[Pýtaj sa Michala] Ako udržiavať čaro, kým sa stretnete

Možno chceš vedieť, ako získať svoju kamarátku či ženu, ktorú si prednedávnom spoznal… Ako zvýšiš svoje sebavedomie… Ako si konečne nájdeš či udržíš priateľku…

Alebo ťa zaujíma čokoľvek ohľadom žien a vzťahov?

Tak to si tu správne.

Práve teraz môžeš položiť svoju otázku a získať odpovede na otázky, ktoré ťa zaujímajú. Vytvoril som rubriku: Pýtaj sa Michala.

Ako funguje?

Môžeš mi kľudne napísať na tento formulár, čo ťa v oblasti žien a vzťahov zaujíma. Ja každý týždeň odpovedám na otázku. Odpoveď nájdeš na mojom Youtube kanáli a v článku.

 

Dnešná otázka: naučil som sa písať s babami, všetko ide ako má, používam metódy daj a vezmi, otáčanie kariet, sexuálne obrazy, nedostupnosť, vtipnú drzosť. Dohodnúť sa na stretku teda nie je problém, no zasekol som sa v takmer väčšine mojich konverzácii pri jednej veci. Zo začiatku tam stále je ta iskra. Keď sme sa dohadovali na prvom stretku, dievčaťu nerobilo problém prísť ku mne do mesta precestovať vyše 100km a stretnúť sa so mnou. No obaja sme nemali voľno a vyšli sme z tej témy, následne som chcel ísť k nej bližšie(50km) a stretnúť sa na neutrálnej pôde. Vtedy to začínalo ísť ťažšie, začala sa vykrúcať. Napr. keď je dievča ďalej odo mňa nevieme sa stretnúť a trvá to 1-2 mesiace kým sa zhodneme na termíne, a keď to náhodou nevyjde začne to upadať. Čo teda urobiť, aby to čaro neupadlo tak ľahko a aby vydržalo dlhšie ako týždeň alebo par mesiacov? V akom duchu mám viesť tú konverzáciu aby to neupadlo a aby tam ten plameň bol, kým sa stretneme?

Michalova odpoveď

 

V prvom rade mi dovoľ pogratulovať ti k tomu, že zavádzaš metódy, ktoré ta učím do praxe, že využívaš sexuálne obrazy, nedostupnosť, metódu otočenia kariet, doberáš si ženy a ďalšie a ďalšie takže máš tie výsledky, ktoré máš mať stretávaš sa so ženami aj keď nie s každou ti to vyjde.

Dovoľ mi povedať ti, že ani mne to nevyšlo s každou jednou u ktorej som zavádzal tieto princípy, ku ktorej som sa správal tak ako som sa mal správať. Písal som si s množstvom žien, boli namotané, chceli sa stretnúť, bavili sme sa o sexe a niektoré boli dokonca zaľúbene, no aj napriek tomu to občas nevyšlo.

Vysvetlím ti to na príklade

Pripomína mi to príbeh s Gabikou- bola z Trnavy a ja z Nitry. Na prvé stretnutie pricestovala za mnou autobusom. Doberali sme sa, flirtovali sme, padli dotyky a už pred tým sme sa bavili o nejakých sexuálnych obrazoch a využíval som tieto veci. Na konci stretnutia som na ňu pozeral, odviezol som ju na stanicu pozeral som na ňu ona na mňa par sekúnd, čakala že ju pobozkám, a ja som jej povedal ahoj pekný deň a že som rad že som sa s ňou stretol. Po asi 10-15 minútach som jej napísal sms-ku, že takto je to lepšie, že som mal chuť ju pobozkať ale nespravil som to. A ona mi na to odpísala, že takto sa jej to páčilo a malo to to správne čaro.

Neskôr cca o týždeň sme si písali na Facebooku a o pol 12 večer mi napísala, že ide do sprchy, písali sme si niečo o sexuálnych obrazoch a keď vyšla zo sprchy napísala mi, že ma na mňa chuť 😀 okamžite som sa dal do auta nachystal som sa a o cca o pol druhej som prišiel po ňu po tom ako sme sa dohodli, že to nebude len pri tej chuti. Užili sme si fantasticky sex, prišiel som o pol šiestej s úsmevom na tvári.

 

Prečo som vybral tento príklad?

Toto nie je príbeh aby som sa ti chválil. Toto je príbeh aby som ti ukázal, že môžete byť aj 50 aj 100 km ďaleko. Pokiaľ žena chce a ma chuť tak nemá výhovorky a žiadne problémy. Ak žena chce tak aj o polnoci sa môžete stretnúť, bozkávať sa alebo len tak pozerať na hviezdy. To už je na vás. Pokiaľ žena nechce bude hľadať výhovorky, nenájdete si na seba termín.

 

Alternatívny termín

day-planner-828611_640 ako udržiavať čaro [Pýtaj sa Michala] Ako udržiavať čaro, kým sa stretnete day planner 828611 640Odporúčam ti, aby si sa stretával so ženami, ktoré sú z blízkeho okolia. Píš si aj s inými ženami, píšte si o stretnutí, ale nič jej nevyčítaj ak toto stretnutie nevyjde.Ak nevie prísť na konkrétny termín, tak ti odporúčam nech navrhne alternatívny termín. Podľa toho zistíš či sa len vyhovára alebo či má skutočne dobrý dôvod prečo neprísť na stretnutie.

Nemôže napr. kvôli tomu lebo ma toho veľa v škole ale povie ti: dnes nemám čas ale v sobotu večer by sme sa mohli stretnúť. Pokiaľ navrhne sama termín je to super. Ak sa bude vykrúcať do nemoty kašli na ňu pravdepodobne ju neprehovoríš, pravdepodobne má niekoho iného, ma iné priority. Píš si s ďalšími ženami, neber ju ako samozrejmosť. Keď už raz bola na teba namotaná a bol si najlepší na svete to neznamená, že z toho niečo musí byť.

 

Keď máš aj ty otázku

Keď teda máš nejakú otázku, tak v rámci rubriky Pýtaj sa Michala odpovedám každý jeden týždeň. Napíš mi ju SEM cez tento formulár – tu môžeš zadať svoju otázku. Ak chceš svoju otázku zadať súkromne a chceš odpoveď čo najrýchlejšie, môžeš využiť moje platené osobné konzultácie.

Detailnejšie o tom hovorím v prémiovom kurze online hra 3, ktorý pravdepodobne aj ty už máš, ktorý si mi dával túto otázku. Ak ho ešte nemáš tak o sexuálnych obrazoch, nedostupnosti, doberaní si, metóde otočenia kariet tam hovorím aby si vedel ako to zapracovať do konverzácie aby sa s tebou chceli stretnúť a možno tak ako Gabika ešte v tú noc ti napíše, že má na teba chuť a môže si užiť celkom zaujímavé chvíle.

Verím, že ti tato odpoveď pomohla aj ty čo pozeráš toto video a možno budeš takéto niečo riešiť.

Ak sa ti toto článok páčil, pomohol ti, alebo vieš o niekom, komu by mohlo pomôcť, tak mu ho pošli, prípadne ho zdieľaj so svojimi priateľmi.

Ak chceš viac takýchto videí, pridaj sa aj na odber tohto YouTube kanála.

No pamätaj: Nenaháňaj ženy, nauč sa ich priťahovať úplne prirodzene a staň sa magnetom na ženy.
 

Chceš na sebe ďalej pracovať?

Ak áno, pridaj sa do FB skupiny Chceme byť lepšími chlapmi ku mne a ďalším 1819 chlapom, ktorí si denne navzájom pomáhajú, zdieľajú know-how a vytvárajú si podporné prostredie.