[Pýtaj sa Michala] Ako si vypýtať od baby Facebook

Možno chceš vedieť, ako získať svoju kamarátku či ženu, ktorú si prednedávnom spoznal… Ako zvýšiš svoje sebavedomie… Ako si konečne nájdeš či udržíš priateľku…

Alebo ťa zaujíma čokoľvek ohľadom žien a vzťahov?

Tak to si tu správne.

Práve teraz môžeš položiť svoju otázku a získať odpovede na otázky, ktoré ťa zaujímajú. Vytvoril som rubriku: Pýtaj sa Michala.

Ako funguje?

Môžeš mi kľudne napísať na tento formulár, čo ťa v oblasti žien a vzťahov zaujíma. Ja každý týždeň odpovedám na otázku. Odpoveď nájdeš na mojom Youtube kanáli a v článku.

 

Dnešná otázka znie: ako si vypýtať od baby z pokecu Facebook tak, aby mi ho naozaj aj dala a aby to nebolo otravné a vtieravé.

Michalova odpoveď:

V prvom rade ti chcem povedať, že je úplne v poriadku a dobre získať od nej Facebook pokiaľ ju máš na zoznamke, na pokeci, na Badoo, Stretni alebo akejkoľvek inej zoznamke, pretože Facebook nie je zoznamka. Je to sociálna sieť, je to druhý level, kde má svoje fotky, záujmy, svojich priateľov a je to jej osobný priestor. Takže určite je v pohode keď ju dostaneš zo zoznamky na sociálnu sieť, kde je jej osobný priestor.

 

To čo mne fungovalo v minulosti bol nasledujúci postup:

  1. krok –  potrebuješ ju niečím zaujať . Potrebuješ byť iný ako ostatní, ktorí jej píšu: dáš mi na seba fb? Nebuď otravný, nepchaj sa jej do prdele, nevolaj ju hneď von. Potrebuješ sa odlíšiť od všetkých ostatných aby s tebou chcela tráviť čas aj mimo zoznamky.

2. krok je dať jej dôvod prečo by ti mala Facebook dať. Dať jej zámienku, že je to osobnejšie, že tu na zoznamku často nechodíš, že tam sa môžete lepšie pobaviť. Dať jej       skorší dôvod ešte pred tým, ako si ho vypýtaš.

3. krok – vytvoríš časovú tieseň – že sem často nechodíš, že ideš preč, alebo že týždeň tu nebudeš ale môžete byť spolu v kontakte na Facebooku, kde si častejšie.

4. krok – Daj jej najavo, že toto bežne nerobíš, že si nepýtaš Facebook od každej druhej. Verím, že to je pravda a pýtaš si ho len od tých, ktoré ta nejako zaujali a ktoré chceš spoznávať osobne. To je akýsi kompliment od teba, že si chceš vôbec od nej vypýtať kontakt. Takto to ber, aby to brala takýmto štýlom aj ona.

5. krok – Nepýtaj si ho ako som už naznačil: dala by si mi na seba svoj fb? Alebo podobným otravným spôsobom, ale oznam jej to ako a predpokladaj ako keby ti ho už chcela dať. 

Ako to môže v konečnom dôsledku vyzerať: počuj nemám rád moc túto zoznamku, ani sem často nechodím je to zdĺhavé a k ničomu to väčšinou nevedie. Pridaj si ma na Facebooku (dáš jej odkaz alebo meno napíšeš). Nezvyknem takéto niečo robiť, ale celkom v pohode sa mi s tebou kecá, tak v tvojom prípade môžem spraviť výnimku.

Priklad2: poď na Facebook, tu je nuda (pošleš link) a môžeš si ma pridať, ale keď budeš pozerať si moc často moje fotky alebo budeš zlá tak si ťa vymažem, dohodnutí?

Týmto jej ukazuješ, že si nevoláš každú, že sa môžete baviť lepšie, že tu je nuda a možno ti tu píše viacero žien a chceš sa venovať len niektorým. Daj jej ten dôvod prečo by mala s tebou byť, že je to kompliment z tvojej strany ale samozrejme neber to arogantne- buď rada, že si od teba pýtam Facebook.

 

Ak sa to nepodarí

Ak sa ešte stále vykrúca tak je možné, že len hrá nedostupnú a baví ju trochu ťa ponaťahovať. Neber to ako nie a môžeš si ho opätovne vypýtať v ďalšom kroku. Print ako si vypýtať od baby facebook [Pýtaj sa Michala] Ako si vypýtať od baby Facebook content

Možno si jej nedal dostatočný dôvod prečo by ti mala svoj facebook dať. Daj jej dobrý dôvod a ukáž jej, že to je z tvojej strany akýsi kompliment. Vráťme sa na začiatok, nevytvoril si dostatočnú príťažlivosť, nie si dostatočne zaujímavý, pripadáš jej ako všetci ostatní, ktorí sa jej pchajú do zadku a chcú od nej ďalší kontakt, je samozrejme pochopiteľné, že ho nedáva každému.

 

Keď máš aj ty otázku

Keď teda máš nejakú otázku, tak v rámci rubriky Pýtaj sa Michala odpovedám každý jeden týždeň. Napíš mi ju SEM cez tento formulár – tu môžeš zadať svoju otázku. Ak chceš svoju otázku zadať súkromne a chceš odpoveď čo najrýchlejšie, môžeš využiť moje platené osobné konzultácie.

To ako sa baviť so ženami cez internet a na zoznámkach detailnejšie poskytujem v mojom prémiovom kurze online hra 3 kde ukazujem ako si vytvoriť profil, ako písať prvé správy, ako sa baviť so ženami aby sa chceli s tebou stretnúť, a potom ako na tom stretnutí to spraviť tak aby na tom stretnutí došlo k niečomu bližšiemu a intímnejšiemu na konci stretnutia došlo.

Verím, že ti tato odpoveď pomohla aj ty čo pozeráš toto video a možno budeš takéto niečo riešiť.

Ak sa ti toto článok páčil, pomohol ti, alebo vieš o niekom, komu by mohlo pomôcť, tak mu ho pošli, prípadne ho zdieľaj so svojimi priateľmi.

Ak chceš viac takýchto videí, pridaj sa aj na odber tohto YouTube kanála.

No pamätaj: Nenaháňaj ženy, nauč sa ich priťahovať úplne prirodzene a staň sa magnetom na ženy.

 

 

Chceš na sebe ďalej pracovať?

Ak áno, pridaj sa do FB skupiny Chceme byť lepšími chlapmi ku mne a ďalším 1819 chlapom, ktorí si denne navzájom pomáhajú, zdieľajú know-how a vytvárajú si podporné prostredie.