[Pýtaj sa Michala] Ako udržiavať čaro, kým sa stretnete

Možno chceš vedieť, ako získať svoju kamarátku či ženu, ktorú si prednedávnom spoznal… Ako zvýšiš svoje sebavedomie… Ako si konečne nájdeš či udržíš priateľku…

Alebo ťa zaujíma čokoľvek ohľadom žien a vzťahov?

Tak to si tu správne.

Práve teraz môžeš položiť svoje otázky, ktoré ťa zaujímajú a získať na ne odpovede. Vytvoril som rubriku: Pýtaj sa Michala.

Ako funguje?

Môžeš mi kľudne napísať na tento formulár, čo ťa v oblasti žien a vzťahov zaujíma. Ja potom postupne každy týždeň odpoviem na zozbierané otázky. Odpoveď nájdeš na mojom Youtube kanáli a v článku.

 

Dnešná otázka: naučil som sa písať s babami, všetko ide ako má, používam metódy daj a vezmi, otáčanie kariet, sexuálne obrazy, nedostupnosť, vtipnú drzosť. Dohodnúť sa na stretku teda nie je problém, no zasekol som sa v takmer väčšine mojich konverzácii pri jednej veci. Zo začiatku tam stále je tá iskra. Keď sme sa dohadovali na prvom stretku, dievčaťu nerobilo problém prísť ku mne do mesta, precestovať vyše 100km a stretnúť sa so mnou. No obaja sme nemali voľno a vyšli sme z tej témy. Následne som chcel ísť k nej bližšie(50km) a stretnúť sa na neutrálnej pôde. Vtedy to začalo ísť ťažšie, začala sa vykrúcať. Napr., keď je dievča ďalej odo mňa, nevieme sa stretnúť a trvá to 1-2 mesiace, kým sa zhodneme na termíne a keď to náhodou nevyjde, začne to upadať. Čo teda urobiť, aby to čaro neupadlo tak ľahko a aby vydržalo dlhšie ako týždeň alebo par mesiacov? V akom duchu mám viesť tú konverzáciu, aby to neupadlo a aby tam ten plameň bol, kým sa stretneme?

Michalova odpoveď

 

V prvom rade mi dovoľ pogratulovať ti k tomu, že zavádzaš metódy, ktoré ta učím, do praxe, že využívaš sexuálne obrazy, nedostupnosť, metódu otočenia kariet, doberáš si ženy a ďalšie a ďalšie, takže máš tie výsledky, ktoré máš mať, stretávaš sa so ženami aj keď nie s každou ti to vyjde.

Dovoľ mi povedať ti, že ani mne to nevyšlo s každou jednou, u ktorej som zavádzal tieto princípy, ku ktorej som sa správal tak, ako som sa mal správať. Písal som si s množstvom žien, boli namotané, chceli sa stretnúť, bavili sme sa o sexe, a niektoré boli dokonca zaľúbene, no aj napriek tomu to občas nevyšlo.

Vysvetlím ti to na príklade

Pripomína mi to príbeh s Gabikou- bola z Trnavy a ja z Nitry. Na prvé stretnutie pricestovala za mnou autobusom. Doberali sme sa, flirtovali sme, padli dotyky. Už pred tým sme sa bavili o nejakých sexuálnych obrazoch a využíval som tieto veci. Na konci stretnutia som ju odviezol na stanicu, par sekúnd sme na seba pozerali, čakala že ju pobozkám, a ja som jej povedal: „Ahoj, pekný deň, som rad že som sa s tebou stretol.“ Po asi 10-15 minútach som jej napísal sms-ku, že takto je to lepšie, že som mal chuť ju pobozkať, ale nespravil som to. A ona mi na to odpísala, že takto sa jej to páčilo a malo to to správne čaro.

Neskôr (cca o týždeň) sme si písali na Facebooku a o pol 12 večer mi napísala, že ide do sprchy, písali sme si niečo o sexuálnych obrazoch a keď vyšla zo sprchy napísala mi, že ma na mňa chuť. 😀 Okamžite som sa nachystal, sadol som do auta a približne o pol druhej som prišiel po ňu. Dohodli sme sa, že to neostane len pri tej chuti. Užili sme si fantastický sex, prišiel som o pol šiestej ráno s úsmevom na tvári.

 

Prečo som vybral tento príklad?

Toto nie je príbeh na to, aby som sa ti chválil, ale aby som ti ukázal, že môžete byť aj 50, aj 100 km ďaleko. Pokiaľ žena chce a má chuť, tak nemá žiadné výhovorky. Ak žena chce, tak aj o polnoci sa môžete stretnúť, bozkávať sa alebo len tak pozerať na hviezdy. To už je na vás. Pokiaľ žena nechce stretnutie, bude si hľadať výhovorky, nenájdete si na seba žiaden termín.

 

Alternatívny termín

day-planner-828611_640 ako udržiavať čaro [Pýtaj sa Michala] Ako udržiavať čaro, kým sa stretnete day planner 828611 640Odporúčam ti, aby si sa stretával so ženami, ktoré sú z blízkeho okolia. Píš si aj s inými ženami, píšte si o stretnutí, ale nič jej nevyčítaj, ak toto stretnutie nevýjde. Ak nevie prísť na konkrétny termín, tak ti odporúčam povedať jej, nech navrhne alternatívny termín. Podľa toho zistíš či sa len vyhovára, alebo má skutočne dobrý dôvod, prečo nemôže prísť na stretnutie.

Nemôže napr. kvôli tomu, lebo ma toho veľa v škole, ale povie ti: dnes nemám čas, ale v sobotu večer by sme sa mohli stretnúť. Pokiaľ navrhne sama termín, je to super. Ak sa bude vykrúcať do nemoty, kašli na ňu, pravdepodobne ju neprehovoríš, pravdepodobne má niekoho iného, má iné priority. Píš si s ďalšími ženami, neber ju ako samozrejmosť. Keď už raz bola na teba namotaná a bol si najlepší na svete, to neznamená, že z toho niečo musí byť.

 

Keď máš aj ty otázku

Keď teda máš nejakú otázku, tak v rámci rubriky Pýtaj sa Michala odpovedám každý týždeň. Napíš mi ju SEM cez tento formulár – tu môžeš zadať svoju otázku. Ak chceš svoju otázku zadať súkromne a chceš odpoveď čo najrýchlejšie, môžeš využiť moje platené osobné konzultácie.

Detailnejšie o tom hovorím v prémiovom kurze online hra 3, ktorý už pravdepodobne máš (súdiac podľa položenej otázky). Ak ho však ešte nemáš, tak sa v ňom dozvieš viac  o sexuálnych obrazoch, nedostupnosti, doberaní sa, metóde otočenia kariet. Hovorím tam tiež o tom, ako to  všetko zapracovať do konverzácie, aby sa s tebou ženy chceli stretnúť. Možno aj tebe (ako mne Gabika) ešte v tú noc nejaká kočka napíše, že má na teba chuť a môžete si spolu užiť celkom zaujímavé chvíle.

Verím, že ti (a možno aj iným mužom s podobným problémom) tato odpoveď pomohla.

Ak sa ti tento článok páčil, pomohol ti, alebo vieš o niekom, komu by mohol pomôcť, tak mu ho pošli, prípadne ho zdieľaj so svojimi priateľmi.

Ak chceš viac takýchto videí, pridaj sa aj na odber tohto YouTube kanála.

No pamätaj: Nenaháňaj ženy, nauč sa ich priťahovať úplne prirodzene a staň sa magnetom na ženy.

Chceš na sebe ďalej pracovať?

Ak áno, pridaj sa do FB skupiny Chceme byť lepšími chlapmi ku mne a ďalším 3127 chlapom, ktorí si denne navzájom pomáhajú, zdieľajú know-how a vytvárajú si podporné prostredie.