[Pýtaj sa Michala] Zamiloval som sa do zadanej kamarátky, čo s tým?

Možno chceš vedieť, ako získať svoju kamarátku či ženu, ktorú si prednedávnom spoznal… Ako zvýšiš svoje sebavedomie… Ako si konečne nájdeš či udržíš priateľku…

Alebo ťa zaujíma čokoľvek ohľadom žien a vzťahov?

Tak to si tu správne.

Práve teraz môžeš položiť svoju otázku a získať odpovede na otázky, ktoré ťa zaujímajú. Vytvoril som rubriku: Pýtaj sa Michala.

Ako funguje?

Môžeš mi kľudne napísať na tento formulár, čo ťa v oblasti žien a vzťahov zaujíma. Ja každý týždeň odpovedám na otázku. Odpoveď nájdeš na mojom Youtube kanáli a v článku.

Dnešná otázka znie (a takýchto otázok je množstvo): mám problém. Zamiloval som sa do mojej kamarátky. Vždy, keď ideme von, mám chuť jej to povedať, no problém je, že ona ma priateľa a nijako ju nemôžem dostať z hlavy. Mám chuť a potrebu jej to povedať. Viem, že by som to nemal hovoriť ako prvý, ale neviem čo by som mal robiť. Prosím pomohol by si mi ?

Michalova odpoveď

Teraz budem k tebe maximálne úprimný

Vždy keď ja som chcel nejakú ženu, ktorá mala priateľa alebo s niekým začala chodiť a mal som k nej nejaké city (nebol som zaľúbený) ale vždy, keď som jej povedal čo k nej cítim, že ju beriem viac ako kamarátku, že by som mal byť s ňou, tak zákonite to vždy končilo jedným výsledkom – povedala mi že ma berie ako kamaráta a necíti to takto a že ma vzťah.

To bolo Áčko – keď som jej to povedal. Viedlo to vždy k Béčku – čo je odmietnutie a skončenie v kamarátskej zóne.

 

Moje odporúčanie

Nezamilovávaj sa do ženy, ktorá ma priateľa. Nemáš k tomu dôvod. Takéto ženy by si vôbec nemal vyhľadávať, nemal by si byt jej bútľavá vŕba, neriešiť jej problémy.

Mal by si byt v kontakte s nezadanými ženami aj keď ja s mojou Evkou som bol v kontakte aj keď bola zadaná ale neočakával som nič od toho, nesedel som doma na riti a nečakal som kedy sa rozídu. Stretával som sa s inými ženami, makal som na sebe. Týmto ti chcem povedať- rieš hlavne nezadané ženy, nemaj od toho očakávania.

Sprav sám sebe službu v tomto momente a vykašli sa na to. Nič jej nehovor a stretávaj sa s inými ženami. Prijmi sám sebe fakt, že ju pravdepodobne v tomto momente mat nebudeš.

Ak sa ona tak rozhodne a rozíde sa s priateľom tak kľudne potom s ňou buď v kontakte, ukazuj sa ako príťažlivý chlap ale nedávaj jej najavo, že k nej niečo v tomto momente cítiš. Nechaj to samozrejme na ňu, je to jej život. Je to možné, že bude pokračovať v tom vzťahu so svojim priateľom ďalej.

Keď máš aj ty otázku

Keď teda máš nejakú otázku, tak v rámci rubriky Pýtaj sa Michala odpovedám každý jeden týždeň. Napíš mi ju SEM cez tento formulár – tu môžeš zadať svoju otázku. Ak chceš svoju otázku zadať súkromne a chceš odpoveď čo najrýchlejšie, môžeš využiť moje platené osobné konzultácie.

To ako získať svoju kamarátku detailnejšie opisujem v mojom prémiovom kurze Kamarát taky rad 2, kde ti dávam krok za krokom cestu ako sa dostáť z toho kamarátstva v ktorom momentálne si, ako nebudeš viac len kamarát ako si ju získaš a udržíš. To však podmieňuje to, že nie je zadaná momentálne, je slobodná, pripadne je vo fáze, že s niekým niečo rieši, ale nesnaž sa rozbíjať druhé vzťahy. Toto by si samozrejme nechcel aby toto spravil nejaký chlap tebe ak by si bol ty s ňou.

Ak sa ti toto článok páčil, pomohol ti, alebo vieš o niekom, komu by mohlo pomôcť, tak mu ho pošli, prípadne ho zdieľaj so svojimi priateľmi.

Ak chceš viac takýchto videí, pridaj sa aj na odber tohto YouTube kanála.

No pamätaj: Nenaháňaj ženy, nauč sa ich priťahovať úplne prirodzene a staň sa magnetom na ženy.

 

Chceš na sebe ďalej pracovať?

Ak áno, pridaj sa do FB skupiny Chceme byť lepšími chlapmi ku mne a ďalším 1819 chlapom, ktorí si denne navzájom pomáhajú, zdieľajú know-how a vytvárajú si podporné prostredie.