The New Guy

The New Guy the new guy

V minulosti som vyhľadával stránky, ktoré by mi pomohli pochopiť ženy a vzťahy s nimi. Keďže kedysi iní pomohli mne, teraz som sa rozhodol, že ja pomôžem ďalším. Ak ťa trápi čokoveľvek ohľadne randenia, či vzťahov, neváhaj mi napísať a ja ti určite odpíšem.

Budem sa zameriavať hlavne na psychológiu vzťahov a najdôležitejšie kroky pre tých, ktorí by chceli zmeniť svoj život a zlepšiť svoj úspech u opačného pohlavia. Ak nevieš ako začať, moje články sú práve pre teba. Taktiež sa pokúsim vysvetliť, ako prejsť od randenia až ku vzťahu.

 

Príbeh

Od malička som vynikal inteligenciou, aj vďaka môjmu IQ 145. Vždy som všetko vedel, vyhrával rôzne súťaže v programovaní či matematike. A ako to už býva, môj úspech so ženami bol prakticky nulový. Moja inteligencia mi bola nanič, keďže pre randenie platia úplne iné pravidlá a tie sa mojou logikou nedali pochopiť. Keď mi to nevyšlo s jednou babou, dlho som sa z toho spamätával a keď som sa z toho konečne spamätal, čoskoro to nevyšlo s ďalšou.

Pred vyše 9 rokmi mi kamarát poslal jednu nahrávku a vtedy som si uvedomil, že som to všetko robil zle a že aj pre mňa existuje šanca. Rozhodol som sa, že to zmením a že nájdem spôsob, ktorý mi bude fungovať. Dostal som sa na hranicu, keď som si povedal, že som ochotný urobiť čokoľvek preto, aby som túto časť svojho života vyriešil. Skúšal som, až kým som ten spôsob nenašiel. Moje hľadanie sa skončilo za menej ako rok. Našiel som svoju priateľku, s ktorou som momentálne už vyše 8 rokov v monogamnom vzťahu.

 

 

“Počas svojej kariéry som minul viac ako 9000 krát. Prehral som takmer 300 zápasov. 26 krát mi spoluhráči verili, že trafím víťazný kôš a ja som minul. Znovu a znovu a znovu som vo svojom živote neuspel. A takto som sa stal úspešným.” – Michael Jordan

 

Odkazy:

Články na blogu

 

Kontakty:

email: the_new_guy@akozbalit.sk