Môj nový online kurz, živý seminár a súťaž o iPad 3 (spolu v hodnote 1150€) iba do 28.3. ZADARMO?!

Pozorne si prečítaj a pozri všetky informácie na tejto stránke do konca, aby si mal jasno v tom, ako môžeš získať môj nový online kurz a živý seminár zadarmo a mal možnosť byť zaradený do súťaže o nový iPad 3.

 

Bonus č.1 – Online kurz Majster Reči (v hodnote 250€)

Chcem získať kurz Majster Reči a 1-dňový živý seminár ZADARMO

 

Ako si môžem uplatniť nárok na spomínané kurzy a seminár (video nižšie) v hodnote 650€ ZADARMO?

1. Pozri si video od Dávida Kirša k Email Academy Premium a ako môžeš od neho získať zadarmo bonusy v hodnote viac ako 200.000Kč .

2. Ak sa rozhodneš vstúpiť do jeho plateného programupošli mi obratom potvrdzujúci email po jeho zaplatení na casanova@akozbalit.sk

3. Kurz Majster Reči (v máji) a 1-dňový živý seminár s Milanom Markom (na prelome septembra/októbra) získaš odo mňa grátis.

 

Bonus č.2 – Živý seminár s Milanom Markom (v hodnote 399€)

Chcem získať kurz Majster Reči a 1-dňový živý seminár ZADARMO

 

Bonus č.3 – Nový iPad 3 white (v hodnote 500€)

Nový iPad 3 white  Môj nový online kurz, živý seminár a súťaž o iPad 3 (spolu v hodnote 1150€) iba do 28.3. ZADARMO?! ipad3 600 x 4501

Podmienka – Ak sa do 28.3. 23:59 pridá do kurzu EAP cez môj partnerský odkaz ešte 5 chalanov, zaradím ťa do zlosovania o tento nový iPad 3 white spolu s ostatnými, ktorí si už kurz Dávida Kirša Email Academy Premium kúpili.

 

Dôležitý dodatok k získaniu mojich bonusov:

– Ak plánuješ vstúpiť do platenej časti kurzu Email Academy Premium, vymaž si pre istotu cookies v tvojom prehliadači a následne na to vstúp cez môj partnerský odkaz (http://emailacademy.cz/online/?a_box=ms48ykxf). Inak nebudem môcť priradiť tvoju objednávku k mojim bonusom a možnosti získať iPad 3.

Nesmieš kurz EAP reklamovať do 30 dní od jeho kúpy. Ak sa tak stane, strácaš nárok na všetky moje bonusy k nemu.

 

Táto exkluzívna ponuka platí iba pre návštevníkov akozbalit.sk a je podmienená kúpou programu Email Academy Premium do 28.3. 23:59 (do polnoci)