[Príbeh úspechu] Peťo – „Prešiel som jej testom a druhé stretnutie skončilo sexom“

Peto_ online hra 3 online hra [Príbeh úspechu] Peťo – "Prešiel som jej testom a druhé stretnutie skončilo sexom" Peto  online hra 3Mám rád, keď mi chlapi píšu, že sa posúvajú dopredu a dosahujú so ženami výsledky, po akých túžia.

Hlavne tí, ktorí si pred tým v tomto až tak neverili…

Takýmto chlapom je aj Peťo, ktorý si úspešne prešiel kurzom Online hra 3, tak som sa ho rozhodol podrobnejšie vyspovedať, aby si aj ty mohol vidieť, že to ide.

Najdôležitejšie je uvedomiť si, že sa to dá, ALE treba pre to niečo urobiť a potom sa výsledky dostavia.

Peťo ti dnes porozpráva svoj recept na úspech. Porozpráva ti svoj príbeh a ako bol na tom kedysi so ženami, keď možno ešte nepoznal môj blog, moje rady a ako je na tom dnes. Aké výsledky zažíva a čomu primárne za to vďačí.

Pozri si náš rozhovor s Peťom a zisti, čo všetko mu kurz priniesol.

 

Povedz v krátkosti chalanom svoj príbeh.

Ako si na tom bol predtým, ako ťa ženy vnímali, ako si sa s k nim správal, aké chyby si robil a s akým výsledkom.

Keď si to teda spätne predstavím, tak mi to príde ako tvoj príbeh. Pred tým to so ženami nebolo nič moc. Ženy ma brali skôr ako dobrého kamaráta, bútľavú vŕbu, ku ktorej sa prídu vyrozprávať a to bolo asi tak všetko.

Dlho som s týmto zápasil, dlho som nevedel, kde je chyba. Preto som aj vyskúšal Online Hru 3. Vravím si, že nemám čo stratiť, môžem len získať a niekam sa posunúť.

 

Ako si sa vôbec dostal ku mne, kedy si sa dostal k mojim radám, čo si skúšal pred tým, ako si sa dostal k môjmu blogu?

Asi ako každý. Hľadal som po internete, ale väčšina nefungovala, alebo by som ani väčšinu rád nespravil, pretože by som išiel proti sebe.

Keď som aj niečo skúsil, tak to absolútne nefungovalo. Teraz som prišiel vlastne na to, prečo to nefungovalo, a tak som sa dostal k tebe. A povedal som si, že to môže byť dobré.

 

Čo ťa na začiatku presvedčilo vstúpiť do Online Hry 3, či to bolo pre teba jednoduché rozhodnutie, zložité rozhodnutie, či si bol skeptický, váhal si, ako to bolo u teba?

Bol som skeptický, nevedel som, či to splní moje očakávania, ktoré som mal. S odstupom času môžem povedať, že to splnilo asi všetko, čo som predpokladal a čo som čakal.

 

Samozrejme, že si mal na začiatku nejaké očakávania, ale je niečo, čo ťa v kurze prekvapilo?

Najskôr som si myslel, že v kurze budú presné návody. Ale prekvapilo ma to v tom, že tam bolo opísané to, ako to treba urobiť, ako na sebe pracovať, ako zvyšovať svoju hodnotu.

Pomohlo mi to celkovo, nie len so ženami. Ale aj so vzťahmi všeobecne.

 

Aký konkrétny výsledok to prinieslo tebe? Aké zážitky, príbehy si si zažil počas Online Hry 3 so ženami ty?

Bolo toho viacej. Mám jeden príbeh, ktorý súvisí skôr so živým stretnutím. Boli sme s kamarátmi na diskotéke, kamaráti sa vytratili a mňa tam nechali samého.

Tak som začal kecať s jedným dievčaťom a držal som sa toho, čo už som vedel, že žiadne „pchanie do zadku“, žiadne veľké komplimenty. Výsledok bol, že druhé stretnutie s ňou skončilo sexom.

 

Takže tie informácie, ktoré si sa dozvedel v Online Hre 3, ti pomohli práve k tomu, aby si uveril, že sa to dá aj na prvom alebo druhom stretnutí.

A ako konkrétne si docielil to, že ste spolu skončili na druhom stretnutí?

Držal som sa hlavne Princípu Príťažlivosti. To je super vec, ktorá fakt funguje. Dovtedy som asi ani netušil, že práve toto môže fungovať.

 

Ak by si mal chalanom mimo Prinícpu Príťažlivosti odporučiť jednu vec z Online Hry 3, tak čo by si im odporučil na základe toho, ako si bol na tom pred tým a ako si prešiel kurzom, ako si na tom teraz, čo ti najviac pomohlo a čo by si odporúčal aj im?

Hneď prvá vec, čo som robil aj ja, že sa riešia ženy a ty ako chlap ideš bokom. Základ je sústrediť sa na seba, makať na sebe, zvyšovať svoju hodnotu.

Ďalej, čo mne veľmi pomohlo bolo video „Ako preprogramovať svoju hlavu na úspech“. Človek tomu musí proste uveriť. Aj mne sa ešte stáva, že s tým nie som na 100 % stotožnený, ale toto je ďalšie super video.

Keď som videl video „Testy žien“, tak som si povedal, že: „Aha“. Toto bolo tiež super video.

 

Keď sme sa spolu bavili, tak si mi spomínal, že ti tie testy už niektoré ženy dávali a už si vedel, ako na ne reagovať. Vieš o tom povedať niečo viac?

Konkrétne tá žena, o ktorej sme sa bavili, že ako to celé skončilo, tak presne tá sa ma pýtala, že s koľkými ženami som spal.

Hneď mi to došlo, pretože presne toto v tom videu bolo a vedel som, že je to len test. A hneď som vedel, ako mám zareagovať.

 

Čiže aj táto vedomosť ti pomohla k tomu, aby si nakoniec prešiel tým jej filtrom.

Presne tak.

 

Keby máš teraz na záver povedať chalanom jednu, dve vety, nech je to čokoľvek, čo by to bolo?

Aby sa nebáli, aby do toho išli. Nie je to zas taká veľká investícia. Určite nech makajú na sebe. Odporúčam im Online Hru 3.

 

Niečo podobné a možno ešte lepšie čaká aj na teba

Tak čo, pôjdeš do toho?

Takéto výsledky nedosiahol len  Peťo, ale aj množstvo iných chlapov, ktorí prešli napríklad kurzom Online hra 3 (či inými mojimi prémiovými kurzami).

O ich príbeh a výsledky sa s tebou podelím takto každý týždeň. Prečítaj si predchádzajúci príbeh úspechu, o ktorý sa so mnou podelil Vojtěch.

Ak si vďaka tomuto blogu či vďaka mojim kurzom zaznamenal u seba pozitívnu zmenu a máš výsledky, o ktoré sa chceš aj s ostatnými podeliť, napíš mi e-mail na michal@akozbalit.sk a nabudúce tu môžeš byť aj ty. 🙂

PS: Už si sa pridal do FB skupiny Chceme byť lepšími chlapmi?! Ak si na Facebooku, je to skvelý spôsob, ako komunikovať spolu so mnou a ostatnými chlapmi (a vidieť odpovede aj na ich otázky).

Chceš na sebe ďalej pracovať?

Ak áno, pridaj sa do FB skupiny Chceme byť lepšími chlapmi ku mne a ďalším 3127 chlapom, ktorí si denne navzájom pomáhajú, zdieľajú know-how a vytvárajú si podporné prostredie.

  • :)))

    Vysledok bol, ze druhe stretnutie skoncilo sexom a zabudol dodat, ze potom jej musel zaplatit 🙂