VEĽKÁ VIANOČNÁ AKCIA - LEN DNES 23.12.

Daruj ženám pod stromček lepšie zážitky s tebou!

Pripravil som si pre vás jedno veľké prekvapenie. Veľmi si vážim, že ste boli blogu Akozbalit.sk počas celého roka verní, a tak mám pre vás odmenu. DNES, 23.12. do polnoci, som sa z vďaky rozhodol ešte raz otvoriť všetky kurzy a dať ich k dispozícii za cenu z vianočnej akcie. POZOR! Z každého kurzu je dostupných iba 5 kusov. Ak sa vypredajú, tak akcia končí a daný kurz už s najväčšou pravdepodobnosťou nikdy za takúto cenu nebudeš mať možnosť kúpiť. Do budúcna totiž plánujem komplexné zdražovanie, keďže si uvedomujem vysokú hodnotu, ktorá sa v daných materiáloch nachádza.

Ku každému zakúpenému kurzu dnes
taktiež dostaneš ZDARMA dva bonusy

Webináre s expertmi v hodnote 197€ a MEGA ŤAHÁK 101 v hodnote 47€. A navyše, všetci tí, ktorí sa zapoja do vianočnej akcie a do dnešnej polnoci 23:59:59 si objednajú a uhradia kurz, budú zaradení do žrebovania o prémiové kurzy (1. cena – Magnet na ženy, 2. cena – Majster reči 2, 3. cena – Online hra 3, 4.cena – Kamarát taky rád 2), ktoré prebehne už zajtra na Štedrý deň 24.12.

Mal si v roku 2016 so ženami presne také výsledky, ako by si si želal? Ak nie, tak si daj záväzok, že začneš na sebe viac makať ešte pred začiatkom nového roka. Dnes Ti dávame jedinečnú možnosť, ako zvýšiť svoju hodnotu a začať priťahovať ženy prirodzene. Využiješ ju? Rozhodnutie a následné výsledky sú len a len na TEBE!

VYUŽI SVOJU POSLEDNÚ ŠANCU!

Recept na pobláznenie

KONIEC AKCIE

Vyšší status a hodnota

Ultimátny postoj

KONIEC AKCIE

Výber správnej ženy

Perfektný prvý dojem a image

Charizma – kúzlo osobnosti

KONIEC AKCIE

Z chlapca muž

Majstrovstvo reči tela

(KONIEC AKCIE)

Ako sa zoznamovať

Metóda sexuálnych obrazov

KONIEC AKCIE

Vybuduj vlastný biznis

KONIEC AKCIE

Prvé stretnutie

KONIEC AKCIE

Objav svoju vášeň a poslanie

Získaj späť EX

KONIEC AKCIE

Ako vychádzať s ľuďmi

KONIEC AKCIE

Kľúče od ženskej mysle

Tajomstvo príťažlivosti

KONIEC AKCIE

Stretni, spoznaj a získaj ženu svojich snov!

NEMAJÚ o teba ženy ZÁUJEM? Zmeň to hneď!

Chceš vedieť, ako byť lepším chlapom?