[Pýtaj sa Michala] Ako obnoviť city tvojej bývalej

ako-obnovit-city-byvalej ako obnovoť city k byvalej [Pýtaj sa Michala] Ako obnoviť city tvojej bývalej ako obnovit   city by  valejMožno chceš vedieť, ako získať svoju kamarátku či ženu, ktorú si prednedávnom spoznal… Ako zvýšiš svoje sebavedomie… Ako si konečne nájdeš či udržíš priateľku…

Alebo ťa zaujíma čokoľvek ohľadom žien a vzťahov?

Tak to si tu správne.

Práve teraz môžeš položiť svoje otázky, ktoré ťa zaujímajú a získať na ne odpovede. Vytvoril som rubriku: Pýtaj sa Michala.

Ako funguje?

Môžeš mi kľudne napísať na tento formulár, čo ťa v oblasti žien a vzťahov zaujíma. Ja potom postupne každy týždeň odpoviem na zozbierané otázky. Odpovede nájdeš na mojom Youtube kanáli a v článku.

 

Toto je dnešná otázka: Chcel by som sa ťa spýtať, ako obnoviť city svojej bývalej partnerky ku mne? Rozišla sa so mnou kvôli tomu, že sme v poslednej dobe neboli až tak často spolu a z tohto dôvodu jej city voči mne ochladli. Chcel by som sa ťa spýtať, ako by som mal v nej prebudiť city a znova byť pre ňu príťažlivý? A ešte by som sa chcel spýtať, čo by som mal spraviť, aby sa chcela ku mne sama vrátiť, aby ma nebrala ako samozrejmosť ? V našom vzťahu nebola ani nevera, ani hádky.

Michalova odpoveď:

Veľmi zaujímavá otázka. Takže poďme sa spolu pozrieť na to, ako vrátiť city bývalej k tebe, aby sa chcela sama k tebe vrátiť a aby si napravil, čo si vtedy pokazil.

Keď som s mojou ženou začínal chodiť a začínali sme budovať náš vzťah, žil som práve v Nitre a ona žila 400 km ďaleko, v malebnej dedinke pod Vihorlatom. Mali sme vzťah na diaľku a boli sme v kontakte stále – každý deň.

Odporúčam ti, aby ste si napísali každý deň, aby ste si zavolali, aby ste sa podelili o to, čo sa vám v ten deň stalo. Napíšte si, ako si chýbate, ako sa mate radi a neustále prikladaj tie polienka lásky do toho krbu a rozdúchaj ten oheň.

Pretože keď nebudete spolu v kontakte, môžu tie city voči tebe ochladnúť.phone-1703848_640 ako obnovoť city k byvalej [Pýtaj sa Michala] Ako obnoviť city tvojej bývalej phone 1703848 640

Aj keď nie ste spolu fyzicky, tak každý deň buďte spolu v kontakte. Toto je už vzťah, toto nie je randenie, doťahovanie sa o tom, kto je nedostupný. Tu už potrebuješ ten vzťah udržiavať.

Pýtal si sa, ako to možno napraviť, ako rozdúchať v nej tie city, ktoré tam boli na začiatku.

Polož si základnú otázku: aké to bolo vtedy na začiatku, ako si sa správal,  kvôli čomu ťa chcela, kvôli čomu si si vybudoval príťažlivosť, kvôli čomu si v nej vyvolával motýliky v brušku, ako často ste boli v kontakte, kde ste sa stretávali, kam ste spolu chodili, či ste sa vášnivo bozkávali, alebo ste si dali sex na verejnosti alebo niečo podobne.

Vráť sa späť k momentu, kedy bolo všetko (čo ste spolu robili) skvelé, ako ste sa správali, ako často ste na seba mysleli.

V každej fáze vzťahu potrebuješ robiť to, čo ste robili na začiatku, aby to aj skutočne  bolo také, aké to bolo na začiatku.

Ja viem, že to nebude stopercentne také isté, pretože ten vzťah usadne, bude v pohode, ale potrebuješ k tomu nejakým spôsobom dopomôcť.

 

Chceš, aby sa k tebe vrátila?

Potrebuješ v prvom rade pochopiť, kde si robil chyby, respektíve, čo si robil predtým a čo si nerobil. Potrebuješ zlepšiť svoju ponuku.

V momente, keď týždeň, dva, mesiac nie ste spolu, ty ži svoj vlastný život. V tomto momente máš priestor, aby si na sebe zamakal, na svojom postavení, na svojich koníčkoch, na svojom biznise, na svojom živote, na svojom vzdelaní, zvýšil si svoju hodnotu.

Powerful businessman ako obnovoť city k byvalej [Pýtaj sa Michala] Ako obnoviť city tvojej bývalej Dollarphotoclub 74494479

Buď dva, tri či štyrikrát hodnotnejším chlapom ako si bol predtým a minimálne takým, akým si bol na začiatku, keď sa do teba zaľúbila a keď ste sa spoznali.

Aby ťa nebrala ako samozrejmosť?  Na to  je jasná odpoveď. Nebuď s ňou úplne nonstop v kontakte, nepotrebuj ju pre svoj život.

Neber ani ty ju ako samozrejmosť. (Okej, choď, utekaj, mne je jedno, čo budeš robiť, viem, že mi patríš a si moja.)

Na začiatku s tebou bola, lebo si ju dobýval, lebo si sa snažil, lebo si sa o ňu zaujímal. Pýtal si sa na jej život, na jej koníčky a na jej pocity. Jednoducho si chcel byť súčasťou jej života. Ja chápem, že potom si si už bol ňou istý. Ale práve toto jej začalo prekážať.

 

No a to platí aj naopak

Aby ťa nebrala ako samozrejmosť, nemôžeš byť samozrejmosťou. Maj aj vlastný život mimo nej, maj vlastné koníčky, vlastný biznis. Choď sa ďalej vzdelávať, stretávaj sa so svojimi priateľmi, stretávaj sa aj s ďalšími ženami samozrejme s mierou.

Hlavne jej nevypisuj, nevyplakávaj, že ju chceš späť. Že tvoj život za veľa nestojí a zabiješ sa. Buď šťastný aj bez nej. Ukáž jej, že tvoj život nie je postavený len na nej.

V momente, keď ona uvidí, že si v pohode, že tvoj život funguje aj bez nej, že sa stretávaš s ďalšími ľuďmi, že rastieš vo svojom živote, začne ťa vnímať opäť ako chlapa, s ktorým je sveta žiť a s ktorým by mohla skočiť do vzťahu.

Keď sa budete stretávať, budete spolu v kontakte, buď kamarátsky, občas si ju doberaj, vráť sa presne do tých momentov, v akých to bolo na začiatku.

 

Keď máš aj ty otázku

Keď teda máš nejakú otázku, tak v rámci rubriky Pýtaj sa Michala odpovedám každý týždeň. Napíš mi ju SEM cez tento formulár – tu môžeš zadať svoju otázku. Ak chceš svoju otázku zadať súkromne a chceš odpoveď čo najrýchlejšie, môžeš využiť moje platené osobné konzultácie.

Bližšie o stretnutiach hovorím v prémiovom kurze Kamarát taky rád 2, kde vysvetľujem to, ako získať späť bývalú krok po kroku, či sa vôbec k nej vrátiť, aké otázky by si mal položiť.

Či už si sa rozišiel ty s ňou, alebo ona s tebou, prípadne v tom bola nevera alebo čokoľvek iné, všetko sa dá takýmto postupom vyriešiť.

Ak sa ti tento článok páčil, pomohol ti, prípadne vieš o niekom, komu by mohol pomôcť, tak mu ho pošli. Alebo ho zdieľaj so svojimi priateľmi.

Ak chceš viac takýchto videí, pridaj sa aj na odber tohto YouTube kanála.

No pamätaj: Nenaháňaj ženy, nauč sa ich priťahovať úplne prirodzene a staň sa magnetom na ženy.

 

Chceš na sebe ďalej pracovať?

Ak áno, pridaj sa do FB skupiny Chceme byť lepšími chlapmi ku mne a ďalším 3127 chlapom, ktorí si denne navzájom pomáhajú, zdieľajú know-how a vytvárajú si podporné prostredie.