Šokujúca pravda o tom, ako zbaliť chalana či chlapa – Návod pre ženy

ako zbaliť chalana Šokujúca pravda o tom, ako zbaliť chalana či chlapa - Návod pre ženy ako zbalit chalana chlapa dve zeny sa biju1

Na internete či v magazínoch je už čo to o balení chlapov popísané.

Dokonca som niekde videl „návod“ ako zbaliť chalana či chlapa taký, kde celú iniciatívu preberá do rúk žena.

Haló! Žena? Zbaliť pravého chlapa?

Ja viem, že dnes už majú ženy právo voliť, zakladať organizácie a spolky, či dokonca byť hlavami firiem alebo štátov.

Ale balenie, prosím, milé slečny, nechajte na nás – chlapov.

Áno, hovorím teraz k tebe.

Ty, čo si mala dojem, že je správne prísť za chalanom v škole a povedať mu, že sa ti páči a chcela by si ho pozvať po škole na horúcu čokoládu.

Ty, čo si si myslela, že je rozumné osloviť chlapa na diskotéke a pozvať ho na drink. Rýchlo na to v tomto momente zabudni!

Možno ťa to šokuje, ale jediný správny spôsob, ako zbaliť chlapa je ten, že sa necháš ním zbaliť!

Samozrejme nie hneď. Však ktorý chlap by chcel tak ľahkú obeť?

V tomto článku teda nepôjde ani tak o to, že by si mala ty baliť chalanov. Ale o to, ako im ukázať svoj záujem a dať im najavo, že sa ti páčia.

A o to, ako si tento krásny záujem zo strany chlapa budovať a nakoniec udržať. A všetko ostatné je už na nás. Takže poďme na to.

 

Ako dať chlapovi vôbec najavo, že sa ti páči?

Krásna ukážka toho, ako to funguje a ako by si to mala robiť aj ty, je nasledovný:

Wingman - Ako ti môže parťák pomôcť pri balení žien? ako zbaliť chalana Šokujúca pravda o tom, ako zbaliť chalana či chlapa - Návod pre ženy wingmanV piatok sme sa boli baviť na diskotéke.

Tancovali sme na parkete a kamarátka začala pozerať po jednom chalanovi pri stene.

Udržovala očný kontakt, usmievala sa naňho.

On sa uistil, že nie som jej priateľ a zobral to do svojich rúk. Oslovil ju jednoducho a už stáli pri bare a objednával jej drink.

Vážne si stále myslíš, že je tak ťažké pozerať sa chlapovi do očí a usmiať sa na neho? Ak budeš mať kamennú tvár a budeš uhýnať pohľadom, myslíš, že k tebe príde a osloví ťa? Na to zabudni 😉

Tiež potrebujeme nejaký signál, že sa ti páčime. Nepoznám chlapa, ktorý by bol rád, keď ho žena odmietne. Možno si to len nedokážu priznať.

 

Chceš mať silné sebavedomie, prirodzene priťahovať ženy a byť magnet na ženy?

Stiahni si PDF – Ako mať vyššie sebavedomie? Nájdeš v ňom 5 vecí, vďaka ktorým narastie tvoje sebavedomie a ty si budeš konečne viac veriť.

Obliekaj sa ako žena, nie ako muž

Pred pár týždňami som stál na križovatke na červenú. Na chodníku stálo jedno obyčajné a naozaj priemerné dievča, ničím výnimočná.žena ako zbaliť chalana Šokujúca pravda o tom, ako zbaliť chalana či chlapa - Návod pre ženy girl 699111 640

Lenže, bola oblečená ako žena. Vysoké čižmy na opätku, krásne pančušky, sukňa do pol stehien, elegantný kabátik.

Akokoľvek priemerná a ničím výnimočná bola, zaujala ma. Pretože sa vedela obliecť a zjavne vedela, čo sa chlapom páči.

Tak ti to teda prezradím. Ak chceš priťahovať chlapov a chceš, aby ťa balili, nemusíš sa obliekať ako prostitútka.

Milujeme vysoké opätky, krásne topánky, pančušky, sukne, šaty, výstrihy, krásny parfém a sexi spodné prádlo. Bodka.

A presne pre toto sa teším na túto jar a leto, pretože slečny opäť odhalia svoje krásne partie a porastie im sebavedomie tým, že chlapci budú po nich slintať.

Cez zimu sa nám akosi nahromadil testosterón a potrebujeme ho niekde vypustiť.

 

Ako si udržať záujem chlapa aj naďalej?

Niektoré ženy dnes akosi stratili cit pre udržiavanie si záujmu zo strany chlapa. Opäť ťa možno schladím.

Už niekoľkokrát sa mi stalo, že ma začala žena „naháňať“.

žena počítač mobil ako zbaliť chalana Šokujúca pravda o tom, ako zbaliť chalana či chlapa - Návod pre ženy office 620822 640Každý deň telefonát ako sa mám, čo robím, čo nového. Na facebooku som sa ešte len prihlásil a už ma tam čakala správa. Uff…

Na toto si chlap veľmi rýchlo zvykne a aj tá najkrajšia žena, o ktorú by mohol mať záujem, zrazu stráca na hodnote.

Samozrejme existujú aj výnimky, ktoré potvrdzujú toto pravidlo. Len ich je menej.

Pri niektorých ženách mi absolútne nevadí, že sa mi ozvú prvé, zavolajú mi, zavolajú ma von a podobne. Vlastne, som tomu rád.

Nedávaj chlapovi najavo, že sa ti páči. Teda nie tak okato a nehovor mu to stále. Buď zahalená rúškom tajomstva.

Neozvi sa mu sem tam, nebuď z neho hotová. Vytváraj napätie a neistotu. Nikdy nedávaj chlapovi najavo, že si jeho. V tom momente stratí záujem a ide dobývať inú.

My chlapi potrebujeme neustále loviť, dobývať, baliť (teda pokiaľ z toho nevyrastieme) a aj v manželstve potrebujeme robiť to isté. Len to už vyzerá trochu inak. Máme to neustále dobývanie v sebe, tak nám to prosím neber.

 

Prečo je rozprávanie sa o „nás“ také nebezpečné?

Moje obľúbené. Stáva sa mi to totiž často a vždy to má rovnaký záver. Utekám!

žena-rozpráva-pár-sa-rozpráva-na-rande ako zbaliť chalana Šokujúca pravda o tom, ako zbaliť chalana či chlapa - Návod pre ženy  ena rozpr va p r sa rozpr va na rande

Ak žena čo i len naznačí vzťah alebo sa ma spýta jednu z povestných viet – „Ako ma berieš?“ „Čo bude s nami?“ a podobne, zaradím v tom momente spiatočku a už nikdy to nebude ono.

Ako som spomínal vyššie, udržuj napätie.

Nikdy sa mu neodovzdaj celá, nerozprávaj sa s ním (aspoň nie v prvých mesiacoch randenia či „chodenia“) o budúcnosti, deťoch, manželstve a príliš spoločných vecí.

Tak isto ako aj ty, má aj on svoj život. Nedýchaj mu na krk. Neprivlastňuj si ho a určite ho neobmedzuj len na seba.

Nechaj to plynúť. Keď to má výjsť, tak to výjde. Cítiť je viac ako rozprávať. Nechaj tomu voľný priebeh a keď máte byť spolu, tak spolu budete.

Neposielaj mu ale papieriky (dnes smsky) typu – „Páčim sa ti? Zakrúžkuj ÁNO/NIE“ alebo „Chceš so mnou chodiť?“. Toto už snáď ani dnešní školáci nerobia.

 

Zaujímavá poznámka jednej slečny

Ona napríklad nikdy nebalí chlapa na vzťah, ale na sex. Aby ti to zas nevyznelo všelijak, tak to uvediem na pravú mieru, pretože s ňou maximálne súhlasím.

žena ako zbaliť chalana Šokujúca pravda o tom, ako zbaliť chalana či chlapa - Návod pre ženy pexels photo 5Dvaja ľudia by si mali v prvom rade rozumieť vo veľa veciach, dokázať sa baviť o všetkom a o ničom.

Nebrať veci príliš vážne a nerozprávať sa o vzťahu.

Mali by sa priťahovať a malo by im to klapať v sexe. Potom z toho možno vznikne niečo viac.

Niečo, na čom naozaj záleží.

Ak tieto veci nespĺňaš, zabudni na vzťah. Pretože sa veľmi rýchlo skončí…

Ak chceš zbaliť chalana či chlapa, tak sa nechaj zbaliť. Inak si koleduješ o malér.

Ako mu dať najavo, že ho chceš a páči sa ti? Pozri si článok o tom, aké signály by si mu mala vysielať (z jeho pohľadu)!

Chceš mať silné sebavedomie, prirodzene priťahovať ženy a byť magnet na ženy?

Stiahni si PDF – Ako mať vyššie sebavedomie? Nájdeš v ňom 5 vecí, vďaka ktorým narastie tvoje sebavedomie a ty si budeš konečne viac veriť.

Chceš na sebe ďalej pracovať?

Ak áno, pridaj sa do FB skupiny Chceme byť lepšími chlapmi ku mne a ďalším 3127 chlapom, ktorí si denne navzájom pomáhajú, zdieľajú know-how a vytvárajú si podporné prostredie.

 • Anna

  pekny clanok hehe

 • Evushka James

  Krásny blud. Asi preto mi zúfalo hovoria niektorí známi, že „ako si mám získať ženu, hanbím sa“. Mnohých chlapov zbalili ženy a neodkúsli im z hláv, neutrpeli žiadnu ujmu. Sú chlapi, čo sú utiahnutí, odmeraní nonstop, uzavretí, hanbliví, plachí, či submisívni. Jednoducho niektoré ženy baliť vedia a tie, ktoré nevedia sú odkázané na vyčkávanie. A to platí aj u chlapov, niektorí baliť vedia a ostatní musia počkať, až ich zbalí žena.

 • Radha

  Už ste sa tu tak prekombinovali až je to do zúfania. To čo funguje je chémia a množstvo ďalších faktorov, ak je mi raz s niekým naozaj dobre nebudem špekulovať, lebo sa prešpekulujem k nule. Vôbec nechápem čo tu rozoberáte. Láska a vášeň alebo je, alebo nie je. Ten druhý mi vonia, alebo nie. Čo tu furt potrebujete riešiť? Čo furt hľadáte? Čo ste psy? Aké dobývanie, veď vzťah je komplex vecí od rána až do večera. Tak sa mi zdá, že ty, milý Casanova vôbec nevieš čo je láska. Si len taký pažravý popletač, ktorý všade zobne a nikdy nevie čo ako naozaj chutí. 🙂 Možno raz dozrieš a možno len tak odhniješ.

 • Sagvan

  OK na jednej strane pises ako nemoze chlapa obhanat, lebo taky vztah hned skonci no na druhej strane pises ako treba mat zdravo na salame…

  zdravo na salame je u mna aj to, ked zena nie len ze da signal, ale aj sama spravi prve oslovenie, nevidim najmensi problem s tym ked si zena ide za svojim

  cuduj sa svete jednu taku som mal, vztah bol super, sex este lepsi, rozdelila nas akurat zivotna cesta ktora v tom case bola ina pre oboch a bolo to tak lepsie

  cize damy nenechajte sa vobec odradit, suhlasim s tym, ze pre zaciatok stacia signaly, avsak ked toho chlapa chces a ani signaly nefunguju co stratis ked mu povies, ze sa ti paci?? zatial si sa aj tak dalej ani pomocou signalov nedostala a damy vedzte niektori z nas su niekedy super natvrdli a nie len tam dole !!! ja to pozorujem aj sam na sebe, neviem preco niekedy mi veskere signali unikaju a niekedy zbadam aj ten najviac skryty signal

 • zuzudy

  mam jednu otazku. spoznala som chalana je fajn nestretavame sa často da sa povedať že ma len vozi autom zo školy a do školy. velmi sa mi pači začali sme si aj pisat na fc ale naraz mi prestal pisat a to nechapem, ked sme si pisali tak som sa pri tom stale smiala, tak tiež mi stale pisal dvojzmysli naraz večer mi poslal odkaz na video ze “ posledný deň masturbácie “ nevedela som si to vysvetlit tak som mu len povedala ze to velmi nechapem a zmenila som temu a aj ked sa rozpravame v aute tak si zomna robi srandu, taha ma za slovička a tiež rozprava dvojzmysli a ja neviem čo si mam mysliet, či ma berie len ako kamaratku alebo či by chcel niečo viac nechapem ?

 • Casandra

  Pacil sa mi jeden chlap,par krat sme sa stretly,nebola som lahka korist prenho ale on sa potom na to vykaslal,nie kazdy chce dobijat !

  • To, že sa na teba chlap po čase Casandra vykašlal, môže mať tisíc iných dôvodov…

 • aloha_Ace

  „My chlapi potrebujeme neustále loviť, dobývať, baliť“ … nie všetci…

  • máme to v génoch.. hold 🙂

   • aloha_Ace

    @Casanova: Tak to sa asi dám vyšetriť, lebo v mojich génoch to tuším nie je 😀

    • Chan

     @aloha_Ace: dobrá správa: nemusíš sa dávať vyšetriť. čo sa týka tvojich génov, keď sa nechceš rozmnožovať, tvoje gény sa vymažú sami a zostanú naše gény s chuťou sa rozmnožovanie. Nech žije prirodzený výber 😈

     • Mat

      @Chan: Jedna vec je potrebovať „dobývať“ a druhá rozmnožovať sa ❗

     • Lolita

      chalani majú pravdu…bez dobíjania sa žiaden koitus konať nebude 😉 a keď nemáš v génoch niečo také, tak si to môžeš robiť sám v sprche bohužiaľ, lebo nám ženám sa páči byť dobíjané.

    • @Chan: @aloha_Ace: Džingischánové gény sú dnes v 50 000 000 ľudí som niekde čítal 🙂 Ak chceš po sebe niečo zanechať, daj na našu radu 😛

 • Ďakujem ;)

  😳 Diki za návod a osvetlenie myslenia mužskej časti populácie… 😯
  Budem sa to musieť naučiť. 😈 My ženy nemáme rady mužskú nerozhodnosť, a odmietnuť niekoho sa dá aj diplomaticky. Zalichotiť, že si vážime záujmu, poprípade máme nejaké sympatie, ale bohužiaľ (a občas je nutné i malinko zaklamať) máme spokojný vzťah, málo času…. 😎 A diki moc 😉 😀 A ja že kde robím chybu… 😐

 • Triniti

  …cítim sa byť zainteresovaná… 😆

 • Najvyssi cas to vyskusat 😀

  Nas fashion blog:
  http://www.must-have-this.blogspot.com

 • súhlasím :)

  😀 myslím, že tá taktika so sexom by mohla byť účinná… aj keď nie na každého chalana… 🙂 tak či tak, myslím, že stojí za vyskúšanie… 🙂

  • Vyskúšaj a daj nám potom vedieť, ako si uspela 😉

   • súhlasím :)

    @Tiana: 😀 zatiaľ má tá taktika celkom dobrý úspech… 😀 momentálne to vyzerá tak, že čoskoro zmením stav na „zadaná“ 😀