3 TAJOMSTVÁ, ako mať už v 2018 ženy, peniaze a život, o ktorých snívaš

Ako byť chlapom, ktorý ženy priťahuje živé vysielanie 3 TAJOMSTVÁ, ako mať už v 2018 ženy, peniaze a život, o ktorých snívaš muz v smokingu s poharikom a cigarouAni nezačni čítať tento článok, ak práve teraz každý týždeň randíš s tými najkrajšími ženami, máš toľko peňazí koľko potrebuješ, máš vysoké a zdravé sebavedomie, živíš sa tým, čo ta baví a sex máš vždy keď si to ty zaumieniš.

Pokiaľ krútiš hlavou, neveriacky čítaš moje slová, zdvíhaš obočie a ťukáš si do čela, že to tak nie je a či som sa náhodou nezbláznil, tak pokračuj v čítaní ďalej.

Predstav si na moment, že by si bol tým chlapom, ktorého som v úvode opisoval, ty.

Že si chlapom, ktorý ženy priťahuje úplne prirodzene už len tým, že je.

Predstav si, že si chlap, ktorého ženy vyhľadávajú a chcú ho do vzťahu alebo do postele.

Predstav si, že ty si ten, kto si vyberá s akou ženou chce byť a s akou ženou chce nakoniec skončiť.

Predstav si, že máš toľko peňazí, koľko chceš. Predstav si, že žiješ život, po ktorom túžiš.

Čo ak by som ti povedal, že to nemusí byť len tvoja predstava, ale že to môžeš dosiahnuť?

No najprv si musíš uvedomiť…

 

Vezmi zodpovednosť do vlastných rúk

Každý máme zodpovednosť za svoj vlastný život a za výsledky, ktoré dosahujeme. Nie tvoji rodičia, nie vláda, nie korporácie či zamestnávateľ. IBA TY SÁM.

Väčšina ľudí však má vždy dokonalú výhovorku, prečo sa niečo nedá. Prečo neoslovili tú ženu. Prečo nemôžu opustiť školu, či podať výpoveď v robote.

„Ja na to nemám bunky.“

„Nie som dosť dobrý.“

„Nenarodil som sa do bohatej rodiny.“

„Treba byť reálny.“

„Nemám šťastie.“

„Som príliš malý, vysoký, mladý, starý, škaredý, hlúpy…“

… každý si môže doplniť tú svoju výhovorku, prečo ešte nie je tam, kde by (možno v kútiku duše a hlavne to nehovoriť nahlas, aby ma nikto nehodnotil) chcel byť.

Ivo Toman raz povedal skvelú myšlienku: Neschopný vysvetľuje.“

živé vysielanie 3 TAJOMSTVÁ, ako mať už v 2018 ženy, peniaze a život, o ktorých snívaš Dollarphotoclub 72328807 e1468070104731

 

Tiež som si tým prešiel

Prvé, čo som musel kedysi spraviť, aby som sa dostal tam, kde som dnes (a ja som ešte neskončil a neprestal), bolo zmeniť myslenie a odstrániť obmedzujúce presvedčenia, ktoré by ma držali tam dole.

Akonáhle som odstránil tieto limitujúce presvedčenia z hlavy a začal som na sebe viac makať, začalo sa mi dariť vo všetkých oblastiach.

Do môjho okolia prichádzalo viac žien, začal som zarábať viac peňazí, moje vzťahy sa zlepšili, cítil som sa sebavedomejší a vedel som, že dokážem, čo si zaumienim.

 

Chcem ti pomôcť

Musíš si uvedomiť, že potrebuješ systematicky pracovať na tvojom vlastnom živote a tvojej osobnosti, aby si mohol priťahovať aj tie najkrajšie ženy úplne prirodzene bez toho, aby si sa musel krvopotne snažiť.

Ak chceš mať život a ženy, ktoré väčšina chlapov nemá, potrebuješ robiť veci, ktoré väčšina chlapov nerobí a nie je ochotných robiť. Dáva ti to zmysel?

Chcem ti s tým pomôcť, preto som pre teba pripravil živé vysielanie, pokiaľ si ho nestihol, tak nezúfaj. Ešte pár dní ti nechám sprístupnený záznam, na ktorom som ti prezradil 3 tajomstvá, ako mať už v roku 2018 ženy, peniaze a život, o ktorých si doteraz len sníval.

Pozri si záznam zo živého vysielanie zdarma hneď teraz >>

Odhalím ti TAJOMSTVO #1, najčastejšie zabúdaná vec pri cieľoch, kvôli ktorej to vyše 90 % ľudí po pár dňoch vzdá a ako sa tomu ľahko vyhnúť.

Poviem ti aj TAJOMSTVO #2, prečo väčšina novoročných predsavzatí či cieľov stroskotá a ako konečne dosiahnuť to, po čom už roky neúspešne túžiš.

A zaklincuje to TAJOMSTVO #3, najdôležitejšie rozhodnutie, ktoré by si mal spraviť ešte predtým, ako vôbec začneš a prečo je motivácia zvonku ako smrad.

A toto je len štipka toho, čo všetko sa na živom vysielaní dozvieš.

Bolo to brutálne. Presvedč sa sám.. 🙂

Pozri si záznam zo živého vysielanie zdarma hneď teraz, kde ti poviem 3 tajomstvá, ako mať už v 2018 ženy, peniaze a život, o ktorých si doteraz len sníval.

Chceš na sebe ďalej pracovať?

Ak áno, pridaj sa do FB skupiny Chceme byť lepšími chlapmi ku mne a ďalším 3127 chlapom, ktorí si denne navzájom pomáhajú, zdieľajú know-how a vytvárajú si podporné prostredie.