Pýtaj sa Michala

youtube  Pýtaj sa Michala youtubeSom tu pre teba! Možno chceš vedieť, ako získať svoju kamarátku či ženu, ktorú si prednedávnom spoznal… Ako zvýšiš svoje sebavedomie… Ako si konečne nájdeš či udržíš priateľku…

Alebo ťa zaujíma čokoľvek ohľadom žien a vzťahov?

Tak to si tu správne.

Práve tu môžeš položiť svoju otázku a získať odpovede na otázky, ktoré ťa zaujímajú. Vytvoril som rubriku: Pýtaj sa Michala.

Dolu nižšie cez formulár môžeš položiť svoju otázku ohľadom žien a vzťahov. Každý týždeň vyberiem tie najzaujímavejšie, na ktoré následne spravím video odpoveď.

Pomôže tak nie len tebe, ale aj ostatným chlapom, ktorí majú pravdepodobne rovnakú výzvu ako ty.

Ak chceš, máš aj možnosť pridať sa do skupiny na FB Chceme byť lepšími chlapmi a položiť svoju otázku tam ostatným chlapom, ktorí ti tiež vedia pomôcť. Je to na tebe.

P.S. Nechceš na moju prípadnú odpoveď čakať týždne či mesiace? Máš možnosť získať moje osobné konzultácie a uistiť sa tak, že na svoju otázku dostaneš odpoveď skôr a vyriešiš to, čo ťa momentálne trápi.

Ako vyplniť formulár, aby si zvýšil svoju šancu získať odo mňa odpoveď?

Chceš získať odpoveď na svoj konkrétny problém a svoju konkrétnu situáciu, je tak?

Budem uprednostňovať najmä otázky, ktoré pomôžu čo najviac chlapom.

Odporúčam ti pozrieť si pred položením otázky či počas čakania na odpoveď sekciu na blogu Začni tu.

1. Buď čo najviac konkrétny

Ak sa ma spýtaš otázku typu: “Michal, poraď mi, ako ju mám zbaliť?” alebo “Čo jej mám povedať, aby som ju zaujal?”, tak ti, žiaľ, nebudem vedieť kvalitne a konkrétne odpovedať. Na všeobecnú otázku by si dostal len všeobecnú odpoveď.

Uveď preto čo najviac detailov a dôležitých faktov. Čo si v minulosti skúšal, čo ti fungovalo a čo nie. V akej je to fáze. Čím budeš konkrétnejší, tým lepšie. A pravdepodobnejšie tvoju otázku aj vyberiem a zodpoviem vo videu.

2. Buď čo najviac stručný

Chlapi mi občas pošlú siahodlhý román, ktorý pred odpoveďou čítam aj 10 minút a strácam sa v ňom. Takto to nepôjde. Ak mám vybrať práve tvoju otázku, mal by som ju vedieť aj vo videu prečítať a nestratili sa v nej ostatní chlapi počas toho.

Odporúčam ti formulovať svoju otázku maximálne do 10 viet/200 slov. Čokoľvek iné budem automaticky preskakovať (varoval som ťa).

3. Pýtaj sa k veci

Na tejto stránke odpovedám len na otázky týkajúce sa žien, zoznamovania, bavenia so ženami, randenia a vzťahov.

4. Časovo citlivé otázky nepokladaj

Nepýtaj sa ma, prosím, veci typu: “Michal, večer mám ísť s ňou von, čo mám spraviť?” či “Tento víkend máme byť spolu, ako sa mám správať, aby ma chcela?”. Poprvé, zo dňa na deň nečakaj zázraky. Je to o celkovom prístupe, myslení, hodnote a osobnosti. Žiadna magická technika.

Podruhé, pravdepodobne by som nestihol na tvoju otázku do tej doby odpovedať resp. by nemusela byť vybratá ako prvá.

Je všetko jasné? 🙂 Skvelé, svoju otázku mi môžeš položiť vo formulári nižšie:

Stretni, spoznaj a získaj ženu svojich snov!

NEMAJÚ o teba ženy ZÁUJEM? Zmeň to hneď!

Chceš vedieť, ako byť lepším chlapom?