[Náhľad do členskej sekcie] Toto si asi ešte nikdy nevidel:

Prekvapenie háhľad do členskej sekcie náhľad do členskej sekcie [Náhľad do členskej sekcie] Toto si asi ešte nikdy nevidel: the monkey 409407 1280Si zvedavý, čo sa stane, keď si kúpiš jeden z prémiových kurzov a dostaneš prihlasovacie údaje na svoj email? Túžil si niekedy vidieť aspoň náhľad do členskej sekcie? 

Zaujímalo ťa niekedy, ako vyzerá online kurz Online hra 3, Kamarát taky rád 2, alebo Majster reči 2, zvnútra?

Chceš vidieť, ako to vyzerá na druhej strane?

Dnes som si pre teba pripravil špeciálny obsah. Toto som ešte nikdy na blogu nezverejnil.

Je to môj darček, no nerobím dnešný príspevok len tak nezištne. Nikto predsa nechce kupovať mačku vo vreci. Ani ja nie. Chcem prísť do obchodu a pozrieť si ten nový počítač z blízka, ošahať si ho, kým sa rozhodnem kúpiť.

V dnešnom príspevku a troch osobitných videách ti ukážem, ako to vyzerá za oponami súkromnej členskej sekcie prémiových kurzov.

Uvidíš, čo sa stane, keď kurz kúpiš a dostaneš svoje prihlasovacie údaje… Ba čo viac!

Odhalím dokonca aj to, čo sa nachádza v jednotlivých moduloch kuzov a aké bonusy dostane môj klient ku samotnému kurzu.

Tešíš sa rovnako veľmi ako ja?

Poďme na to!

 

Online hra 3

 

V momente, keď kurz získaš, ti odosielame na tvoj email prihlasovacie údaje do súkromnej členskej sekcie kurzu. Tam na teba čaká všetok nadupaný obsah.

Hneď po prihlásení uvidíš Nástenku. Tá slúži na zhrnutie všetkého, čo v kurze je. Na nástenke vidíš zoznam všetkých modulov, všetkých bonusov a ďalšie dôležité informácie.

Ešte pred tým, ako sa pustíme s chalanmi v kurze do konkrétnej témy online balenia, mám pre nich prichystanú sekciu „Ako začať“.

Tam ti v krátkom videu ukážem, ako z kurzu vyťažiť maximum. Ako si robiť poznámky, ako efektívne prechádzať materiály, ako používať moje rady v praxi… Jednoducho hneď na úvod ti prezradím všetko potrebné, aby si z kurzu naozaj vyťažil čo najviac.

 

Poďme k samotnému kurzu

Online hra 3 moduly náhľad do členskej sekcie [Náhľad do členskej sekcie] Toto si asi ešte nikdy nevidel: Sni mka obrazovky 2016 07 30 o 12

Kurz Online Hra 3 je rozdelená do 6 modulov, ktoré sú naplánované počas 6-tich týždňov. Spolu je to viac ako 60 videí, čo je viac ako 10 hodín obsahu. Nehovoriac o bonusoch 😉

Každý modul som starostlivo naplánoval tak, aby jednotlivé pod témy na seba nadväzovali, a tým pádom tvoria perfektný súlad. Hneď ti poviem prečo:


1. modul – Neodolateľná osobnosť – sa zameriava na teba.
 Pretože nie je dôležité len, čo im píšeš, ale predovšetkým kto sa skrýva za obrazovkou a ako žene píšeš. Nezabudni, tá najsexi časť teba je tvoj mozog a tvoja osobnosť.

Budeme sa spolu baviť o tom, ako naprogramovať svoju hlavu na úspech, alebo ako priťahovať lepšie a kvalitnejšie ženy. Niektoré z princípov možno už poznáš, napríklad Princíp 80/20.

2. modul – Precízna príprava – je ešte stále o tebe. Ešte ťa nepustím k písaniu. Veď sa aj hovorí, ťažšie na cvičisku, ľahšie na bojisku. Sám som si vyskúšal, že sa treba najprv dobre pripraviť, a potom to pôjde lepšie.

Moje poznatky ti preto odovzdávam aj v tomto module, kde sa pozrieme na to, akú ženu vlastne chceš, ako si vytvoríš zaujímavý profil, aké fotky by si mal zdieľať a dávať do albumov… A mnoho ďalšieho, čo predchádza samotnému napísaniu.

3. modul – Písanie správ – sa už konkrétne venuje samotnému písaniu v online svete. Odpoviem ti na otázku „Čo jej napísať“, „Ako sa s ňou baviť, keď odpísala“, „Ako naštartovať konverzáciu“ a predstavím ti extra tip – zátvorkovú hru 🙂

4. modul – Namotávanie – už ide do tuhého. Vysvetlíme si totiž, čo je emocionálny kolotoč a ako ho používať, ako ju podpichovať, ako byť nepredvídateľný, moju obľúbenú metódu Daj a vezmi, ale aj ďalšie super veci 😉

5. modul – Volanie a SMS – sa celý do hĺbky zaoberá komunikáciou mimo internetu. Chcel by si mať na ňu číslo, volať si s ňou a esemeskovať? Tak presne v tomto module sa to dozvieš 🙂

6. modul – Vášnivé rande – ide do offline sveta. Veď si nepíšte iba tak, ale pravdepodobne sa chcete stretnúť. No a kedy ju zavolať von, kam ju vziať na prvé rande, a čerešnička na torte – ako zakončiť rande bozkom? To všetko sa dozvieš v šiestom module.

 

Každý modul má:

 • Úvodné video – kde sa dozvieš presnejšie, čo v danej časti kurzu budeme spolu prechádzať.
 • Videá s obsahom – v každom module sa nachádza 8 videí nabitých obsahom a mojim jedinečným know-how, ktoré som za roky nazbieral.
 • Komentáre – ak ti bude niečo nejasné, môžeš sa v komentároch pod videami pýtať a ja ti prednostne odpíšem
 • Akčné kroky – celým kurzom ťa vediem akoby „za ručičku“ a získaš odo mňa konkrétne kroky, čo máš kedy robiť, aby si si odniesol maximum
 • Pracovný zošit – Teória je jedna vec, no prax druhá. Preto som pre teba na konci každého modulu pripravil aj pracovný zošit, ktorý ti všetko pomôže rýchlo zapracovať do praxe.
 • Zhrnutie – špeciálne video, v ktorom ti zhrniem 8 videí, aby si mal všetko pokope a utvrdil si dôležité informácie.
 • Záver – video, v ktorom ti ukážem, na čo sa môžeš tešiť v ďalšom module.

Pod každým videom nájdeš aj MP3 záznam, myšlienkovú mapu a text k videu. Ty sám si môžeš vybrať, v akej forme chceš mať obsah z kurzu.

 

Bonusybonus náhľad do členskej sekcie [Náhľad do členskej sekcie] Toto si asi ešte nikdy nevidel: bonus 1260057 640

Takmer som zabudol spomenúť veľmi cennú časť kurzu – bonusy.

Každý člen kurzu k nim má prístup.

Ku kurzu Online hra 3 automaticky odo mňa dostávaš: 

 • Video „Čo ak“ – 10 situácií, do ktorých sa môžeš na internete dostať + ako ich vyriešiť
 • Balíček konverzácií – moje osobné ukážky, reálne príklady
 • Príbehy z Pokecu 
 • Megaťahák 101 – súhrn 101 otázok na rande, 101 viet, čo jej napísať, 101 situačných zoznámení, 101 signálov záujmu, ktorý zvyčajne predávam za 97 eur
 • Ebook – ako randiť v online priestore pre 40+ ročných  –> pohľad ženy

 

Kamarát taky rád 2

Úvodná časť je veľmi podobná kurzu Online Hra 3 – V momente, keď si kurz kúpiš, ti odosielame na tvoj email prihlasovacie údaje do súkromnej členskej sekcie kurzu. Tam na teba čaká všetko nadupaný obsah pokope.

Hneď po prihlásení ako prvé uvidíš Nástenku. Na nástenke vidíš zoznam všetkých modulov, všetkých bonusov a ďalšie dôležité informácie.

V sekcii „Ako začať“ ti v krátkom videu ukážem, ako z kurzu vyťažiť maximum. Ako si robiť poznámky, ako efektívne prechádzať materiály, ako používať moje rady v praxi… Jednoducho hneď na úvod ti prezradím všetko potrebné, aby si z kurzu naozaj vyťažil čo najviac.

 

Čo obsahuje kurz?

Náhľad moduly kamarát taky rád 2 náhľad do členskej sekcie [Náhľad do členskej sekcie] Toto si asi ešte nikdy nevidel: Sni mka obrazovky 2016 07 30 o 12Celý kurz Kamarát taky rád 2 obsahuje 4 moduly, ktoré na seba logicky nadväzujú. Spolu je to viac ako 40 videí, kde si prejdeš viac ako 9-timi hodinami obsahu. 

Poďme sa pozrieť na jednotlivé moduly:

1. modul s názvom „Ako sa dostať von z kamarátstva“ ti v 9-tich videách ukáže, aké chyby ťa dostávajú do kamarátstva, ako sa z neho dostať von, ako pošleš ženu do kamarátstva prvý ty a jednu veľmi dôležitú vec : ako nájdeš pre seba tú vhodnú ženu (aj ako rozoznáš nevhodnú od vhodnej 😉 )

2. modul „Tvoje príťažlivé ja“ sa zameriava na tvoju osobnosť, na to, aký si. Zistíš, ako budovať príťažlivosť a ako budovať tvoju vlastnú hodnotu. Nie je to až také jednoduché, ako si myslíš. No s trochou úsilia to určite zvládneš 🙂

3. modul „Ako nebyť len kamarát“ sa viac pozrie na to, ako vlastne funguje iskra, či chémia medzi mužom a ženou. Konečne prídeš na to, ako budovať sexualitu a čo robiť, aby ti žena nepovedala „buďme len kamaráti“.

V 4. module „Ako ju získať a udržať“ prejdeme krok po kroku to, ako ju zaujať, ako si ju udržať, ako zistiť jej signály záujmu, či ako dať najavo správne, že sa ti páči a chcel by si s ňou mať niečo viac.

 

Každý modul má:

 • formy obsahu v kurze náhľad do členskej sekcie [Náhľad do členskej sekcie] Toto si asi ešte nikdy nevidel: Sni mka obrazovky 2016 07 30 o 13

  Úvodné video – kde sa dozvieš presnejšie, čo v danej časti kurzu budeme spolu prechádzať.

 • Videá s obsahom – V každom module sa nachádza 8 videí nabitých obsahom a mojim jedinečným know-how, ktoré som za roky nazbieral.
 • Komentáre – ak ti bude niečo nejasné, môžeš sa v komentároch pod videami pýtať a ja ti prednostne odpíšem
 • Akčné kroky – celým kurzom ťa vediem akoby „za ručičku“ a získaš odo mňa konkrétne kroky, čo máš kedy robiť, aby si si odniesol maximum
 • Pracovný zošit – Teória je jedna vec, no prax druhá. Preto som pre teba na konci každého modulu pripravil aj pracovný zošit, ktorý ti všetko pomôže rýchlo zapracovať do praxe.
 • Zhrnutie – špeciálne video, v ktorom ti zhrniem 8 videí, aby si mal všetko pokope a utvrdil si dôležité informácie.
 • Záver – video, v ktorom ti ukážem, na čo sa môžeš tešiť v ďalšom module.

Pod každým videom nájdeš aj MP3 záznam, myšlienkovú mapu a text k videu. Ty sám si môžeš vybrať, v akej forme chceš mať obsah z kurzu.

 

Majster reči 2

Už správne tušíš, že aj tu po zaplatení dostaneš na email prihlasovacie údaje do kurzu. A tiež ťa na úvod čaká nástenka, kde máš všetky potrebné informácie pokope. Je to taký hlavný náhľad do členskej sekcie.

Aj tu ti v sekcii „Ako začať“ v krátkom videu ukážem, ako z kurzu vyťažiť maximum. Ako si robiť poznámky, ako efektívne prechádzať materiály, ako používať moje rady v praxi… Jednoducho hneď na úvod ti prezradím všetko potrebné, aby si z kurzu naozaj vyťažil čo najviac.

 

Čo všetko obsahuje kurz?

Náhľad moduly Majster reči 2 náhľad do členskej sekcie [Náhľad do členskej sekcie] Toto si asi ešte nikdy nevidel: Sni mka obrazovky 2016 07 30 o 12Kurz Majster reči 2 je rozdelený do 6-tich modulov. To je spolu viac ako 60 videí, čo je viac ako 10 hodín špičkového obsahu, ktorý ti prinesie výsledky.

Obsah je rozdelený do nasledujúcich modulov:

1. Modul „Ako si zvýšiť sebavedomie“ – Pomôžem ti zlepšiť tvoje šance ešte pred tým, ako sa vôbec vyberieš zoznamovať sa s neznámymi ľuďmi a ženami a otvoríš prvý krát ústa.

2. Modul „Otvor ústa bez strachu“ – Odhalím ti môj presný systém krok za krokom, ako sa od zoznamovania bez slov prepracuješ, cez bežné konverzácie s hocijakými ľuďmi, až k baveniu sa s tými najkrajšími ženami – a hoci aj viacerými naraz.

3. Modul „Ako sa baviť so ženami“ – Dozvieš sa, ako pokračovať po zoznámení sa a už nikdy sa nebudeš musieť strachovať, že by si nemal čo povedať. Vždy budeš presne vedieť, ako máš reagovať pohotovo a navyše vtipne. A stane sa to pre teba automatické a prirodzené.

4. Modul „Vybuduj medzi vami spojenie“ – Baviť sa so ženami je jedna vec, no rozumieť si na hlbšej úrovni, byť na jednej vlne a vyvolať v nej pocit, ako keby ťa poznala celý život, je vec druhá.

5. Modul „Flirtovanie a Zvádzanie“ – Aby si nebol len jej kamarát, budeš sa s ňou potrebovať baviť nie ako s kamarátkou. Zavedieš do tvojho bavenie sa so ženami trochu viac sexuálneho, podpichovania, doberania a flirtovania. A ona sa bude červenať.

6. Modul „Vášnivé rande zakončené bozkom – Prevediem ťa cez celé stretnutie. Ako ju naň zavolať tak, aby ťa neodmietla, kam ju pozvať, ako byť originálnym a ako ju na konci úplne bez problémov pobozkať s tým, že to na 100% bude sama chcieť. A ako to následne nepokašľať.

Pod každým videom sa nachádza aj mp3 nahrávka, text a myšlienková mapa. Je na tebe, ktorú z foriem si vyberieš.

 

Každý modul má:

 • Náhľad do členskej sekcie náhľad do členskej sekcie [Náhľad do členskej sekcie] Toto si asi ešte nikdy nevidel: Sni mka obrazovky 2016 07 30 o 12

  Úvodné video – kde sa dozvieš presnejšie, čo v danej časti kurzu budeme spolu prechádzať.

 • Videá s obsahom – V každom module sa nachádza 8 videí nabitých obsahom a mojim jedinečným know-how, ktoré som za roky nazbieral
 • Komentáre – ak ti bude niečo nejasné, môžeš sa v komentároch pod videami pýtať a ja ti prednostne odpíšem
 • Akčné kroky – celým kurzom ťa vediem akoby „za ručičku“ a získaš odo mňa konkrétne kroky, čo máš kedy robiť, aby si si odniesol maximum
 • Pracovný zošit – Teória je jedna vec, no prax druhá. Preto som pre teba na konci každého modulu pripravil aj pracovný zošit, ktorý ti všetko pomôže rýchlo zapracovať do praxe.
 • Zhrnutie – špeciálne video, v ktorom ti zhrniem 8 videí, aby si mal všetko pokope a utvrdil si dôležité informácie
 • Záver – video, v ktorom ti ukážem, na čo sa môžeš tešiť v ďalšom module
Chceš na sebe ďalej pracovať?

Ak áno, pridaj sa do FB skupiny Chceme byť lepšími chlapmi ku mne a ďalším 2706 chlapom, ktorí si denne navzájom pomáhajú, zdieľajú know-how a vytvárajú si podporné prostredie.