudia, tí čo nevedia zbaliť babu naživo a tí, ktorí sa nudia. Keďže som nepatril ani do jednej skupiny, tak som dlho odolával registrovať sa.

Potom som sa v roku 2007 registroval aj ja. Práve prebiehali externé maturity a zháňal som témy na slovenčinu. Pozerám na ploche v jednej miestnosti, čo za krásky sa tam nachádzajú. Pekné kúsky. Ale samozrejme, nemal som vtedy žiadne skúsenosti s balením dievčat cez internet. Nevedel som AKO.

Musel som si to všetko sám preskákať a naučiť sa finty. Nemal som žiadneho učiteľa ani „mentora“, ktorý by mi poradil, čo mám písať, ktorú si mám vybrať a AKO dotyčnú zbaliť.

Na Pokeci som prakticky získal tie najlepšie kamarátky, ktoré mám doteraz, sexuálne partnerky, desiatky rande, stovky kvalitných ale aj obyčajných rozhovorov. Všetko som sa naučil od nuly. Z ničoho. Rástol som každým ďalším rozhovorom, každým ďalším odmietnutím.

Stačí, ak začneš rozmýšľať a prídeš na to aj sám. Bude ti to trvať ale prinajmenšom zopár rokov. A toľko času nemáš 🙂 . Pokec zanechal vo mne určite stopy. V celom mojom živote. Znamená revolúciu v zoznamovaní sa so ženami.

Ak chceš vidieť, ako zbaliť babu na pokeci v praxi, prejdi sem.

 

Ako zbaliť babu cez facebook?

Toto už je trochu zaujímavejšie. Tu máš dve možnosti, ako sa dostať k novej kočke na facebook. Osobne si s väčšinou píšem najprv na pokeci a potom s tými, s ktorými si rozumieme viac, ich požiadam o facebook.

Niektoré ženy majú veľmi zaujímavé pravidlo.  Vraj si nepridávajú nikoho, koho osobne nepoznajú.

Ale to, že s tebou si rozumejú viac, ako s väčšinou z tých 500 priateľov na facebooku, s ktorými sa ani nepozdravia na ulici, to už ich netrápi. Ženy nerozmýšľajú logicky (dozvieš sa neskôr). Preto sa im ani nesnaž  toto logicky zdôvodňovať. Koleduješ si o malér.

Ale aj tak nakoniec po dlhšom a taktickom písaní z tvojej strany povolia a prezradia ti svoje meno.

Druhý spôsob, ako získať facebook kontakt na novú ženu cez internet je ten, že si ju proste vyhliadneš a napíšeš jej. Najlepšie, keď máte spoločných známych. Vtedy sa máš čoho chytiť. Prehodíš s ňou pár slov a šup…  máš ju v priateľoch.

Ak chceš vedieť, ako zbaliť babu cez facebook, prejdi sem.

 

Stretni.sk – najserióznejšia zoznamka

Zoznamka Stretni.sk sa odlišuje od iných zoznamiek v tom, že užívateľom umožnuje nielen vyhľadávať iných ľudí, ale pomáha im aj pri zoznamovaní. Obsahuje niekoľko skvelých služieb. Pokiaľ máš problémy s nadviazaním prvého kontaktu, tak si hneď obľúbiš napríklad náhodník. Podrobnejší opis Stretni.sk 

Pokiaľ máš skúsenosti s pokecom, tak si si určite tiež “obľúbil” otravné deti, na ktoré tam často narážaš. To je výhodou Stretni.sk, že sa zameriava na serióznejšie zoznamovanie od 18 rokov. Ale dajú sa tam nájsť aj čierne ovečky – 16/17 ročné baby 🙂 A niektoré sú naozaj sympatické.

Na Stretni.sk máš najväčšiu šancu u dievčat. Pekné ženy tam chodia preto, lebo chcú nájsť sympatických mužov na úrovni a muži tam chodia, lebo hľadajú pekné slečny.

A to sa dá naozaj využiť. Na iných zoznamkách ti baby neodpisujú, lebo ťa považujú hneď za úchyláka a podobne. Ale tu májú chalapi hneď lepší image… sú totiž na zoznamke na úrovni Stretni.sk 😉

Len pozor na reči, lebo keď vás nahlásia adminovi za blbosti, tak stretni.sk netoleruje toľko ako pokec.

 

Varovanie!

Nepíš žiadnej babe predtým, ako si prečítaš 3 pravidlá úspešného balenia báb nie len cez internet. Je úplne jedno, či jej píšeš na pokeci, facebooku alebo sa snažíš o iné zoznámenie cez internet.

Chceš na sebe ďalej pracovať?

Ak áno, pridaj sa do FB skupiny Chceme byť lepšími chlapmi ku mne a ďalším 1819 chlapom, ktorí si denne navzájom pomáhajú, zdieľajú know-how a vytvárajú si podporné prostredie.

 • Na internete som sa uz od strednej skoly zoznamoval s roznymi dievcatami a to cez rozne webstranky ci fora…najcastejsie som pouzival pokec, potom co sa zmenila jeho struktura a vznikol facebook som sa tam velmi nedostal…po dlhsom case som zase zacal hladat nejaky vztah ale iba cez net(bolo to skor z nudy ako nejakej potreby) a nasiel som asi tu najlepsiu stranku aka tu zatial bola…stretni.sk Nemusite tam skoro nic ale mozete ta skoro vsetko co sa tyka zoznamovania a pod…fakt dobra zoznamka

 • Brko

  Pokec je najlepšie čo môže na začiatok existovať … osobne by som preferoval ten škoda že zlaté časi pokecu skončili a prišiel modrý mor s názvom …
  Facebook, ktorý skôr vzťahy ruinuje .. vidíš čo dotyčná robí /kam sa chystá chce to troška viac predstavivosti o čom bude debata kedže sa nemôžeš pýtať kde bola včera keď si tam vycapí fotky z kupka 😉 …
  Stretni.sk nepoznám ale ako sa hovorí “seems legit” 🙂

 • bratmm

  http://www.stretni.sk/ skuste to tam, je to fajn zoznamka 🙂