Ukážky Vtipnej Drzosti pre tvoju VYŠŠIU PRÍŤAŽLIVOSŤ a HODNOTU (overené praxou)

2

ako rozosmiať ženu, vtipná drzosť, smiech vtipná drzosť Ukážky Vtipnej Drzosti pre tvoju VYŠŠIU PRÍŤAŽLIVOSŤ a HODNOTU (overené praxou) man whispering in womans earPosledné 2 mesiace som dosť zavalený mailami od chlapov, ktorým Vtipná Drzosť funguje úplne peckovo.

Je to šialené, no ak denne nedostanem aspoň 5 správ na sociálnych sieťach s otázkami na túto tému, tak si začínam myslieť, že niečo nie je v poriadku.

Prečo ide o tak populárnu techniku ako si zvýšiť hodnotu a príťažlivosť?

 

Pretože Vtipná Drzosť je tutovka, ktorá proste funguje!

S presnosťou švajčiarskych hodiniek a rafinovanosťou Jamesa Bonda ti tento koncept okamžite zvýši hodnotu a príťažlivosť u krásnych žien.

Tým sa staneš MUŽOM, ktorý si bude vyberať ženy.

Bez manipulácie, bez strojenosti, bez umelých naučených fráz.

V minulých mojich článkoch si sa presvedčil, že Vtipná Drzosť je silný a účinný nástroj, ako sa staneš príťažlivejším chlapom, na ktorého sa ženy nepozerajú ako na kamaráta alebo ťuťuli muťuli bútľavú vŕbičku na vyplakanie sa.

Ale na chlapa, s ktorým chcú mať sex.

Vtipná Drzosť nie je svätý grál a sama o sebe nefunguje, pretože budeš pôsobiť strojene a umelo.

Je to „iba“ nástroj.

Mega nástroj, ktorý je ako dynamit – v nesprávnych rukách môže napáchať veľa škôd v medziľudských vzťahoch (o tom niekedy nabudúce).

Ale v rukách majstra sa z nej stáva spôsob, ako si zvýšiš charizmu, popularitu a príťažlivosť.

Ešte predtým, ako sa pozrieme na konkrétne ukážky z praxe (ktoré pravidelne denne používam), tak si stiahni tie najúspešnejšie techniky Vtipnej Drzosti, ktoré som pre teba pripravil v tomto stručnom prehľadnom dokumente


Hotovo?

Perfektné!

Poď sa teraz so mnou pozrieť na 3 ukážky skvelo zvládnutej Vtipnej Drzosti spolu s krátkymi analýzami.

 

3 výborne zvládnuté ukážky Vtipnej Drzosti

Každá zvládnutá ukážky Vtipnej Drzosti je typická tým, že si ustál danú situáciu a pohotovo si šplechol drzú poznámku, ktorá bola priehľadne vtipná.

Ženu v mysli napadne: „Kks, nemôžem uveriť, že to povedal… ale páči sa mi to!“

Využívaš subkomunikáciu (medzi riadkami) a dávaš tým žene takto najavo, že máš vyšší sociálny status, si nad vecou a nebojíš sa vyhrotenia situácie a prípadného konfliktu.

(Mimochodom – chlap s nízkym statusom (beta) má panický strach z konfliktu a chce byť s každým zadobre, usmieva sa, poklonkuje a má veľké zábrany Vtipnú Drzosť používať (o tom možno niekedy nabudúce).

ako ju rozosmiať, ako budem príťažlivý, sexepíl vtipná drzosť Ukážky Vtipnej Drzosti pre tvoju VYŠŠIU PRÍŤAŽLIVOSŤ a HODNOTU (overené praxou) VD optin obrazok do  lankov s my ou e1445960183363

1.“Aké majú menu?“ – „Samé kuracie!“

Ako zabaviť ženu, ako zaujať ženu, ako rozosmiať ženu vtipná drzosť Ukážky Vtipnej Drzosti pre tvoju VYŠŠIU PRÍŤAŽLIVOSŤ a HODNOTU (overené praxou) bigstock Happy Couple Talking On Date 94617335Tu potrebuješ vedieť, aké jedlo kočka neznáša.

Tento týždeň som si takto doberal dievča, o ktorom som vedel, že neznáša kuracie mäso. (Kks, to takí ľudia aj existujú??)

Potom potrebuješ, aby sa ťa spýtala jednu z týchto otázok: „Aké majú menu? (v reštaurácii)“ alebo „Čo mi kúpiš na obed?“ alebo, keď kočka používa Vtipnú Drzosť na teba: „Dovolím ti pozvať ma na ľahký obed.“

V takých prípadoch jej odpovedz: „Majú kuracie krídla s kuracou ryžou, poliate kuracou omáčkou… a kurací dezert.“

alebo

„Kúpim ti kuraciu polievku s kuracími fašírkami a kuraciu limonádu. S kuracou tortou…“

alebo

„OK, ale musíš vyjsť zo svojej zóny komfortu, pretože si dáme moje obľúbené jedlo. Kurací kebab v kuracej žemli a kurací dezert.“

Tu krásne vidíš tú drzosť, pretože na jej otázku odpovieš tým, čo neznáša. Zároveň je to však vtipné, pretože to nemyslíš vážne. Preženieš to do extrému.

Čo by urobil chlap s nízkym statusom, ktorý sa žene pchá do zadku?

Dal by žene jednu z týchto odpovedí:

„Majú čo len chceš… vyber si.“

„Jasné, rád ťa pozvem, na niečo dobručké.“

„Čo by si si prosila? Čo máš najradšej?“

Čiže zhrnutie – využiješ to, čo nemá rada a oznámiš jej, že to dostane.

Inšpiruj sa.

 

Ja a Brian Tracy vtipná drzosť Ukážky Vtipnej Drzosti pre tvoju VYŠŠIU PRÍŤAŽLIVOSŤ a HODNOTU (overené praxou) Ja a Brian Tracy
Ja som ten vpravo (šokujúce, že?)

2.“Pozri Brian Tracy má so mnou foto. Kto má foto s tebou?“

Tu potrebuješ mať foto s nejakou známou VIP osobnosťou (ak nemáš, tak si nejakú sprav šup šup napríklad si kúp VIP lístok na seminár známeho spíkra, hudobnej skupiny alebo nebodaj choď na míting tvojej obľúbenej politickej strany :)).

Keď jej budeš tú foto ukazovať, tak jej povedz: „Aha, (VIP osobnosť) má so mnou foto. S tebou sa kto odfotil?“

Týmto humorne zvýšiš svoj status nad status tej celebrity a zároveň ukážeš, aký si originálny a vtipný.

Narušíš zároveň jej vzorec myslenia, kedy človek očakáva niečo typu: „Aha, s kým mám foto…“ lenže ti povieš: „Aha, kto má so mnou foto.“

Zároveň (a toto je dôležitejšie) ju vyzveš, aby sa ti ona kvalifikovala a ukázala ti s kým má foto ona.

Ak nijakú nemá, môžeš si ju doberať: „Nikto zaujímavý nemá s tebou foto, som sklamaný… to by si mala napraviť…“

 

 3. „Let me Google it for you, honey!“

vygoogliť, rozosmiať ženu, vtipná drzosť vtipná drzosť Ukážky Vtipnej Drzosti pre tvoju VYŠŠIU PRÍŤAŽLIVOSŤ a HODNOTU (overené praxou) let me google that for you 1Vždy keď ťa žena poprosí, aby si jej poslal nejaké info o nejakej téme, tak využi bezplatnú službu Let me Google it for you.

Je to primerane drzé a veľmi vtipné.

Modelová situácia: Počuj, vieš, ako sa nahrávajú videá na Youtube?“ tak jej môžeš ukázať, že je lenivá si to vygoogliť.

Klikni sem a pozri si, ako by mal tvoj link vyzerať po takejto jej prosbe.

Vtipné na tom je, že táto služba dá návštevníkovi jasne najavo, že je lenivý si to vygoogliť. Spustí sa krátka animácia a text, ktorý…

…no veď uvidíš sám. Pozri si, aký zážitok by kočka mala mať, keď jej pošleš link s info o tvorení stránok vo WordPress-e

Ďalšia možnosť Vtipnej Drzosti je povedať jej na jej prosbu: Tak s týmto mám celkom skúsenosti.  Ukážem ti to na drinku, mám rád Mojito. (drzo jej oznámiš, že ťa má pozvať – tvoje know how za drink pre teba, ak je kočka chytrá, tak to pochopí…)

Chlap, ktorý stavia ženy na piedestál by sa išiel okamžite roztrhať, aby jej pomohol hneď a rýchlo.

Mimochodom, vždy keď žene s niečím pomôžeš, tak si vtipne drzo vypýtaj odmenu, ktorá vás zblíži.

A na záver moja klasika – 4 TOP najlepšie techniky Vtipnej Drzosti pre teba zadarmo. Sťahuj a ešte dnes si zvýš hodnotu v rozhovore s kočkou.

Na nič nečakaj, lebo to spravím za teba:

ako ju rozosmiať, ako budem príťažlivý, sexepíl vtipná drzosť Ukážky Vtipnej Drzosti pre tvoju VYŠŠIU PRÍŤAŽLIVOSŤ a HODNOTU (overené praxou) VD optin obrazok do  lankov s my ou e1445960183363

Zhrnutie

Určite si teraz presvedčený, že potrebuješ byť vnímavejší pri kontakte so ženami a všímať si bežné a zdanlivo nevyužiteľné situácie k tomu, aby si vytvoril drzý humor doslova na počkanie.

Využi túto silnú konverzačnú techniku a buduj si príťažlivosť a charizmu u krásnych žien a u ľudí celkovo.

Nabudúce si na tomto skvelom blogu nájdeš článok o tom ako totálne pokaziť Vtipnú Drzosť (nepodarené techniky aj s analýzami).

 

P.S. Už si sa pridal do FB skupiny Chceme byť lepšími chlapmi?! Ak si na Facebooku, je to skvelý spôsob, ako komunikovať spolu s Michalom a ostatnými chlapmi (a vidieť odpovede aj na ich otázky).

Chceš na sebe ďalej pracovať?

Ak áno, pridaj sa do FB skupiny Chceme byť lepšími chlapmi ku mne a ďalším 2483 chlapom, ktorí si denne navzájom pomáhajú, zdieľajú know-how a vytvárajú si podporné prostredie.

11 rokov sa intenzívne venujem osobnému rozvoju a verím, že poctivá práca na sebe je pre chlapa to najlepšie afrodiziakum. Denne moja tvorba pomáha tisíckam chlapov. Pridaj sa k nim a pomôžem ti by príťažlivejší rečník, úspešnejší obchodník a sebavedomejší chlap. Založil som najčítanejší blog o charizme na Slovensku. KLIKNI SEM a odoberaj čerstvé novinky ako si zvýšiš Sexuálnu Charizmu
 • Rene

  Kravina jak traky …na niečo také môže skočiť len taká drbnutá ženská, o ktorých tu celý čas píšeš/te… Taká normálnejšia by sa pri niečom takom ihneď otočila o 180° a čiara dym by zdrhla preeeč …Sorry chlapi – autori týchto článkov, ale samé blbosti učíte tých chlapov

  • John

   To by som chcel vediet kolko zien si v zivote mal….Z mojho pohladu si cista BETA ktora absolutne nechape zeny 😀 …..tych 180stupnov je asi tvoja pravidelna skusenost