[Pýtaj sa Michala] Zamiloval som sa do zadanej kamarátky, čo s tým?

Možno chceš vedieť, ako získať svoju kamarátku či ženu, ktorú si prednedávnom spoznal… Ako zvýšiš svoje sebavedomie… Ako si konečne nájdeš či udržíš priateľku…

Alebo ťa zaujíma čokoľvek ohľadom žien a vzťahov?

Tak to si tu správne.

Práve teraz môžeš položiť svoju otázku a získať odpovede na otázky, ktoré ťa zaujímajú. Vytvoril som rubriku: Pýtaj sa Michala.

Ako funguje?

Môžeš mi kľudne napísať na tento formulár, čo ťa v oblasti žien a vzťahov zaujíma. Ja potom každý týždeň odpoviem na zozbierané otázky. Odpoveď nájdeš na mojom Youtube kanáli a v článku.

Dnešná otázka znie (a takýchto otázok je množstvo): mám problém. Zamiloval som sa do mojej kamarátky. Vždy, keď ideme von, mám chuť jej to povedať, no problém je, že ona ma priateľa. Ja ju však nijako nemôžem dostať z hlavy. Mám chuť a potrebu jej to povedať. Viem, že by som to nemal hovoriť ako prvý, ale neviem, čo by som mal robiť. Prosím pomohol by si mi ?

Michalova odpoveď

Teraz budem k tebe maximálne úprimný

Vždy, keď som chcel nejakú ženu, ktorá mala priateľa alebo s niekým začala chodiť a mal som k nej nejaké city (nebol som zaľúbený), a povedal som jej, čo k nej cítim (že ju beriem viac ako kamarátku, že by som mal byť s ňou), tak zákonite to vždy končilo jedným výsledkom. Povedala mi, že ma berie ako kamaráta. Že to necíti tak ako ja a že ma vzťah.

Takže to, čo som jej povedal, viedlo vždy k  odmietnutiu so skončením v kamarátskej zóne.

 

Moje odporúčanie

Nezamilovávaj sa do ženy, ktorá ma priateľa. Nemáš k tomu dôvod. Takéto ženy by si vôbec nemal vyhľadávať, nemal by si byť jej bútľavou vŕbou. Nemal by si riešiť jej problémy.

Mal by si byť v kontakte s nezadanými ženami (hoci ja  som s mojou Evkou bol v kontakte, keď bola zadaná, ale nič som od toho neočakával, nesedel som doma na riti, nečakal som kedy sa rozídu). Stretával som sa s inými ženami, makal som na sebe. Týmto ti chcem povedať- rieš hlavne nezadané ženy, nemaj od toho očakávania.

Sprav sám sebe službu v tomto momente a vykašli sa na to. Nič jej nehovor a stretávaj sa s inými ženami. Príjmi ako fakt, že ju pravdepodobne v tomto momente mať nebudeš.

Ak sa ona tak rozhodne a rozíde sa s priateľom, tak kľudne potom s ňou buď v kontakte, ukazuj sa ako príťažlivý chlap, ale nedávaj jej najavo, že k nej niečo v tomto momente cítiš. Nechaj to rozhodnutie na ňu, je to jej život. Je možné, že bude ďalej pokračovať vo vzťahu so svojim priateľom.

Keď máš aj ty otázku

Keď teda máš nejakú otázku, tak v rámci rubriky Pýtaj sa Michala odpovedám každý týždeň. Napíš mi ju SEM cez tento formulár – tu môžeš zadať svoju otázku. Ak chceš svoju otázku zadať súkromne a chceš odpoveď čo najrýchlejšie, môžeš využiť moje platené osobné konzultácie.

To, ako získať svoju kamarátku, detailnejšie opisujem v mojom prémiovom kurze Kamarát taky rad 2, kde ti ukazujem krok za krokom cestu, ako sa dostáť z kamarátstva, v ktorom momentálne si, ako nebudeš viac len kamarát, ako si ju získaš a udržíš. To však podmieňuje fakt, že nie je momentálne zadaná, teda je slobodná, pripadne je vo fáze, keď s niekým niečo rieši. Ale nesnaž sa rozbíjať iné vzťahy. To by si určite nechcel ani ty, aby toto spravil nejaký chlap tebe.

Ak sa ti tento článok páčil, pomohol ti alebo vieš o niekom, komu by mohol pomôcť, tak mu ho pošli, prípadne ho zdieľaj so svojimi priateľmi.

Ak chceš viac takýchto videí, pridaj sa aj na odber tohto YouTube kanála.

No pamätaj: Nenaháňaj ženy, nauč sa ich priťahovať úplne prirodzene a staň sa magnetom na ženy.

 

Chceš na sebe ďalej pracovať?

Ak áno, pridaj sa do FB skupiny Chceme byť lepšími chlapmi ku mne a ďalším 3127 chlapom, ktorí si denne navzájom pomáhajú, zdieľajú know-how a vytvárajú si podporné prostredie.