[Pýtaj sa Michala] Ako sa (ne)dohadovať na mieste stretnutia

14895525_10208613804036068_1172066020_o miesto stretnutia [Pýtaj sa Michala] Ako sa (ne)dohadovať na mieste stretnutia 14895525 10208613804036068 1172066020 oMožno chceš vedieť, ako získať svoju kamarátku či ženu, ktorú si prednedávnom spoznal… Ako zvýšiš svoje sebavedomie… Ako si konečne nájdeš či udržíš priateľku…

Alebo ťa zaujíma čokoľvek ohľadom žien a vzťahov?

Tak to si tu správne.

Práve teraz môžeš položiť svoju otázku a získať odpovede na otázky, ktoré ťa zaujímajú. Vytvoril som rubriku: Pýtaj sa Michala.

Ako funguje?

Môžeš mi kľudne napísať na tento formulár, čo ťa v oblasti žien a vzťahov zaujíma. Ja každý týždeň odpovedám na otázku. Odpoveď nájdeš na mojom Youtube kanáli a v článku.

 

Dnes mi chalan píše: nedávno som sa zoznámil s jednou ženou po práci na ceste domov, keď jej niečo vypadlo z kabelky. Úplne náhodne sme spolu kecali asi 15min. Potom sme si intenzívne písali asi 2 týždne, bola na mňa namotaná (to sa mi ešte nestalo). Väčšinou mi baby samé nepíšu, tiež mi písala, že by ma rada videla a chcela by ísť na dobrú večeru. Nie je zlatokopka – baba, čo si vie sama pekne zarobiť. Tak som súhlasil s večerou  a napísal som, že sa stretneme v meste.

Tam nastal problém – chcela aby som šiel po ňu domov a potom šiel do mesta do reštiky. Ja som s tým nesúhlasil –  stretnime sa v meste, ale ona zdupkala, že nevie či pôjde. Pred tým bola namotaná. Je to fakt krásna a inteligentná baba, tak som si povedal, že ona musí byť matka mojich detí. Ja som ďalej trval na svojom aby sme sa stretli v meste. Nemám auto a fakt sa mi nechce pre ňu až do Devínskej. Myslíš, že som sa zachoval zle, keď som navrhol miesto na stretnutie v meste a potom pôjdeme priamo do reštiky? Trvám si stále za svojím. Videl som sa s ňou zatiaľ len raz a chodiť pre ňu autom domov sa mi nezdá dobré. Pokiaľ má chce, musí rešpektovať môj návrh, či sa mýlim?

Michalova odpoveď:

Je to veľmi zaujímavá situácia, ktorá sa stala samozrejme pár krát aj mne. Poďme sa pozrieť na túto komplikovanú situáciu a aké je z nej rozuzlenie.

 Moje skúsenosti s týmto problémom

Keď som sa chcel stretnúť so ženou, ktorá bola na mňa namotaná a páčila sa mi, tak som po ňu prišiel.

Už len z toho dôvodu, že neboli často z centra, museli dochádzať. Keď som chcel byť s nimi dlhšie, nechcel som prihliadať na večerné spoje. Prišiel som po ne aby si mohli dať opätky, nahodiť sa, aby mali komfort, aby som ich potom mohol zaviesť domov, aby sme mali priestor poprípade na sex (ak by všetko išlo dobre).

Takže aj na tie veci musíš pamätať, a ak pokiaľ sa mate dohadovať na tých drobnostiach a ak na tom to má padnúť, tak sa musíš sám seba opýtať, či ti to za to stojí.

 

Žena ťa testuje

Pokiaľ sa ti nechce teraz na prvé stretnutie, keď má to byť to najlepšie stretnutie – prvé rande, pokiaľ to už stroskotá na takejto malinkej veci a keď už teraz nechceš prísť po ňu a ukázať nejaký ústupok voči nej, tak aké to bude do budúcna.

Možno o mesiac, možno o rok budete spolu vo vzťahu a ona bude chcieť niekam ísť a tebe sa nebude chcieť ísť a budeš ležať na gauči – pokiaľ už teraz jej ukazuješ také správanie, tak potom to bude v budúcnosti pravdepodobne už vo veľkom.

 

Miesto stretnutia

Odporúčam ti, aby si nebral baby do reštaurácie. Man and woman having a fun conversation miesto stretnutia [Pýtaj sa Michala] Ako sa (ne)dohadovať na mieste stretnutia AdobeStock 96020578

Choďte sa prejsť, choďte spolu von, kŕmiť kačky do parku, pozerať na hviezdy, spraviť niečo, čo nemusí stáť veľa peňazí.

Keď sa stretneš len s jednou ženou za týždeň, keď pôjdete napr. do kina alebo večeru (10-30 eur). Aj keď len pôjdete na kávu, necháš tam 5-6 eur, vyrátaj si krát 52 týždňov a za jeden rok minieš okolo 500-600eur, ktoré minieš na ženy.

Sprav svoje prvé stretnutia čo najviac uvoľnené, nevolaj to rande a kľudne sprav nejaký kompromis. Prídi po ňu a daj jej priestor. Ukáž jej, že vieš zabezpečiť základné služby. Ale nenechaj si skákať po hlave, maj svoje vlastné zásady. Pokiaľ chceš ale získať niečo, čo by si inak nezískal sprav kompromis 🙂

Ak chceš vedieť viac o tom, ako zavolať ženu na rande, bez toho aby ťa odmietla, prečítaj si tento článok: Ako ženu zavolať na rande, bez toho, aby ťa odmietla?

 

Keď máš aj ty otázku

Keď teda máš nejakú otázku, tak v rámci rubriky Pýtaj sa Michala odpovedám každý jeden týždeň. Napíš mi ju SEM cez tento formulár – tu môžeš zadať svoju otázku. Ak chceš svoju otázku zadať súkromne a chceš odpoveď čo najrýchlejšie, môžeš využiť moje platené osobné konzultácie.

Bližšie o stretnutiach hovorím v prémiovom kurze Majster reči 2, kde ti prezradím detailne, ako prísť na stretnutie, ako by malo prebiehať, ako po stretnutí, ako ju viesť k tomu, aby z toho stretnutia niečo bolo aby si mohol využiť aj napríklad to auto, ktorým po ňu prídeš.

Ak sa ti toto článok páčil, pomohol ti, alebo vieš o niekom, komu by mohlo pomôcť, tak mu ho pošli, prípadne ho zdieľaj so svojimi priateľmi.

Ak chceš viac takýchto videí, pridaj sa aj na odber tohto YouTube kanála.

No pamätaj: Nenaháňaj ženy, nauč sa ich priťahovať úplne prirodzene a staň sa magnetom na ženy.

 

Chceš na sebe ďalej pracovať?

Ak áno, pridaj sa do FB skupiny Chceme byť lepšími chlapmi ku mne a ďalším 1819 chlapom, ktorí si denne navzájom pomáhajú, zdieľajú know-how a vytvárajú si podporné prostredie.