[Pýtaj sa Michala] Ako zbaliť kamarátku tesne po rozchode?

Možno chceš vedieť, ako získať svoju kamarátku či ženu, ktorú si prednedávnom spoznal… Ako zvýšiš svoje sebavedomie… Ako si konečne nájdeš či udržíš priateľku…

Alebo ťa zaujíma čokoľvek ohľadom žien a vzťahov?

Tak to si tu správne.

Práve teraz môžeš položiť svoje otázky, ktoré ťa zaujímajú a získať na ne odpovede. Vytvoril som rubriku: Pýtaj sa Michala.

Ako funguje?

Môžeš mi kľudne napísať na tento formulár, čo ťa v oblasti žien a vzťahov zaujíma. Ja potom každý týždeň odpoviem na zozbierané otázky. Odpovede nájdeš na mojom Youtube kanáli a v článku.

 

Dnešná otázka znie: Ahoj Michal, chcel by som zbaliť jednu svoju kamarátku, ktorej sa pred nedávnom ukončil vzťah. Spoznali sme sa ešte vtedy, keď bola zadaná, ale ešte sa z toho celkom nedostala. Keď sme od jej rozchodu išli prvýkrát von, dopracovali sme sa aj ku krátkemu bozku, ale ona teraz nevie, či už je pripravená dať šancu ďalšiemu vzťahu, alebo nie. Vedel by si mi poradiť?

 

Michalova odpoveď

Táto otázka (tato téma) mi je veľmi blízka, čiže na túto otázku ti dám odpoveď priamo z môjho života.

Kedysi v roku 2011-2012, keď som sa spoznával s mojou už terajšou manželkou (bola čerstvo po rozpade 8 ročného vzťahu), párkrat sme sa stretli, potom bola chvíľku vo vzťahu (asi 3 mesiace) s iným, ale už počas tejto doby som si ju doberal, mali sme k sebe celkom blízko a myslel som si, že by z toho niečo mohlo byť. Jednoducho, páčila sa mi.

Potom sa stalo to, že sa rozišli s priateľom a hneď ako prvá možnosť som prišiel do toho ja. Ale potom, ako sme spolu niečo riešili, našiel som si ráno smsku – nie som ešte pripravená na vzťah, potrebujem si užívať. Nasralo ma to a bol som z toho bez seba.

Friend zone concept with woman rejecting man ako zbaliť kamarátku tesne po rozchode [Pýtaj sa Michala] Ako zbaliť kamarátku tesne po rozchode? Comp 84150958

Ale následne, zo skúsenosti so ženami, som pochopil, že nemôžem jej v tom brániť. Chápem to, že nemôže skákať zo vzťahu do vzťahu a je preto zmätená.

Po 8 ročnom vzťahu, ktorý mala pred tým, si potrebuje užívať. Takže dal som jej priestor a nasledujúce 2-3 týždne sme sa ďalej stretávali, boli sme v kontakte, nič sme neriešili, nebavili sme sa o vzťahu.

Jednoducho, nechodili sme spolu, ale stále bolo medzi nami napätie.

Ja som na ňu netlačil a nedával som jej dôvody na to, aby sa odo mňa odsúvala. No a potom, cca 2-3 týždne po tom, ako si užívala, tak mi dala najavo, že už by chcela byť len so mnou. A čuduj sa svete, od toho momentu sme spolu, dokonca sme už manželia nejaký ten čas.

Na základe tohto môjho príbehu ti môžem povedať, že plne chápem tvoju aj jej situáciu.

Daj jej priestor na to, aby zistila, čo momentálne chce. Nech sa stretáva s ďalšími chlapmi, nežiarli na ňu.

Ona potrebuje zistiť, čo sa jej páči a čo nie. Ak budeš ty v tomto momente ta najlepšia voľba a zistí, že s tebou je jej najlepšie, perfektne sa cíti, keď je pri tebe, chce tvoju spoločnosť a chýbaš jej, v tom momente pochopí, že už je pripravená vzdať sa všetkých tých chlapov, ktorí jej nedávajú to, čo jej dávaš ty. A už bude s tebou.

Neočakávaj od toho nič, daj jej priestor, nehovor o vzťahu, nech si kľudne užíva a ty popri tom buď s ňou v kontakte, ber to v pohode a s nadhľadom. Stretávaj sa so ženami, makaj na sebe, zvyšuj svoju hodnotu a zlepšuj svoju ponuku, aby cítila z teba, že na ňu netlačíš, nedávaš jej ultimáta. Cíti sa pri tebe skvele a vidí na tebe vlastnosti, ktoré sú vhodne do vzťahu (podľa princípu príťažlivosti 80 na 20).

 

Aby som to zhrnul

  • daj jej priestor, nech si užíva, užívaj si aj ty
  • buďte spolu v kontakte
  • ukazuj jej, že si chlap, ktorý je vhodný na radenie aj užívanie si, na bozkávanie a aj do vzťahu

…a potom, keď sa už rozhodne, tak je možne, že nakoniec spolu skončíte. 🙂

 

Keď máš aj ty otázku

Keď teda máš nejakú otázku, tak v rámci rubriky Pýtaj sa Michala odpovedám každý týždeň. Napíš mi ju SEM cez tento formulár – tu môžeš zadať svoju otázku. Ak chceš svoju otázku zadať súkromne a chceš odpoveď čo najrýchlejšie, môžeš využiť moje platené osobné konzultácie.

To, ako získať svoju kamarátku, detailnejšie opisujem v mojom prémiovom kurze Kamarát taky rad 2.

Ak sa ti tento článok páčil, pomohol ti, alebo vieš o niekom, komu by mohol pomôcť, tak mu ho pošli, prípadne ho zdieľaj so svojimi priateľmi.

Ak chceš viac takýchto videí, pridaj sa aj na odber tohto YouTube kanála.

No pamätaj: Nenaháňaj ženy, nauč sa ich priťahovať úplne prirodzene a staň sa magnetom na ženy.

Chceš na sebe ďalej pracovať?

Ak áno, pridaj sa do FB skupiny Chceme byť lepšími chlapmi ku mne a ďalším 3055 chlapom, ktorí si denne navzájom pomáhajú, zdieľajú know-how a vytvárajú si podporné prostredie.